2737
2734
عنوان

تو بیمارستانم دارم سقط میکنم تو روخدا دعاکنید راحت شم مردم از درد

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خیلی ناراحت شدم. انشالله زودتر تموم بشه. بچه بعدی سالم و سلامت بیاد بغلت

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
2740

١٢ تا قرص چي دادن ؟؟؟؟

والا من ١٨ هفته بودم يه نصف قرص دادن دردهام شروع شد و زايمان طبيعي كردم از درد هلاك شدم 

أونوقت شما ١٢ تا قرص !!!!

كدوم بيمارستاني ؟

من كه باورم نميشه كسي بتونه در حال درد كشيدن و ناله تايپ كنه و تاپيك بزنه 

اصلا نميشه اونم دردي بت اين سخته چون خودم كشيدم محاله بتونم 🙁

من رفتم التماس دعاااا

لطفا پیام منو دیدی ج بده 

منم هفته پنج خونریزی شدید داشتم چند ساعت با شیافت تبدیل به لکه قهوه ای شده و وستراحت مطلق 

یعنی منم اینجور شدم 

تو علائمت چی بود خونریزی داشتی ؟؟

اگه واقعیته خدا کمکت کنه 😞 با این دلی که داری تاپیک زدی و ...یقیقنا خیلی قوی هستی و با روحیه نگران نباش

منم سق‌ط داشتم تا یه هفته خواهر مادرمو نمیشناختم😁 

بعد که سزارین کردم کلا خودمم یادم رفت فرصت سایت و گوشی و ...نداشتم

عزیزم خدا کمکت کنه منم یه بار این دردو کشیدم خیلی سخته زایمانم سزارین بود اخ نگفتم اما موقع سقط انقد گریه کردم و جیغ زدم که نگو

دنیای دخترانه صورتیه من دلم برات تنگ شده.برایـ گوشواره های گل شیپوری برای عروسکام نازنین و مریم☺️برای پیراهن های گلگلی که مادرم با چرخ دستیش برام میدوخت و پولک دوزی میکرد برای رمان های قرمز وموهای بافته برای بوته های گل یاس و عطر خوب پختن رب خونگی تو حیاط مادربزرگم برای همه ی اونروزهای قشنگ که زود گذشت.💋🌺🌈💐🌹