2737
2739
عنوان

تو بیمارستانم دارم سقط میکنم تو روخدا دعاکنید راحت شم مردم از درد

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 39 پست

عزیزم تحمل کن یه کم تو سایت بچرخ دردت کمتر بشه الان دفع نمیکنی فردا صبح کم کم دفع میشه

تا یک هفته وقت داری برای سقط کامل

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

١٢ تا قرص چي دادن ؟؟؟؟ والا من ١٨ هفته بودم يه نصف قرص دادن دردهام شروع شد و زايمان طبيعي كردم از د ...

منم ده تا قرص گذاشتم همزمان تو سایت هم بودم😆 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
عزیزم تحمل کن یه کم تو سایت بچرخ دردت کمتر بشه الان دفع نمیکنی فردا صبح کم کم دفع میشه تا یک هفته و ...

راستي تو چيكار كردي عزيزم؟ بچتو نگه داشتي؟

❤️همسرم تمام دنيامه❤️عشقم تو رو داااارم چه خوبه دستامو تو دستات ميذارم❤️

دوستان منظورش اینه ساعت 12قرص گذاشته واسه سقط

یاد خودم افتادم

البته منو بردن تو یه اطاق که اطاق درد بهش میگفتن،گوشی نذاشتن ببرم،3تا بودیم واسه سقط،زیر زبونی بهم قرص دادن و داخلی هم گذاشتن،بعد 3ساعت سقط شد،لون ساک حامگی رو با دست کشید بیرون بهم نشون داد،اندازه پیله پروانه بود،سالم سالم،ولی اینقدر از اینکه دستو میکردن تو بدنم اذیت شدم از دردش نشدم،اینقدر بهم فشار عصبی اومده بود می خندیدم،ولی شب تا صبح زجه زدم از درد،با اینکه مسکن دادن ولی درد داشتم...

خدایا واسه هیشکی نیار سقط کنه،چرا اینقدر زیاد شده،اکثرا این تجربه دارن،هیچ وقت فکر نمیکردم سقط کنم،شب احیا ماه رمضان بود ،هرسال برام تکرار میشه...

شما همونی که تو عقد باردارشدی نمیدونستی نگهش داری یانه؟!

اره عزیزم دکتر دستور سقط داد

2738
راستي تو چيكار كردي عزيزم؟ بچتو نگه داشتي؟

نه عزیزم دکتر نذاشت