2733
2734
عنوان

عوارض و مراقبتهای بعد از ماموپلاستی

| مشاهده متن کامل بحث + 53465 بازدید | 156 پست
اره کمیسیون تایید کرده ولی تو نامه نوشته کوچیک کردن سینه و حرفی از لیفت نزده بخاطرهمین دکتر گفت هزین ...

عزیزم بیمه ماهم آتیه سازانه امروز رفتم دفتر مرکزی گف تعلق نمیگیرع شما چ جوری اقدام کردی ؟دکترت نامه داد؟یارفتی پیش دکتر معتمد؟

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم بیمه ماهم آتیه سازانه امروز رفتم دفتر مرکزی گف تعلق نمیگیرع شما چ جوری اقدام کردی ؟دکترت نامه ...

عزیزم مادرم گردنشو عمل کرده جراحش نامه داد که فشار میاره ب گردنش تایید کردن ولی چون چربیشون بالابود حراحی نکردن

عزیزم مادرم گردنشو عمل کرده جراحش نامه داد که فشار میاره ب گردنش تایید کردن ولی چون چربیشون بالابود ...

من برای مشاوره رفتم پیش متخصص زیبایی گفتم نامه بده گف به ما مربوط نیس ما فقط جراحی میکنیم باید بری پیش ارتوپد یا جراح مغز و اعصاب 

فکر کنم دارن بازی درمیارن🥲

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2731
من برای مشاوره رفتم پیش متخصص زیبایی گفتم نامه بده گف به ما مربوط نیس ما فقط جراحی میکنیم باید بری پ ...

اگر حجمش بزرگه برید پیش جراح مغزواعصاب بگید فشار میاره به گردنتون اون بررسی میکنه نامه میده

اگر حجمش بزرگه برید پیش جراح مغزواعصاب بگید فشار میاره به گردنتون اون بررسی میکنه نامه میده

قبول نکردن منم عمل کردم مرسی از راهنماییت