2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6822137 بازدید | 669237 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عزیزم خودتو‌ناراحت نکن حالا که به استخاره اعتقاد داری و انجامش دادی پس بهش عمل کن. خودتم اشاره کردی ...

ان شالله خدا از جای دیگه دلمو شاد کنه🙏🙏

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
بچه ها من یه لکه کوچولو دیدم  میترسم یعنی دارم پریود میشم،مگه با آمپول پروژسترون هم پریود میشی ...

روز چندم انتقالت عزیزم؟

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
2740
بهترین کار رو میکنی انشالله خدا بهترین هارو سره راهت قرار بده

ان شالله🙏

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
بچه ها شما تو بارداری تن ماهی میخورین؟

نه جیوه داره ماهی غزل الا یا سالمون بخور عزیزم🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم بخدا هیچی نمیشه جنین بخاد بمونه میمونه دیگه نفخ اصلا مهم نیست

برنا جان صبح زود بری ازمایش بدیا من ساعتای ۱۰.۱۱بیدار میشم چک میکنم دیگه خبرای خوب و بخونم معطل نشم😁😁😁😁😁😁باشه افرین

ده تا دونه که فقط تو دندونامون گیر میکنه خواهر😂😂😂

واقعا🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

13 روزه

اها یادم اومد شما بیبی چکات مثبت بود عزیزم استراحت کن فقط و پروژسترونت و زیاد کن یه دونه تا شنبه که از بدی و به دکترت بگی🌷🌷کسی پریود نمیشه با پروژترون س اون لک لانه گزینیه

واقعاا..من نمیدونستم اخه.....شما بعد مثبت شدن با همون دکتر ادامه دادید؟؟یا باید ی دکتر دیگه رفت

من که فعلا چون دکتر خودم در جریان دوز داروهاست مجبورم برم پیش خودشون🌷🌷🌷