2726
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6812851 بازدید | 668763 پست
توهم شلوارت تودستت بود؟😂😂😂😉😉😉😉😨😨😨😨😜😜😜😜😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱😱نکنه از توخونه شل ...

وای یه چیز تعریف کنم بخندین..... 

من کلا از ویزیت دسته جمعی خوشم نمیاد..... 

من کلا آدم معذبی هستم حتی تنهام تو اتاق معاینه با دکتر خانوم معذبم اما لااقل اونو راحت‌تر میتونم تحمل کنم.... 

یعنی تا وقتی به مرحله معاینه نرسه ببخشیدا رو صندلی معاینم باشم خودمو جمع و جور میکنم و مانتوم رو روم میکشم.... 

خلاصه در کل معذبمو میدونم خیلیا اینطورین.... 

خیلیا سالها پیش که برا شروع درمان پیش یه دکتر مثلا معروف میرفتم و دقیقا این مدلی دسته جمعی ویزیت می‌کرد و سونو.... 

یه بار یادمه تو اتاق سونو بودم و ماما شرح حال می‌گرفت.... 

یهو دیدم یکی بدون لباس زیر و جلو مانتوش کاملا باز داره راحت راه میره یعنی کاملا همه جاش بیرون بود.... 

انگاری که داره رو سن راه میره و اندام نشون می ده، من به جاش چشامو بستم انقدر استرس گرفتم..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بچه ها من باز وسواس فکری گرفتم و با سوالام اومدم😂😂 میگم من همیشه قبل پریودم حداقل ۲روز لکه بینی د ...

عزیزم معمولا تا خون روون هر چند کم نباشه پریودی محسوب نمیشه.... 

یعنی روون بودنش بیشتر ملاکه تا حجمش.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همون سی بی سی و.... نیخواد ببینه نیاز باشه آهن بده.... برا من سر دخترم داد ولی سر پسرم خیلی پوست ک ...

آره عزیزم دقیقا همینا😘😍  بمنم گفت لازم شه قرص میدم.

راستی انا جون منیزیم ۲۵۰ دوباره نوشت گرفتم...

گفت بیشتر از ۲۵۰ زیاده(اگه یادت باشه گفتم یدونه خریدم ویتامینای دیگم داشت...گفت اونو بده همسرت بخوره😂)

بعد برام سوپراکل هم نوشت بعنوان کلسیم.حالا من اومدم خونه دیدم اینم علاوه بر کلسیم روی و منیزیمم داره.

ک خب کلسیمش هزاره .. اوناش در حد ۱۰۰..

حالا من زینک و منیزیم باهم میخورم یروز..

کلسیم و مولتی پریناتال یروز...

میگم الان عیب نداره ک اینم منیزیم داره... زیادتر از ۲۵۰ میشه ک..

من فک کردم دکتر کلسی کر نوشته داروخونه نداشته اینو داده. ک دیدم نه خودش نوشته سوپراکل.

ب کیشانی گفتم گفت نه عیب نداره بخور.. اون منیزیم تو کلسیم ناچیزه. بهداشتم همینو گفت.. گفت دفع میشه زیادیش... گفتم از توام بپرسم😍

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
منم دو بار دادم البته اولیو بعد + شدن خودم لطف کردم اضافه بر سازمان انجام دادم تازه سه مرحله ای.... ...

بابا ایول داری👌👌👌

من راهی باشی از همینم در میرم😂😂😂😂😂

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2728
دوستان كسايي كه ivfانجام ميدن و باردار ميشن تو دوران بارداري هم بايد همش آمپول بزنن ؟

عزیزم بستگی به شرایط فرد داره.... 

من تو بارداری با میکرو و طبیعی هر دو نه ماه انوکسوپارین دور ناف زدم.... 

تو هر دو پرولوتون داشتم..... 

ربطی به نوع بارداری نداره.... 

به شرایطت ربط داره.... 

سلام بچه ها نگران آنا جونم چند روزه نمیان بلد نیستم صداشون کنم انشاللله هر جا هستن به شادی باشن و ...

عزیزم درگیر بودن.... 

چکاپ آندومتریوز و دکتر و یه سری مسائل دیگه.... 

ممنون که به یاد بودین.... 

عزیزم منو صدا کنین هم متوجه نمیشم چون من اعلانهارو چک نمیکنم دونه دونه پستارو میخونم اگه باشم که هستم نباشم صدام بزنینم متوجه نمیشم چون هیچ وقت اعلاناروچک نمیکنم چون عیار از دستم میره و پستارو جا ميندازم..... 

گلم منم بعد منفی شدنم قبل از پریود شدنم ۴روز لک بینی داشتم و به دکتزم خبر دادم که بعدش کنترل کردن گف ...

حالا من بعد پاک شدن اینجوری شدم. خودمم فک میکنم بخاطر داروهاست . بدنم ضعیف شده. انگاری توان هیچکاری رو ندارم. با اینکه خیلی اکتیو بودم قبلا

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
دوستان با مورفولوژي يك درصد فقط اي وي اف خوبه ؟

عزیزم کوتاهترین راه اینه اما خوب زمان و شانس یاری کنه طبیعیم میشه.... 

من هر دورو تجربه کردم با مورفوی بین صفر و یک.... 

عزیزم اگه تایید بگیری پایین میشه وگرنه فکر نکنم ۱۳ آبان قیماش خیلی فرق کنه.... شما چند تا سرم داری؟ ...

اره گفتن دونه ای ۱.۱۰۰ من۲تا دارم میشه ۲۲۰۰

💚💚💚💚💚💚💚دکتر مریم توکلی گفتن ۵،۶ روز قبل انتقال بزن که اثر کنه اما دکتر میگه ۲روز قبلش میزنیم

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
@تورک_آنا   آنا جون عزیزم هستی؟چند روزه نمیای همه نگرانت شدیم

عزیزم ببخشید نگرانتون کردم یه خبری از خودم داده بودم که درگیرم.... 

یعنی پستم ارسال نشده؟؟؟ 

من شریعتی میرم. نه نگفتن واسه انتقال. گفت پریود دومت بیا.  حالا سونو میکنن نمیدونم چه دستوری بد ...

اهان فک کردم انتقال داری .اخه بمن گفتن پریود سوم بیا برا انتقال،گفتم اگه اینجوریه منم دومین پریود بریم 

ان شالله بهترینها برات رقم بخوره عزیزم😘

سلام دوستان من تازه سه روز فهمیدم شوهرم ازواسپرمی هستش دکتر واسش ازمایش پرولاکتین fshو هورمونایی دیگ ...

عزیزم خیلیا بودن آزو بودن و تونستن باردار بشن.... 

دردی نیست که درمان نداشته باشه.... 

اگه همسرت اسپرم تو بافت ب ی ض ه داشته باشه جنین تشکیل میدن و مامان میشی..... 

سارا جون من قبل از هرکاری اول رفتم یک ماما که تو گچساران محشره اومد شیراز من رفتم پیشش باور میکنی دا ...

عزیزم کاش میرفتی پیشش دوباره و داروهاشو مصرف میکردی.به یه سری ها داروهای گیاهی بهتر از شیمیایی میفته..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
بله بار اولم بود.همه علائم پریودی رو داشتم.روز 12هم لک دیدم دیگه ناامید شدم.چون دل درد پریودی داشتم. ...

خداروشكر عزيزم تبريك ميگم.چندتا جنين انتقال دادي؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2706