2733
2739
عنوان

سرماخوردگى و آلرژى پسرم

124 بازدید | 15 پست

ديشب بردمش دكتر حدس زدم دكتر مالى نيست ولى چاره اى نداشتم دكتر خودش شبها نيست ٤تا شربت داده بچه ام ديوانه شده شربت سودوافدرين و زاديتن بعلاوه استامينوفن و كواموكسى كلاو پسرم شبها نميخوابه ديگه سينه منم نميخوره كسى از مضرات اين شربت ها اطلاعى دارهپسرم يك سال و نيم هست

سکوتم از رضایت نیست ، دلم اهل شکایت نیست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بله، بخاطر شربت سودوافدرين هست، خيلي بده، من به پسرم دادم، مثل ديونه ها شده بود، كلافه، خودشو ميكوبيد به در و ديوار، بي قرار شده بود، تو نت سرچ كردم در موردش، اتفاقا يكي از تاپيكاي ني ني سايت رو آورد، كه در مورد همين شربت نوشته بود

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

دكتر خودش ٤ساعت بايد بشينم تا نوبتم شه شوهرم ميگه صبر كن اگه خوب نشد ميريم من گفتم بهرحال هفته ديگه ميرم بچه ام بى قرار است صبر نميكنه تا نوبتم شه مريضه همش بهونه ميكنه

دكتر گفت تنگى نفس داره از آلرژى البته راست ميگفت بچه ام خيلى خس خس ميكنه صداى نفسش مياد

براش بخور سرد بزار،،، اسپري كلرايد سديم بگير تو بينيش بزن،،، دكتر به پسر من برم هگزين داد واسه بيرون اومدن خلطش،،، سيتريزين و كتوتيفنم داد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2740
دكتر خودش ٤ساعت بايد بشينم تا نوبتم شه شوهرم ميگه صبر كن اگه خوب نشد ميريم من گفتم بهرحال هفته ديگه ...

پست منو خوندي؟ تمام بيقراريش واسه اون شربت سودوافدرينه، اصلا بهش نده

اره ديوانه شده ساعت ١بعد از كلى هوار هوار بردمش تو ماشين چرخوندم تا خوابيده دوباره يك و نيم بيدار شد دوباره ٢وربع بيدار شد هردفعه هم ميبرمش تو ماشين دور ميزنيم تا ميخوابه ديوانه شده بيدار ميشه سينه منو نميگيره فقط حيغ ميزنه

زن شهريورى عزيز اصلا اين شربت براى چى هست ؟

والا پسر من همين علائم بچه شمارو داشت، دكتر بهش داد، البته دكتر خودش نبود، منم بهش دادم اما ديدم پسرم ازين رو به اون رو شد، گفتم يه سرچ كنم ببينم اصلا چيه، كه ديدم بله، علائمش تو بچه هاي ديگه هم دقيقا همينا بود، منم ديگه بهش ندادم

زن شهريورى عزيز اصلا اين شربت براى چى هست ؟

براي رفع احتقان و گرفتگي بيني و سينوسها و لوله شنوايي هست، الان  ديدم

خاك بر سر دكتر كنن وقتى بهش گفتم چرا ميدى براى چى گفت شما يه كم فوت وفن مادرى ياد بگير انقدر سوال نپرس وحشى داشت منو ميخورد

2706