2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6840693 بازدید | 670459 پست

بچه ها من امروز ۱۳ انتقال و ۲۸ سیکلم یعنی موعدمه 

درد پریودی  مثل هر ماه دارم الان مخصوصا پاهام.

راستش خیلی ناامید شدم 

الان لک قهوه ایی دیدم  خیلی کم

مگه میشه با روزی سه تا شیاف و استرادیول و یه دوفامد پریود شده باشم؟ ینی به آزمایشم نرسید حتی؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ممنون فاطمه و مهتاب مهربون 

به آروزهای قشنگنون برسید الهی امین   

😍لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم 😍
بچه ها من امروز ۱۳ انتقال و ۲۸ سیکلم یعنی موعدمه  درد پریودی  مثل هر ماه دارم الان مخصوصا ...

عزیزم ناامید نشو....شاید لک لانه گزینی هست..دردا هم‌ک طبیعیه 

من اصلا درد نداشتم  اینم ی نشونه خوب هست برات 

آنقدر زود که پری نمیاد  ی هفته بعد قطع داروها پریود میشی 

استرس نداشته باش استراحت‌کن  

بسپار به خدا 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزمزم نمی دونم بارداری یا نه اگر میتونی فاموتیدین بخور باهاش که معدت رو اذیت نکنه

ممنون عزیزدلم ن فعلاقسمتم نشده عزیز. فاموتیدین اتفاقادیروزخوردم اثرش زودمیره. من خودم حس میکنم آب زیادبامعده من سازگاری نداره چقدرم دکترامیگن بایداب زیادبخورین من قبول ندارم بدن بابدن فرق میکنه یکی بدنش آبی زیادمیطلبه یکی مثل من کم. آب زیادحالموبدمیکنه دیواره معدم آسیب میبینه هرکی خودش میدونه چی براش خوبه چی بد

ممنون عزیزدلم ن فعلاقسمتم نشده عزیز. فاموتیدین اتفاقادیروزخوردم اثرش زودمیره. من خودم حس میکنم آب زی ...

اره بعضی بدن ها آب زیاد نمیطلبه ،،اگز فاموتیدین اثرش کمه حتما هر هشت ساعت نمیخوری ،و اینکه پنتوپرازول خارجی بخور آب رو اتیشه

بچه ها من امروز ۱۳ انتقال و ۲۸ سیکلم یعنی موعدمه  درد پریودی  مثل هر ماه دارم الان مخصوصا ...

نساجان بارداری انشاءالله   من هرکی دیدم گفته لک قهوه ای بارداربودن ازدکترت بپرس ببین میگ اضافه کنی شیافتو. تاداروهاروقطع نکنی پری نمیشی

ممنون عزیزدلم ن فعلاقسمتم نشده عزیز. فاموتیدین اتفاقادیروزخوردم اثرش زودمیره. من خودم حس میکنم آب زی ...

دقیقا مثل من 

آب از ی لیوان بیشتر بخورم تهوع میگیرم  میتونم بگم من اصلا تشنه نمیشم مگر تو روزای خیلی گرم تابستون  چندساعت بازار بمونم حس تشنگی بیاد سراغم و گرن اصلااا 

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
اره بعضی بدن ها آب زیاد نمیطلبه ،،اگز فاموتیدین اثرش کمه حتما هر هشت ساعت نمیخوری ،و اینکه پنتوپرازو ...

نه یه دونه خوردم 8ساعت نخوردم انقد داروها زیاده نمیدونم اینوکجاجابدم  پنتو روچجوری بخورم 8ساعت؟

دقیقا مثل من  آب از ی لیوان بیشتر بخورم تهوع میگیرم  میتونم بگم من اصلا تشنه نمیشم مگر تو ...

خوبی عزيزم وای منم چی بشه تشنم بشه خیلی بده اینطوری روزی 13تایابیشترکمتردارومیخورم معدم داره میترکه

نه یه دونه خوردم 8ساعت نخوردم انقد داروها زیاده نمیدونم اینوکجاجابدم    پنتو روچجوری بخورم ...

خب پس همونه که اثر نداره 

پنتو رو ناشتا بخور صبح زود با شکم خالی 

حق داری دارو ها زیاد باشه آدم نمی دونه چجوری برنامه بریزه برا خوردنشون

لک که میگن نشونه خوبیه،همه هم میگن پریود نمیشیم با این داروها،کاش تست بزنی همه مونو خوشحال کنی  

عزیزم ناامید نشو....شاید لک لانه گزینی هست..دردا هم‌ک طبیعیه  من اصلا درد نداشتم  اینم ی ...

نمی دونم واقعا عادیه لانه گزینی اینقدر دیر؟ 

سریع شیافمو گذاشتم دراز کشیدم

فقط نمی دونم آنوکسا رو تزریق کنم امروز یا نه؟ به خاطر لکه بینی.

دکتر که تا شنبه نیست بیمارستانم یک شماره برای مواقع ضروری داده که جواب نمیدن خیر سرشون‌. 

لک که میگن نشونه خوبیه،همه هم میگن پریود نمیشیم با این داروها،کاش تست بزنی همه مونو خوشحال کنی   ...

وای اصلا در توانم نیست

آخه من اون سری  که مثبت بودم هم بی بی چک نشون نداد اولش. ترسیدم بدتر استرس بگیرم.

ظاهرا چاره ایی جز استراحت و صبر ندارم.

2706