2737
2739
عنوان

فیلی و فیلم

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 55 پست
چرا نميتونم وارد پروفايل فيلي شم؟؟اتفاقي افتاده؟؟

متاسفانه خداحافظی کرد و رفت😔

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
متاسفانه خداحافظی کرد و رفت😔

واقعا؟؟😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦

كي؟؟چرا؟؟؟تاپيك كتابش 😭😭😭 اينجا😭😭😭

دوتا تاپيك درست و حسابي پيدا ميشد همينا بود😭😭

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟؟😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦😦 كي؟؟چرا؟؟؟تاپيك كتابش 😭😭😭 اينجا😭😭😭 دوتا تاپيك ...

فک کنم اون روزی که یه مرده اومده بود و عکس بد گذاشته بود رفت،دیگه گفت اینجا زیادی بد شده جوش و ...

منم دوست نداشتم بره

فک کنم اون روزی که یه مرده اومده بود و عکس بد گذاشته بود رفت،دیگه گفت اینجا زیادی بد شده جوش و ... ...

اميدوارم به اين تاپيكا سر بزنه حداقل بخاطر ما برگرده😔😔

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
2731

منم دلم میخواد واقعا

امیدوارم

سلام من این کاربری جدید رو درست کردم، مرسی که به یادم بودین. دوباره میام تاپیک کتاب و اینجا رو 

اسماعیل بخشی ✌️سپیده قلیان✌️
سلام من این کاربری جدید رو درست کردم، مرسی که به یادم بودین. دوباره میام تاپیک کتاب و اینجا رو 

عزيزم♥️خوشحالم برگشتي♥️♥️خيلييي

2740
The Dark Knight Rises (2012) سومین فیلم از سه گانه ی بتمن نولان. کریستوفر نولان از ب ...

به نظر منم همینطوره. کلا فیلم کیری‌ستوفر نولان شاهکاره. همه ی فیلم های کریستوفر نولان شاهکارن. تازه اینکه پشت ساخت خیلی از فیلم هاش زنش هم بوده هیجان انگیزه. فیلم هاش هم بی اخلاقی نداره اصلا.

ممنون فدات شم    

سلام عزیزم.

میتونی فیلمی بهم معرفی کنی مثل: آنه شرلی(واقعیش).که یه خانم موفق و با جرأت باشه و خودشو دوست داره. وکلا فیلمش مثبت باشه.حالم رو خوب کنه.

مخصوصا صحنه های این فیلم با اون طبیعتش حال آدم رو خوب میکنه.