موضوع بحث

دکلره

314 بازدید | 48 پست

سلام خونوما من موهامو دکلره کردم خوشرنگ نشده اصلا رنگ نمیگرفت موهام الان هم بدرنگ شده هم خشک خشک مثل سیم شده نوکاشونم از قبل دکلره بود سوختن شونه میکشم پودر میشن میان پایین چهارشنبه هم عروسی داریم موهامم کوتاه هست راهی بلدین که موهام نرمتر و خوشرنگ تر بشن😞😞😞😞

دکلره پدر موهارو درمیاره منم دقیقا یک هفته قبل عروسی خواهرم دکلره کردم موهام یه وضع بدی شده بود اصلا دوست نداشتم رنگ به صورتم اصلا نمیومد ولی وقتی آرایش میکردم بهم میومد رنگش روشن بود

بعد عروسی رفتم تا ته زدم الان کچلم موهای سیاهم داره در میاد

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست

وااای چه بلایی سر خودت آوردی دم عیدی و مراسمتون 

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍حامله نیستم😍تیکر قانون جذبمه.تیکر بازی فراوانیمه.اینجا خییلی ها بهش ایمان دارن. خییلی ها قبولش دارن.(ممنون دوستای گلم که من رو جذب قانون جذب کردین. ممنونم که باعث شدین بیشتر حسش کنم. حس ششمم خییلی قویه .همونی که بهش فکر میکنم و حس میکنم میشه.  حتما هم میشه. 😍قانون جذب جذبت شدم. هر روز بهت فکر میکنم.لطفا نوشته هامو زودتر رخ بده😍

دکلره پدر موهارو درمیاره منم دقیقا یک هفته قبل عروسی خواهرم دکلره کردم موهام یه وضع بدی شده بود اصلا ...

موهای من روشن روشن نشده طلایی تیره شده اصلا دوست ندارم نمیدونم چیکارکنم اخه 

موهای من روشن روشن نشده طلایی تیره شده اصلا دوست ندارم نمیدونم چیکارکنم اخه 

دوستم اسپری موی بعد حموم حاوی روغن ارگان بگیر خیلی عالیه موهارو نرم و صاف نگه میداره تا حموم بعدی

امروز هم طبق معمول قراره 3 اتفاق بسیار عالی برام بیافته. خدایا شکرت. خدایا شکرت. خدایا شکرت
اره والله اعصابم داغونه😢😢😢

الان دارم قیافتو تصور میکنم 

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍حامله نیستم😍تیکر قانون جذبمه.تیکر بازی فراوانیمه.اینجا خییلی ها بهش ایمان دارن. خییلی ها قبولش دارن.(ممنون دوستای گلم که من رو جذب قانون جذب کردین. ممنونم که باعث شدین بیشتر حسش کنم. حس ششمم خییلی قویه .همونی که بهش فکر میکنم و حس میکنم میشه.  حتما هم میشه. 😍قانون جذب جذبت شدم. هر روز بهت فکر میکنم.لطفا نوشته هامو زودتر رخ بده😍

بروسرم مو واسه سوختگی مو بگیر خیلی زود خوبشون میکنه -تندتندهم باروغن نارگیل چربش کن

آفریدگارعشق ودانایی,فرشتگان الهی,اساتید مقرب ازشما درخواست میکنم همواره فراوانی بهترین ها رادرزندگی من وعزیزانم جاری کنید.
میخوام تیره کنم ولی میترسم موهام خشکتر بشن

من هميشه تو خونه خودم دكلره ميكنم تاحالا موهام نه زبر شدن نه سوختن بزرگترين اشتباهه واسه دكلره بري ارايشكاه مواد بي كيفيت استفاده ميكنن كلي هم پول ميگيرنو اخرش به به چهچه راه ميندازن