2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6828539 بازدید | 669637 پست
من یه دفعه طبیعی حامله شدم خارج رحم شد لوله ام ترکید تیر بتام رو هم دکتر گفته بود خوبه.اتفاقا خودم ب ...

عزیزم منم دفعه قبل با زیفت خارج رحم شدم اصلا یک ذره درد نداشتم ولی تیتر بتام دوبرابر نمیشد جنین رو هیجا پیدا نمیکردن اخر سر بعداز چندین بار سونو تو لوله چپم بود یه هفته بستری شدم با امپول سقطشد فقط دو روز لکه بینی خفیف داشتم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام دوستان گلم ، من الان دارم بيمارستان ان شا الله براي زايمان ، هميشه هميشه تو يادت همتون هستم ، ه ...

مامان سبحان عزیز انشاءالله که زایمان راحتی داشتی😍😍 قدم اقا پسر مبارک باشه❤️ زیر سایه پدر و‌مادر عمر با سعادت و همراه با سلامتی داشته باشه انشاءالله❤️❤️❤️

بچه ها من دیروز پانکچر شدم یکشنبه انتقال دارم ازتون چن تا سوال دارم لطفا هر کی میدونه راهنمایی کنه م ...

عزیزم اون لک طبیعیه و ربطی به انتقال نداره نگران نباش،،،برای زخامت همون داروها که دادن کافیه،مطمینا سونو زخمامتت خوب بوده که انتقال میدن وگر نه دکتر میگفت،ولی بعد از انتقال نساسته تو آب سرد حل کن روزی یه لیوان بخورآب هم زیا  بخور،پروتین هم خیای خوبه،،،آرامش از همه اینا مهم تره،،،

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
بچه ها من دیروز پانکچر شدم یکشنبه انتقال دارم ازتون چن تا سوال دارم لطفا هر کی میدونه راهنمایی کنه م ...

افشان جون شما چند تا تخمک داشتی؟؟چه کارایی کردی قبل از شروع داروهای سیکل میکرو؟؟؟بار اوله پانکچر کردی؟؟؟

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

سلام بچه ها میشه کمکم کنین برا من آلبومین نوشتن یعنی ماما نوشت دکترم نبود گفت داخل سرم دوتا 50نوشته یعنی هر دو امپول رو داخل یه سرم بزنم یا هر روز یه دونه شو بزنم خدا لعنت ش کنه درس توضیح نداد از صبح معطل کردن منو دارم میمیرم از درد لطفا هر کی بلده راهنمایی کنه

الهی! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی... در اگر باز نگرددنروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی... کس به غیر از تو نخواهم چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه نیس مرا پناهی........
2738
مرسی دوستم تخمک گفتن ۵ تا ،دیگه از رشد و کیفیتش بیخبرم

انشالله هر ۵تاش برات جنین با کیفیت بشه

خود مترونیدازول احساس گرفتگی و درد تو ناحیه شکم میاره

انشالله که الان بهتری

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام عزیزم من دیروزچهارشنبه ۸صبح پانکچر شدم دکتر حیدر  گفته یکشنبه صبح انتقال میده  جنین ...

نه بیشترین دوزِ اکویین هست

بسلامتی عزیزم

به به مامان جدید داریم چه مامانی😍😍😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام عزيزم طبق دستور دكترم منتظر شدم خودم پريود بشم از يكشنبه شروع شد الانم در حال اتمامه ولي تيتر ...

عزیزم.

انشاللله دعا میکنم بدون ساکشن خودش به راحتی دفع شه و از خدا میخام انشاللله به زودی دلت و شاد کنه👐🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
انشالله هر ۵تاش برات جنین با کیفیت بشه خود مترونیدازول احساس گرفتگی و درد تو ناحیه شکم میاره انشال ...

عزیزم اطلاعاتت قویه 👌بنظرم منطقیه که از عوارض مترونیدازول شکمم گرفتگی داره 

امروز درد تخمدان و رحم کمتره اما درد شکمم دارم

سلام زنگ زدم سونو دکتر صدری برداشت بالاخره ی اقایی بود خیلی خوبم صحبت می کنن وقت گرفتم  راستی ...

عزیزم من دوستم چیز شیرین بهش گفتن بخوره که بچش تکون بخوره بتونه راحت سونو کنه باز بپرس چون قبلشم باید ۳لیوان اب بخوری تا سونو شی

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
الهی که نصیب همه مشتاقا بشه.... لذت و عشقش با هیچ چی تو دنیا قابل مقایسه نیست براش اکوی قلب تجویز ک ...

وایییییییی عزیزم خیلی بده گریه بچه من خواهر زادم به دنیا اومده بود وقتی گریه میکرد منم گریه میکردم بچه خود ادم که دیگه جای خود داره

انشاللله خدا کمک کنه و چیزی نباشه عزیزم🌷🌷🌷شادی ها تا همیشه گوارای وجودت

شیر میدی برا نینی منم دعا کن بل سلامتی به دنیا بیاد🌷

2706