2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855208 بازدید | 671577 پست
دوست من خیلی جالبه برام.....که تلفنی خیلی کارات با کادر پزشکی انجام میشه....شماها بعد انتقال ماما مش ...

عزیزم چرا مام تو سیکل تو مواقع اورژانسی از طریق اتاق زایمان بیمارستان مستقیم یا غیر مستقیم به دکتر دسترسی داریم.... 

روزای مطبم که با مطب میشه تماس گرفت.... 

هممنشی هم ماما یا خودشون جواب میدن یا از دکتر میپرسن جواب میدن..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

سلام.بچه ها بی بی چک منفی روز نهم یعنی همه چی کنسل؟؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا چقدر خوب،  میشه بگید کجا انتقال انجام دادید؟  مطب دکتر یا کلینیک ناباروری؟  آخه ...

عزیزم والا برا من که جواب داد.... 

بستگی به شرایط داره.... 

دکتر من که گفت موردی نداره.... 

لااقل طبق شرایط من گفت موردی نداره و فقط پماد داد.... 

من زیر نظر ط ر ا ز ی بودم و مطبش میرفتم.... 

من حتی سر بارداری بعدیمم که طبیعی بود و نمیدونستن باردارم و رفتم دکتر گفت عفونت داری و بهم یه تا شیاف واژینال دالاکسین داد..... 

بعدا فهمیدم باردار بودم اون موقع..... 

خلاصه برا من در هر دو مورد مشکلی پیش نیومده.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنونم عزیزم..🍀 اتفاقا دیروز رفتم بهداشت.چون دفعه پیش که رفتم آز تیروئید نبود ثبت نام کامل نشد.الب ...

عزیزم سرخچه رو دیگه نپرس.... 

چون تو بارداری نمیزنن و حتی اگه بزنی تا سه ماه نباید باردار بشی پس الکی برا خودت استرس نتراش..... 

2731
آره عزیزم دقیقا همینا😘😍  بمنم گفت لازم شه قرص میدم. راستی انا جون منیزیم ۲۵۰ دوباره نوشت گرف ...

عزیزم من بارداري دومم سوپراکل و منیزیم ٢۵٠ بود نگران نباش..... 

آنا جون یادآوری کنم جنین ها سه روزه بودن...الان میشه روز نهم انتقال که بی بی چک منفی شد.نگرانم.

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
اره گفتن دونه ای ۱.۱۰۰ من۲تا دارم میشه ۲۲۰۰ 💚💚💚💚💚💚💚دکتر مریم توکلی گفتن ۵،۶ روز قبل انتقال ب ...

پس تایید نکردی.... 

وزنت کمه یعنی دو تا دادن؟ 

عزیزم نگران نباش منم دو سه روز قبل زدم..... 

عزیزم سرخچه رو دیگه نپرس....  چون تو بارداری نمیزنن و حتی اگه بزنی تا سه ماه نباید باردار بشی ...

چشم آنا جون.همون کزاز رو میزنم پس😗

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
رفقا من ماه بعد میخوام برم برای انتقال بعدیم.جنین های فریز.طبق معمول هم یک ماه ال دی میخورم و انتقال ...

ممنون.

مشکلم اینه دسترسی ندارم به طرازی. 

به پاسخگویی هم زنگ میزنم جواب درست و حسابی نمیده.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
مرررسي عزيزم  همسرم قبلا آزمايش داد كه همه چي نرمال بود بعد دكترمو عوض كردم كه گفت حتما مركز نا ...

عزیزم انشالله بارداری.... 

+ فکر کن.... 

شما خودتون با اي وي اف باردارشدين ؟مشكل همسرتون چي بود ممنون بلخشيد خيلي سوال كردم

عزیزم من اولیو با سومین میکرو باردار شدم.... 

دومیو یه یئو طبیعی سورپرایز شدیم.... 

مراحل درمانم صفحه ١ هست.... 

عزیزم من بارداري دومم سوپراکل و منیزیم ٢۵٠ بود نگران نباش..... 

خب پس خیالم راحت شد. دیشب دونه اولشو خوردم... ماشالا چه گنده ام هستن😁😁😁

آنا جون من لوو رو که صبح ناشتا میخورم، حدودای هفتونیم ۸ میخورم که بتونم هرروز یه تایمی بخورم. 

ایزوپرینو که صب و شب میخورم.مثلا ۱۲ظهر و ۱۲ شب.

فمبیون دو بعد ناهار.رو خود قرصم نوشته همراه با غذا یا بعد غذا...

حالا میمونه بقیه مکملا..

یروز زینک و منیزیم

یروزم‌مولتی و سوپرا کل

من اینارو عصرانه مثلا میوه ای چیزی بخورم یکیشونو میخورم اون یکیرم دوساعت بعدش.. حدودای پنج یکی،اون یکیم ۷...

ک باز آنوکسان دارم شب میزنم و اخرشبم ایزو..

بنظرت خوبه؟

کلسیم ساعت خاصی داره یا قبل و بعدش منع غذایی نداره؟

دفترچه درست کردم هر قرصی رو میخورم تیک میزنم😂

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام به همگی  عزیزم دکتر که از شرایطم راضی بود سرکلاژ کرده بودم وسرویکسم به همون اندازه قبلی ...

بازم خدارو شکررررر..... 

همینکه خودت و دخترت خوب باشین خودش نعمتیه..... 

سلام انا جون خوبی عزیزم؟؟ببخشید متخصص خون حتما باید در مورد نازایی کار کرده باشه؟؟که برم باهاش مشورت ...

ترجیحا آره..... 

فکر کنم اینطوری بهتر جواب بگیری..... 

اگه تهرانی برو پیش را حله تو کلی بیمارستان تریتا هستن.... 

2706