2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822161 بازدید | 669237 پست
میرم عشقم...باید برم ویزیت بشم یا برم توضیحات؟!

اول برو آزمایشگاه، بعد جوابو ببر پیش خانم کوهستانی طبقه دوم، با دفترچه هم نوبت سونو قلب میگه کی بگیری هم داروهاتو مجدد می نویسه، اگر لازم باشه مطب هم میفرسته

سلطانزاده ای کاش الکی شوهرمو عمل نمیکرد با عقل الانم نمیذاشتم عملش کنه الکی نزدیک دو ونیم هزینه بهم ...

والا دکتر خیلی خوبیه

اولش به ما گفت ۷۰ درصد از عمل جواب میگیرن اما ۳۰ درصد وضعشون بدتر میشه

خیلی دکتر خوبیه و اصلا پولکی نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آها ببخشید بد متوجه شدم فکر کردم از قبل عمل هم بوده، پس نگران نباش این موقتی هست و خوب میشه، یه کم ص ...

آره چون لاپاراسکوپی کردم می خواستم برم ولی دکتر گفت تا شهریور بهت دارو میدم طبیعی اقدام کن ولی من نمیخوام الکی دارو بخورم واینکه فعلنم پریود نشدم تا بتونم برم جلو

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
گلم استراحت خیلی گزینه عالی هست برای شما، کاش تو این مدت طب سنتی هم بری هم به آرامشتون کمک می کنه هم ...

مرسی عزیز دلم،مهربون،اتفاقا تو فکرم بود هم برای خودم هم شوهرم طب سنتی رو امتحان کنم ولی نه مثل درمان،یعنی سنگین نباشه چون دلم نمیخواد ذهنم بره سمت درمان یه چیزی باشه به قول شما سبک زندگیمو درست کنه،شما جایی رو میشناسین؟

راجع به جنینا،چی بگم واقعا دیگه دید خوبی ندارم بهشون حسم بده بهشون خیلی منفی شده حسم دوس ندارم دوباره یه کار اشتباهو تکرار کنم،ببین میدونی من فکر میکنم این مورد dfi برای ما خیلی موثر بود،آخه باز یکی که اسپرماش خوبه ازش این آزو نگیرن میگه ممکنه احتمالش کم باشه ولی برای ما اسپرم فاکتور خیلی مهمی بود تو باردار نشدنم چون تعدادش نزدیک صفر بود به نظرم خیلی باید روش وقت میذاشتن اونم تو حالتی که بقیه فاکتورامون برای انتقال حداقل به ظاهر نرمال دیده میشد،میدونی وقتی این فاکتور مشکل داشته باشه همه جنینا میشن شبیه هم،یه چیزی هست که منفی میشه نمیشه بگیم همش شانسه باید علتش معلوم شه،یه بارم افت بتا داشتم دو سال پیش،خب با دو تا انتقال منفی نشون میده یه جای کار میلنگه،سرمم که داشتم این سری واسه همین تقریبا مشکل ایمنی رو میشه ردش کرد،نمیدونم والا ولی این سری میذارم یکم بگذره ببینم شوهرم آزمایش اسپرمش چی میشه اگه درست نشد جنین اهدایو امتحان میکنم.اینکه راحت میگم اهدایی البته برام سخته ولی میگم شاید قسمت اینه چون ما فامیلیم باهم شاید اصلا قسمتمون نیست جنین خودمون باشه هرچند تا الان بیماری خاصی نداشتیم آزمایش ژنتیکم دادیم

فقط نمیدونم باز برم مطب طرازی و جنتی یا برم ابن سینا یا کلا یه اورولوژ دیگه رو امتحان کنم

من شوهرم آز اسپرم داد تحرک آ صفر مورفو صفر داشتم دق میکردم رفتیم پیش سلطان زاده گفت حتی اگه نرمالش ...

چه جالب،خب خداروشکر dfi خوب بوده،شوهر منم واریکوسل خفیف یک طرفه داره گفتن عمل نکنی بهتره،نمیدونم با این حساب که میگی سلطان زاده هم خوبه شیطونه میگه ادامه درمانو ببرم ابن سینا،آخه هزینمون خیلی سنگین شده مطبم خیلی گرونه ویزیت طرازی،پوستمون کنده شد،فقط اگه بشه یه جوری هماهنگ کنم طرازی خودش ویزیت کنه چون در جریان کارامون هست

ده تا دونه که فقط تو دندونامون گیر میکنه خواهر😂😂😂

واي خيلي خوب بود🤣🤣🤣

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2740
عزیزم یخ مستقیم نذاریدا ضرر داره اصلا یخ لازم نیست چون باید مواظب یخو تو پارچه و اینا بپیچید،دکتر به ...

چرایخ ضررداره ترانه جون؟آناجون خودش یخ میگف خوبه،چ تاثییربدی داره خواهر؟

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
مرسی عزیز دلم،مهربون،اتفاقا تو فکرم بود هم برای خودم هم شوهرم طب سنتی رو امتحان کنم ولی نه مثل درمان ...

ترانه جون الان دیدم منفی شدی 

خیلی ناراحت شدن عزیزم همش منتظر خبر خوش بودم 

ان شاءلله بزودی زود مادر دوقلو ها بشی عزیزم

خداجونم شکرت       
مرسی عزیز دلم،مهربون،اتفاقا تو فکرم بود هم برای خودم هم شوهرم طب سنتی رو امتحان کنم ولی نه مثل درمان ...

گلم شما مشکلتون چیه؟ چیکار کردین تا الان واسه درمان؟ 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ(کارم را به خدا می‌سپارم، همانا خدا به حال بندگانش بیناست) 

خانوما من یه وحب بغل نافم سمت راست یعنی استخون لگنم امروز یه کم درد میکرد نمیدونین برای چی اینجور شدم ؟؟؟ 

یه سوال دیگه هم اینکه جای آمپول هپارینم سفت و درد ناک شده چیکار کنم ؟؟؟ برای شمام سفت شده ؟؟؟ 

روز ۱۲ انتقال جنینم هپارینمم دور ناف میزنم 

خداجونم شکرت