2733
2734
عنوان

عوارض و مراقبتهای بعد از ماموپلاستی

52477 بازدید | 156 پست

سلام دوستان عزیز من 20 روزه عمل ماموپلاستی کاهنده انجام دادم میخوام از تجربیات کسایی که عمل داشتم استفاده کنم ممنون میشم کمکم کنید

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه اتفاقا عمل راحتیه

یه چیزی هم گرفت فکر کنم شیت اسمش بود یه پماد میزد و اون شیت رو روش میزاشت کلا بخیه هاش محو شد
خواهر من پیش دکتر میر حسینی انجام داد واقعا کارشون عالی و تمیز بود
https://instagram.com/drmirhoseyni?igshid=1b0qu31rmjvvn

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست

سه برشه بودم البته دوتر میخواست دو برشه عمل کنه ولی من سینه هام خیلی درشت بود بهش گفتم میخوام خیلی کوچیک بشه دکتر هم گفت اگه میخوای خیلی کوچیک بشه باید سه برشه بشه 

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
2738
من با دکتر محسن فدایی مرکز جراحی آلفا عمل شدم و بسیار راضی هستم 

مبارکت باشه عزیزم ،،،چقدر هزینه ات شد ،،،،من خودم پیکر تراشی کردم ،،الانم دنبال دکترم برا مامو چون کمرم خیلی باریک شده سینه هام خیلی مشخصه

آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم آدمهای که خودشان هستند و نقش بازی نمی کنند.سادگی شیک ترین ژست دنیاست
سه برشه بودم البته دوتر میخواست دو برشه عمل کنه ولی من سینه هام خیلی درشت بود بهش گفتم میخوام خیلی ک ...

دقیقا مال خواهرم رو باید سه برشه عمل میکرد اما دو برشه عمل کرد ،،هنوز بزرگه 

2706