750
44
عنوان

دکلره

315 بازدید | 48 پست

سلام خونوما من موهامو دکلره کردم خوشرنگ نشده اصلا رنگ نمیگرفت موهام الان هم بدرنگ شده هم خشک خشک مثل سیم شده نوکاشونم از قبل دکلره بود سوختن شونه میکشم پودر میشن میان پایین چهارشنبه هم عروسی داریم موهامم کوتاه هست راهی بلدین که موهام نرمتر و خوشرنگ تر بشن😞😞😞😞

دکلره پدر موهارو درمیاره منم دقیقا یک هفته قبل عروسی خواهرم دکلره کردم موهام یه وضع بدی شده بود اصلا دوست نداشتم رنگ به صورتم اصلا نمیومد ولی وقتی آرایش میکردم بهم میومد رنگش روشن بود

بعد عروسی رفتم تا ته زدم الان کچلم موهای سیاهم داره در میاد

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست

وااای چه بلایی سر خودت آوردی دم عیدی و مراسمتون 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میخوای مانکن شی زود بیا این جا❤https://www.ninisite.com/discussion/topic/1702504/چالش-لاغری-بامداد-خمار-دوره-دوم😲🙈وزن شروع۷۵🙈😲😜وزن الآنم۵۸😜😄وزن هدفم۵۰😄 بامداد جونم عزیزم عاشقتم ممنونم که منو خوش هیکل کردییییی 😗😗😗😗

771
دکلره پدر موهارو درمیاره منم دقیقا یک هفته قبل عروسی خواهرم دکلره کردم موهام یه وضع بدی شده بود اصلا ...

موهای من روشن روشن نشده طلایی تیره شده اصلا دوست ندارم نمیدونم چیکارکنم اخه 

737
موهای من روشن روشن نشده طلایی تیره شده اصلا دوست ندارم نمیدونم چیکارکنم اخه 

دوستم اسپری موی بعد حموم حاوی روغن ارگان بگیر خیلی عالیه موهارو نرم و صاف نگه میداره تا حموم بعدی

امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
اره والله اعصابم داغونه😢😢😢

الان دارم قیافتو تصور میکنم 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه میخوای مانکن شی زود بیا این جا❤https://www.ninisite.com/discussion/topic/1702504/چالش-لاغری-بامداد-خمار-دوره-دوم😲🙈وزن شروع۷۵🙈😲😜وزن الآنم۵۸😜😄وزن هدفم۵۰😄 بامداد جونم عزیزم عاشقتم ممنونم که منو خوش هیکل کردییییی 😗😗😗😗
767
میخوام تیره کنم ولی میترسم موهام خشکتر بشن

من هميشه تو خونه خودم دكلره ميكنم تاحالا موهام نه زبر شدن نه سوختن بزرگترين اشتباهه واسه دكلره بري ارايشكاه مواد بي كيفيت استفاده ميكنن كلي هم پول ميگيرنو اخرش به به چهچه راه ميندازن

727