2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855602 بازدید | 671597 پست
تشکرر عزیزدلم کلا روز دراز افتادمم😂دلم براش میسوزه دیر وقت میاد خسته بهم چندباری گفت نیازی نیست کار ...

الهامی جون جنین چتد روزه انتقال دادی؟اون جنین دیگه جرا زودتر فریز نکردن چند روزه بود که رشدش متوقف شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر،خیلی مبارکت باشه عزیزم. نه نرفتم دیگه نمیدونم بتونم برم یا نه، وقتی رفتی بررسی و کارجدیدی ...

خیلی ممنونم صدف جان انشاالله  شما هم به زودی خبر خوش میدی

نه برا من هیچ آزمایش و کار جدیدی انجام ندادن 🙃

عزیزم مگه داروهات چی بودن چندتا فولیکول داشتی

گونال 

سیتروتاید مونوگال  چندتا دیگه تو خاطرم نیست 

تعدادش بالا بود 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731

سلام به همه خانمهای گل  و مادرای دوست داشتنی حال و آینده

خانما انشالله من هفته دیگه چهارشنبه برای چهارمین بار انتقال جنین دارم

این بار قراره پی آر پی هم بکنم

البته پردنیزولون و هپارین هم دارم

سوالم راجع به پی آر پیه، شماهایی که پی آر پی داشتید چند روز قبل از انتقال پی آر پی کردید؟

به من گفت چهارشنبه انتقال و دوشنبه چون تعطیله یکشنبه بیا پی آر پی 

من حساب میکنم میشه سه روز قبل از انتقال ولی همه جا نوشته دو روز قبل

خواهش میکنم اگه کسی اطلاع و یا تجربه ای داره بگه که از نگرانی دربیام

میگم نکنه حالا که سه روز زودتره بی فایده باشه این پی ار پی

کجاش میخوره؟  سینش؟  باز پارسا بود بهش میومد....

آره. یک‌کم آهنگشون میخوره.

البته اسم های خیلی خیلی مشابهی هست.

ولی نسبت به یه سری اسم هایی ک سین داره ، یک‌کم میخوره.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
عزیزم به رنج آزمایشگاه ربط داره خوب....  کجا انجام داده؟

عزیزم این ازمایشو تو ابن سینا دادیم

اون موقع ناراحت بودم خیلی. اومدم به خودت هم نشون دادم.شما گفتی خوبه 😍

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
تشکرر عزیزدلم کلا روز دراز افتادمم😂دلم براش میسوزه دیر وقت میاد خسته بهم چندباری گفت نیازی نیست کار ...

عزیزم ان شاء الله که خیره این دردهای پریودی و نی نی داره جای خودشو ردیف میکنه تو دل مامانش که نه ماه لم بده اون تو 👼

انّ مع العسر یسرا...عزیزم حتما خدااین همه سختی و انتظاروصبر رو  بی پاداش نمیزاره..روزای خوب تو راهه..

پنجم ششم پریود میشم و اواسط سیکلم فکرکنم عمل داشته باشم که میفته بعد عیدفطر فکرکنم. دقیق نگفت بهم دکتر.حالا وسوسه شدم چندتا ال دی بخورم این روزای اخر ماه رمضونم روزه بگیرم.ولی دودلم.میترسم نظم بدنم بهم بخوره..خیلی منظمه پریودم..فقط این یه موردو ایراد ندارم که اونم میخام بزنم بترکونم به امیدویاری خدا 😂😂😂

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سلام به همه خانمهای گل  و مادرای دوست داشتنی حال و آینده خانما انشالله من هفته دیگه چهارشنبه ب ...

سلام عزیزم چه تفاهمی منم احتمال ۹۰درصد ۴شنبه دیگه انتقالم به امید خدا و بار چهارمم هست.

منم قرار بود پی ار پی کنم اما دکتر ایمونولوژی گفت بخاطر فاکتور اصلی انعقادیت که مشکل داره نگن این کارو

فکر نمیکنم ۳روز قبل بزنی از بین نمیره شنیدم اثرات خوبی داره حتی برای اندومتر که بره بالا

خیالت راحت باشه💜💜💜💜💜💜💜

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

من دارم استرادیول و استرومارین و پرد و امپول سینافکت میزنم

چند روزه کمر و دلم یه جوریه

یه درد خیلی خفیف و کلا یه جوریه

نمیدونم مال قرصا هستش که داره رحمم و تغییر میده یا ضخامتش و زیاد میکنه 

کسی اینجوری بوده؟💛💛💛💛💛💛💛💛💛

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
عزیزم فکر کنم طبیعیه اما بهتره بررسی بشی خیالت راحت بشه....

اره انا جان باید برم دکتر حتما ،چون هنوز بعد ۷ روز لک بینی دارم و تخمدان و پهلو و کمرم درد میکنه😥

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
عزیزم میدونم کسی حالتو نمیفهمه.... جان من اگه دلت آروم میشه هر چقدر دویت داری فوش بده داد بزن.... ...

فدات بشم آنا جون شما خانومی عزیزم قسمته خواهر کاریش نمیشه کرد.

دو زوزه اومدم تهران حال و هوام عوض شه پیش خواهرامم .دلم خونه ولی بازم شکر .خیلی ناراحتم ولی بازم شکر چی بگم جز شکر خدا.

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
2706