2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822075 بازدید | 669237 پست

سلام دوستان فردا باید آمپول دیفرلین رو بزنم برای شروع سیکل انتقال جنین 

صبح بزنم یا عصر عضلانی ؟

به کجا بزنم بازو  یا ..... 

به لحظات شروع پرسشهای مداومم نزدیک میشم 

ببخشید از همتون

الهی مرا  آن ده که آن به 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان عزيزم ، خيلي خيلي از پيامهاي محبت آميزتون ممنونم ، پسر گل من هم ديروز پا به اين دنياي قش ...

سلام عزیزم مبارک باشه قدم نو رسیده مباااارک 💜💜💜💜

خداجونم شکرت       
2728
ذخیره من۸دهم من دوروز قبل پانکچر شدم گفتن۵ تا تخمک داشتی اما از وضعیت جنین هنوز بیخبرم شما چند تا ف ...

سلام ارمغان جون 

ان شاءلله جنین های تپل مپل برات تشکیل شه بعدشم خبر بارداریت رو بشنویم انشاءلله 😍😍😍😍😍

خداجونم شکرت       
دوستان تو بارداری روز ی چند تا دونه پسته مجاز هست خوردنش؟ بعضی جاها نوشته زیادش خوب نیست !

عزيزم دكتر طب سنتي ميگفت اگه يبوست دارين پسته نخورين تو بارداري 

گردو و بادام و فندق بهتره

پسته گرم و خشكه تو اين روزا كه هوا داغ شده هرچي چيزاي گرم و خشك كمتر بخوريم بهتره

2738
سلام ارمغان جون  ان شاءلله جنین های تپل مپل برات تشکیل شه بعدشم خبر بارداریت رو بشنویم انشاءلل ...

سلام نی نی تپل جون مرسی بیادم بودی 

کی آزمایش داری منتظر خبر خوش بارداریت هستم

نه گلم من تجربه ندارم ولی گویا خودم دارم گرفتارش میشم از وقتی بیدار میشم شروع میشه تا 7 و 8 بعد از ظ ...

فعلا که حکم طلا پیدا کرده همسری صبح رفته بخره همه گفتن تموم شده دیگه ظرف گذاشتیم تا برامون نگه دارن اخر شب بریم بگیریم. فکر کنم همه حامله ان و بد ویار وگرنه درحالت طبیعی اخه کی حاضره اون سیرابی بوگندو رو بخوره😂😂😂