2733
2734
عنوان

فیلی و فیلم

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 55 پست

من از فیلم های ایرانی نگار رو خیلی دوست داشتم!راستش من فیلم های ایرانی رو درحد یبار میتونم ببینم!سنتوری واسم خیلی خاطره انگیزه.گشت ارشاد۲ هم جالبه حتی بهتراز ۱.ایرانی زیاد دیدم ولی به اسم خاطره ام نیست زیاد به اسم فیلم دقت نمیکنم

خارجی هم دونده ی هزارتو رو واقعا عاشقشم!!هم یک هم دو!متمایز هم قشنگه ولی من فقط قسمت اولش رو دوست داشتم خیلی خاص بود واسم.

سریال های خارجی هم اررو فصل اول تا سومش قشنگه ولی بقیه اش بنظرم خیلی افت داشت.سریال۱۰۰هم قشنگه باز فقط فصل اول و دومشو دوست داشتم.فلش هم فقط و فقط فصل اولش جالبه بنظرم.

بای بای نی نی سایتی ها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اینو دیدم و واقعا نتونستم بفهمم که چی به چی هست حتی!!😑

میدونی که همیشه سیاهپوستا از طرف سفید پوستا استثمار شدن؟ این فیلم هم دقیقا با طنز و کنایه و هجو میخواست نشون بده که هنوز این استثمار وجود داره مخصوصا از جنبه های روانی سفیدپوستا از سیاها بهره کشی می کنن

من از فیلم های ایرانی نگار رو خیلی دوست داشتم!راستش من فیلم های ایرانی رو درحد یبار میتونم ببینم!سنت ...

به نظر منم بهتر ین فیلمای سال 96 نگار و رگ خواب و نهنگ عنبر بودن. ایتالیا ایتالیا هم شایسته ی تقدیر😁

2728

Me and Earl and the Dying Girl (2015)

از اون مدل فیلم هاست که من خیلی دوست دارم اما ممکنه خیلی ها خوششون نیاد. از اونا که دوست دارم تنها تو اتاق تاریک ببینم و لذت ببرم و کیف کنم و بعدم با گریه خفه شم. اونایی که تینجر درونشون زنده س و نوجوونیشون پربارترین قسمت زندگیشون بوده دوستش خواهند داشت. اونایی که فیلم زیاد می شناسن شوخیاشو بهتر می فهمن. موج جدیدی از فیلمای این مدلی اخیرا راه افتاده تو هالیوود، ولی به نظرم این از همه شون قوی تر بود.

پ/ن:دختره خیلی شبیه ترانه علیدوستیه.

.

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2740

Kill Your Darlings (2013)

هشدار: این فیلم از اون چیزا داره که یا باید تنها ببینید یا باید با یکی که خیلی باهاش راحتین ببینین.

بر اساس یه داستان واقعی، زندگی شاعر امریکایی الن گینزبرگ توی دانشگاه کلمبیا رو نشون میده. ورودش به این دانشگاه و آشناییش با یه سری افراد خاص، خط فکری و آینده ی شاعریش رو تعیین کرد و بعد هم درگیر یه پرونده ی جنایی خفن شد (که مفصل تو فیلم هستش) و کلا اون گروهی که با هم بودن شدن یه دسته از معروف ترین و آدم حسابی ترین نویسنده ها و شاعرها و ادبیاتی های آمریکا، و دیدن اینکه زندگیشون با هم چه طوری بوده یه جورایی مبهوت کننده س.

دوستداران هری پاتر بدانید و آگاه باشید که همونطور که تو پوستر معلومه نقش گینزبرگ رو دنیل ردکلیف عزیزمون به زیبایی هرچه تمامتر بازی کردن! 

فیلم تم هم ج ن س گرایانه هم داره. چندشتون ممکنه بشه اون وسطا

کلا اگه دوستدار ادبیات هستید و درکتون خووبه تو این زمینه، ببینید. وگرنه بی خیال. بعیده خوشتون بیاد.

خرگیوش (ساخت 1395)

وقتی از یه فیلم ایرانی بدجوری خوشم بیاد دوس دارم اینجا هم معرفیش کنم . خرگیوش از اون فیلما بود که از اول تا آخرش لذت بردم و خندیدم و یه جاهایی نفسم بند اومد از خوشی، و اینا به خاطر لودگی داستانش نبود (مثل اکثر کمدی های ایرانی) همه چیز این فیلم به جا و قشنگ و دوست داشتنی بود برام. خط داستان و پایان بندی کاملا منطقی و درست و حساب شده. خیلی با کمدی های اخیر فاصله داشت.. یه حس خیلی خوبی هم نتیجه گیری آخرش بهم داد که چون اسپویل میشه نمی گم چی بود. در کل، ببینید. حیفه آدم اینجور فیلمای محشر رو سینما نبینه.

The Bone Collector (1999)

این فیلم رو بچه که بودم دیده بودم (از شبکه 3، با عنوان شکارچی استخوان) و فقط یادم مونده بود که خیلی برام جذاب و هیجان انگیز بود. تو سن 9-12 سالگی من بدجوری درگیر ماجراهای قاتلای سریالی و حوادث معمایی بودم. (راستی، سریال مامورین پرونده های راکد یادتونه؟) دیدن دوباره این فیلم کنار دوستام هم خیلی برام هیجان انگیز بود و هی می گفتم من چه بچه مریضی بودم تو اون سن کم این فیلما رو می دیدم و لذت نمی بردم و سکته نمی کردم. به خاطر اینکه این سری واقعا یه جاهایی ترس شدید برم می داشت. یه تریلر پر از تعلیق و استرس و قتل های عجیب غریب با شرکت جوونی های انجلینا جولی، دنزل واشنگتن، و کویین لطیفا که بدجوری گناهی بود نقشش.

The Bone Collector (1999) این فیلم رو بچه که بودم دیده بودم (از شبکه 3، با عنوان شکارچی ...

شب دانلودش کنم

ندیدمش

منم این مدل فیلما رو دوست دارم

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!

Original Sin (2001)

از این فیلمای الکی که وقتی حوصله انجام کار خاص و فکر کردن ندارم و فقط یه کم هیجان پفکی بی خودی می خوام دوست دارم ببینم. البته بازم یه سر و گردن از فیلمای آبکی بالاتره! گرچه حجم اروتیکش بالا و خسته کننده بود دیگه، اما داستان موش و گربه بازیش رو دوست داشتم و از اول هم همه چی رو درست حدس می زدم و منتظر بودم حدسام واقعی شن. پایانشم دوست داشتم. با بازی انجلینا جولی و انتونیو باندراس و یکی دیگه که به طرز عجیبی شبیه جوونی های تام هاردی بود، اما تام هاردی نبود.

نرو😔

چرا نميتونم وارد پروفايل فيلي شم؟؟اتفاقي افتاده؟؟

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2706