2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821030 بازدید | 669196 پست
بچه ها من داروهامو میخوام قطع کنم،من خودم مشکوکم به دی اف آی اسپرم میگم دوباره شوهرم بره پیش جنتی؟به ...

گلم این قدر خودتو اذیت نکن عزیزم، موثر بودن نقش دی اف آی هنوز تو مقالات به روز بحث هست روش، گلم اون بسته آخر رو عیب نذار روش، اگر ایمنی و انعقادی بررسی کردی با خیال راحت انتقال بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها منفی شدم

عزیزم حس حالت رو میفهمم ولی روحیه قوی داری امیدت رو از دست نده گلم ان شالله دامنت سبز میشه🙏🏻🌸

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2728
گلم شما دوباره تیتر دادی؟ 

نه عزیزم.ازمایشی که رویان واسم نوشته میشه شنبه...ایشالله شنبه میرم..دعا کن واسم...بعد که جواب ازمایش گرفتم باید زنگ بزنم رویان؟؟همونجا سونو میکنن؟؟زینب جان شما تحت نظر دکتر خاصی هستی یا همون رویان میری؟؟

سلام دوستان. چقد دیر میگذره این روزای انتظار.. کلافه شدم😥😥

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

خو ننه شدی دیگه گلممم 😍😍 مبارکههههه مبارک👏🏻🌸🌹

درد پریودی همه دارن جای نگرانی نداره !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2740
چند روزه انتقال دادی؟

هنوز پنج روزه😥

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷
بچه ها من داروهامو میخوام قطع کنم،من خودم مشکوکم به دی اف آی اسپرم میگم دوباره شوهرم بره پیش جنتی؟به ...

حتما ازشون بخواه چکش کنن

ما که رفته بودیم مطب جنتی گیر داده بود اصلا چرا اومدین دکتر٫ زن و مردی که ۶ ماه تلاش نکرده باشن اصلا نباید برن دکتر٫ هی بهش میگفتم لامصب من مشکل دارم اصلا گوشش بدهکار نبود

امااااا انصافا دکتر خوب و مثبتی هستش، اگر تونستی یه ویزیت پیش دکتر سلطان زاده هم برو٫ هم ابن سیناست هم مطب داره ٫ من رک بهش گفتم دکتر فک کن ما تهشیم چون ما فرصت نداریم که اونم دی اف آی رو نوشت٫ فوق العاده پزشک حاذق و شریفی هست

خانوما خوبید شوهرم واریکوسل داره والان جدیدا آزمایش داده تحرک aصفره فروردین داده بود 3 بود ومورفولوژیشم قبلا 7 بود الان 6 شده چسبندکی اسپرمشم قبلا نرمال بود الان زده بسیار شدید چیکار کنم با اینکه اینقدر مکمل می خوره چرا یهو اینطوریشد با این وضع دکتر میگه بیاین طبیعی اقدام کنید بهت یکم قرص میدم حتی آی یو آی هم نمیگه من بهش گفتم میکرو میگه فعلا نه چیکار کنم 

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
ای جان٫ ایشالا مثبتی

ممنون عزیزم . توکلم به خداست. پارسالم مثبت شدم ولی چند روز بعد سقط شد. دعا کنین واسم بمونه به حق امام رضا(ع)

ممنون عزیزم . توکلم به خداست. پارسالم مثبت شدم ولی چند روز بعد سقط شد. دعا کنین واسم بمونه به حق اما ...

بگو اگر صلاحم هست مثبت بشه

اون بالا سری مصلحت ماها رو بیشتر میدونه

ایشالا که قسمت و مصلحتت اینه که مثبت باشه

2706