2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837790 بازدید | 670365 پست
انشالله نیست....  پس دارو داری....  شما آب زیاد بخور....  به دکترت بگو....  ...

آره آب زياد ميخورم . من هم بيمارستان آبان انتقال دادم. نه منيزيم ندارم. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ققط یه چیزی از دیروز زیاد احساس تشنگی میکنم انگار حلقم و لبام خشکه همش.درد زیر دل هم دارم.ولی این بی بی حالم گرفت

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
الهامی جون جنین چتد روزه انتقال دادی؟اون جنین دیگه جرا زودتر فریز نکردن چند روزه بود که رشدش متوقف ش ...

سلام عزیزم هردوتاش سه روزه بود اون روزی که من انتقال دادم بعدا جنین شناس امد گفت میخواییم اخرین جنینت رو امتحان کنیم بذاریم به بلاست برسه روز ۴متوقف شده و از منو شوهرم چند روز قبلا امضا گرفت اگر چیزی پیش بیاد گردن مارو نگیرید 😶هی خواهر چی بگم اگر هردوتاشو برام میذاشت منفی ام اگر میشدم دردی نداشت تا اونجوری زنده نمونن !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731
عزیزم ان شاء الله که خیره این دردهای پریودی و نی نی داره جای خودشو ردیف میکنه تو دل مامانش که نه ماه ...

ان شالله عزیزم خدا همینطور باشه 🙏🏻😍

نکننننن مادرر بذار بدنت به روال خودش باشه واسه خودت دکتری شده هاااا 😂😂😂😂😂😂😂نسخه میدی پیشت بیام   

بچه ها من یکم احساس سرماخوردگی دارم.لرز داشتم.چیزی نمیشه خورد نه؟

عزیزم با دکترت مشورت کن اگه با مراقب غذایی خوب بشه چه بهتر اما خوب من اوایل بارداریم ذات‌الریه کردم و کلی آنتی بیوتیک تزریق کردن.... 

بعضا درمان بهتره.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنونم عزیزدلم  هرچند اینجا هم جز شکنجه چیزی عایدم نشده  اب شکمم دوروز پیش کشیدن دوباره ...

عزیزم میدونم واقعا سخته اما لااقل تحت مراقبتی.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
سلام آنا جون نه نداشتم  ولي خيلي شديده  عجيبه كه معدم سنگينه و در ميكنه نميتونم چيزي بخو ...

تارا جان منم چند روزه معده درد دارم دیروز خیلی شدید بود کلا میسوخت دیشبم فقط سالاد خوردم ! مال این داروهاست دکترم بهم گفته بود اسپرین باعث میشه معده درد بشی !

2740
به امید خدا،اصلا ال دی نمیخوری.😤مطمین باش به هم میریزتت . شک نکن.

والا برا خودش دکتر شده نسخه میپیچه   

گونال  سیتروتاید مونوگال  چندتا دیگه تو خاطرم نیست  تعدادش بالا بود

حتما دزش بالا بوده برا ذخیرت.... 

سلام به همه خانمهای گل  و مادرای دوست داشتنی حال و آینده خانما انشالله من هفته دیگه چهارشنبه ب ...

نگران نباش.... 

بعید میدونم با یه روز اثرش بره..... 

آنا جون یادآوری کنم جنین ها سه روزه بودن...الان میشه روز نهم انتقال که بی بی چک منفی شد.نگرانم.

چرا زود زدی 

خب تا دوشنبه صبر میکردی ازمایش میدادی عزیزم 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
ممنون چشم حتما دکتر دیگه کی رو پیشنهاد میدید  شنبه تخمک کشی دارم بعدش دنبال کارای لاپارا باشم

عزیزم والا برا لاپرا پاد مهر دکتر خوبیه..... 

عا صف جاه هم تعریف میکنن.... 

ممنون عزیزدلم اصلاپیگیرنشدن،حتی دکترم برام این ازمایشارو ننوشت  بهش پپیشنهاددادم گف بیاجامن ب ...

میگفتی من قصد جسارت ندارم من کجا جایگاه شما کجا..... 

ولی خواهشا بیا جا من بشین کارتو انجام بده.... 

اینطوری لااقل یه ذره میفهمی من و امثال من چی میکشیم.... 

تا حالانشنیدم چ هست؟

دوستانی که مشکل ضخامت دارن براشون انجام میدن.... 

2706