1711
1714
عنوان

نمی‌دونم چیکار کنم...

367 بازدید | 37 پست

سلام، حالم اصلا خوب نیس.  نمی‌دونم چیکار کنم.

امروز رفتم بیرون، شوهرم بعد از من رفت سرکار، اومدم خونه دیدم یه بطری نوشابه که خالیه رو اپن هست. تعجب کردم چون هیچوقت از بطری استفاده نمیکنم. برداشتم بوش کردم بوی تریاک شدید میداد. چون همسایه می‌کشه شوهرم چند بار بهم گفته بود این بوی تریاکه. نمی‌دونم چه خاکی به سرم بریزم. ماه ۸ بارداری هستم . فقط نشستم دارم گریه میکنم. چیکار کنم اصلا گیجم

گروه ابی، قد ۱۷۱❤ وزن شروع ۷۶❤ وزن فعلی ۷۱❤وزن هدف ۶۵

شک کردی که شوهرت میکشه؟به نظرت جایی رو داره بره بکشه

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

ای بابا😔 تریاک چه ربطی به بطری داره🤔

من که بلد نیستم چه جوری مصرف میکنن. فقط بوی تریاک رو‌میشناسم. تهشم یه لکه سیاه بود.

مطمئنم بوی تریاکه

1713
تریاک تو بطری بوده ینی 😓

نه بوی دهنش که تریاک کشیده زده به بطری

من و شوهرم خیلی بچه دوست داریم اما بخاطر شرایط کار شوهرم میترسم بیارم😥                                        خدایا میشه یهویی حامله شم اونم دوقلو تمام سختیاشو به جون میخرم اخه عاشق دوقلوام               میشه واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات مهمونم کنی... ممنونتم عزیز دلم ❤❤❤

الکی استرس بخودت راه نده.توی دوران بارداری آدم حساس میشه,شاید هم اشتباه کردی و ی بوی دیگه بوده.

بفکر بچه ت باش و این فکرها رو از سرت دور کن..انشاله ک اشتباه کردی

برای برگشتن یه عزیز از راه دور...از امام رضا کمک میخوام,میشه هرکی میخونه یه (یا امام رضا) بگه تا مسافرم به زودی و بسلامتی برگرده؟؟
شک کردی که شوهرت میکشه؟به نظرت جایی رو داره بره بکشه

آره. پس برا کیه. دو ساعت رفتم بیرون و اومدم. اصلا باورم نمیشه. عشق ما زبانزد بود تو فامیل

من که بلد نیستم چه جوری مصرف میکنن. فقط بوی تریاک رو‌میشناسم. تهشم یه لکه سیاه بود. مطمئنم بوی تریا ...

اهان من یکی رو دیدم قاطی چاییش کرد و خورد

انشاله که اشتباه کرده باشی😔

عاقا ما یه مرغ داریم 😒 از وقتی فهمیده مرغ گرون شده دیگه تخم نمیکنه،،🐣،، میگه  فقط سزارین ، طبیعی هیکلم خراب میشه😌
1716
الکی استرس بخودت راه نده.توی دوران بارداری آدم حساس میشه,شاید هم اشتباه کردی و ی بوی دیگه بوده. بفک ...

نه مطمئنم. اصلا ما بطری استفاده نمی‌کنیم تو خونه. اصلا بطری نداشتیم.

وا راست میگه  چه ربطی داره ...یعنی میریزه تو آب میخوره..‌تریاکو میکشن بابا.‌.توحامله ای شاید زی ...

تریاکو تو چایی هم حل میکنن میخورن😀

فک کنم خورشید جفت گیری کرده وگرنه این حجم از گرما نمیتونه کار یه خورشید باشه...
8

ازش بپرس...

چرا خودتو اذیت میکنی با بچه توو شیکمت....

... و حالا من یه مادرم و آرزوم اینه که دوستامم به زودی مادر شدن رو تجربه کنن.. خدایا این یه دعای پرخواهشه💚💚💚لطفا اجابت بفرما. آمین 😍❤️
آره. پس برا کیه. دو ساعت رفتم بیرون و اومدم. اصلا باورم نمیشه. عشق ما زبانزد بود تو فامیل

😔😔😔😔😔😔😔

وا راست میگه  چه ربطی داره ...یعنی میریزه تو آب میخوره..‌تریاکو میکشن بابا.‌.توحامله ای شاید زی ...

من نمی‌دونم واقعا چطوری مصرف میکنن. یه لکه سیاه هم روی بطری هست. بوش انقد شدید بود که سر درد گرفتم

ازش بپرس... چرا خودتو اذیت میکنی با بچه توو شیکمت....

نیم ساعت دیگه از سرکار میاد، نمیدونم کار درست چیه. اومدم حموم نشستم که نفهمه، فهمیدم.‌این دو روز هم به کار مهم داره که انجام دادنش خیلی برا کار و زندگیمون مهمه. بگم و پاشم برم از خونه از کارش میمونه

1651