2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6840628 بازدید | 670457 پست
پرولاکتینمم بالا بود برا اون. ی بار بین دو تا انتقال دکتر گف چون خیلی پایین اومده قطع کنم ی مدت. فک ...

برای منم چندین ساله بالاست گابرگولین مصرف میکنم ،یعنی هر وقت قطع کردم دوباره رفت بالا 

بعد رفتم دکتر غدد اون ام آر آی نوشت ،ام آر آی نشون داد که آدنوم دارم برای همین همیشه باید گابرگولین مصرف کنم 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
بچه ها من امروز ۱۳ انتقال و ۲۸ سیکلم یعنی موعدمه  درد پریودی  مثل هر ماه دارم الان مخصوصا ...

سلام نسا جونم.انشاالله که بارداری.علائم پریودی و بارداری مثل همه دقیقا‌.من تا ماه چهارم بارداری هم دقیقا موقع پریودم که میشد تمام علائمشو داشتم.

روزای اول بعد از انتقالم که داشتن این علائم عادیه.اصلا نگران هیچی نباش.

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نخوانده قرعه بنام تو میشود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون فاطمه و مهتاب مهربون  به آروزهای قشنگنون برسید الهی امین    

سلام عزیزم.خوبی؟چه خبرا؟

کجایی؟شما توی چه مرحله ای هستی عزیزم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزدلم فاطمه جان. خداحفظشون کنه برای سحر خانوم. ان‌شاءالله ب زودی روزی تومهربون وبقیه دوستای ...

سپیدار جون برای روماتیسم دارو هم میدن ؟ با دارو کنترل نمیشه یعنی اگه خاموش بشه به کمک دارو‌‌ هست یا خود به خود 

2731
سلام عزیزم.خوبی؟چه خبرا؟ کجایی؟شما توی چه مرحله ای هستی عزیزم؟

علیکم السلام عزیزم

الحمدالله ، خودت در چه حالی

منم باید تخمک کشی مجدد بشم ولی فعلا دکتر نرفتم

میخوام دکترم رو عوض کنم

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
علیکم السلام عزیزم الحمدالله ، خودت در چه حالی منم باید تخمک کشی مجدد بشم ولی فعلا دکتر نرفتم میخ ...

خیره انشاالله عزیزم.

دکترت کی بود؟میخوای با کی ادامه بدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها واقعا ممنونم ازتون

نمی دونم اگه شما و این تاپیک نبودین چطور می گذروندم دوران انتقال رو. 

ببخشین تک به تک جواب ندادم از حوصله بقیه خارج نباشه

فعلا لکه ندیدم دیگه. استراحت می کنم آروم ترم شکر خدا.

بازم دست همگی درد نکنه برام وقت گذاشتین.

😘😘

ممنون عزیزدلم فاطمه جان. خداحفظشون کنه برای سحر خانوم. ان‌شاءالله ب زودی روزی تومهربون وبقیه دوستای ...

🫀🫂

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2738
ممنون عزیزدلم بهارجون خوبی الحمدلله؟ نینیات شلوغ نمیکنن. من داخل یخچال میزاشتم خراب شدن یعنی؟ 

ممنون گلم جز حالتای پریود حسی ندارم🥲 نه خراب نشدن چون روغنیه داخل یخچال سفتتر میشه

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
قربونت شکر خدا  شما خوبی!! واقعا داروی زیاد ک معده رو داغون میکنه چاره ای هم نیست.انشالله نتیج ...

ممنون عزیزم خداروشکر خوبی. آره واقعا چاره ای نیس من خیلی قویم دیر کم میارم ولیکن معده درد امونوبریده معده هم ام الامراضه درست کارنکنه همه اعضادچارمشکل میشه مامان کنجد گف ناشتاپنتوبخورم هر  8ساعت هم فاموتیدین انشاءالله اثرکنه

سپیدار جون برای روماتیسم دارو هم میدن ؟ با دارو کنترل نمیشه یعنی اگه خاموش بشه به کمک دارو‌‌ هست یا ...

آره عزیزم دارومیدن  دوز داروهم بستگی ب وضعیت بیماری داره من الان. نصف پردنیزولون وی ک عددهیدروکسی کلروکین. اتفاقامنم ازدکترم پرسیدم گفتم الان ک بیماریم خاموشه میشه قرص قطع کنم گف اصلااااااا. این داروکنترل کرده اگ قطع کنی سر استرس یاناراحتی عودکنه داروهم نخوری سخت میشه کنترل کردنش. من خودمم کنجکاوبودم امتحان کردم یبارقطع کردم دیدم دردام داره شروع میشه رودداروهاموخوردم. البته اینم بگم خیلیا م شنیدم بعدخاموشی دارونخوردن ب شرطی ک آرامش صد در صدی داشته باشی دوغ وسردیجات وحشتناک ونخوری ک ماهازیادنمیتونیم رعایت تغذیه ای داشته باشیم. عزیزم چن وقته روماتیسم داری؟ 

ممنون گلم جز حالتای پریود حسی ندارم🥲 نه خراب نشدن چون روغنیه داخل یخچال سفتتر میشه

فدات بشم بهارمیکشمتا... قشنگم اصلاتوب هیچی فک نکن والا بلا ب علائم نیست خداروشکر ک درد نداری دوسداری زیر دلت دردکنه یاهرچی خوبه ک بارداری آرومی داری دلت روشن باشه دوست خوبم انشاءالله ک هرکی تواین راهه دست پرباشه خدا ارحم الراحمینه خیالت راحت

آره عزیزم دارومیدن  دوز داروهم بستگی ب وضعیت بیماری داره من الان. نصف پردنیزولون وی ک عددهیدروک ...

منم تغذیه رو که اصلا نمیتونم رعایت کنم 

استرس هم که آدم باید بره یه جای دور افتاده تنها باشه هیشکی نبینه بلکه اعصابش راحت باشه بخصوص با وضعیت ما که هر کی از راه میرسه میگه یه بچه ام تو بیار 

من چون تو هوای سرد مفصلام درد می‌کنه رفتم دکتر آزمایش نوشت اما هنوز جوابش نیومده ،یعنی از ترسم امروزم نرفتم ببینم آماده است یا نه 🤧

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز