2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821878 بازدید | 669234 پست
مرسی قربونت برم.آزمایش رو هنوز نرفتم احتمالا پنجشنبه برم آز بدم.باید ناشتا باشیم؟

اگه فقط دبل مارکر باشه ناشتایی نمیخواد....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم این استرس و نگرانی عادیه.منم وقتی فهمیدم شوهرم اسپرمش مشکل داره تا دو ماه آروم و قرار نداشتم.ه ...

ممنونم عزیزم بازم ببینم قسمت ما چیه من خودم به شدت بچه دوست دارمجوری بودم که همه میگفتن تو یه مادر نمونه میشی و ده تا بچه میاری😂😂😂😂 اخه استاد بچه خوابوندنم😉😂 هر کی مشکل داشت من ترتیب بچهاشونو میدادم😂😂

یعنی فردا برم مشکلی پیش میاد؟بهم گفت با جواب سونو برو ولی نمیدونستم همون موقه باید برم

عزیرم اجباری نیست همون روز بری اما معمولا تو به روز میدن....

برا هانا جون فکر کنم یکی دو هفته هم فاصله داشت....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
منم تقریبا دو شبه بستری ام

عزیزم اومدی خونه؟

خیلی مراقب خودت باش.درکت میکنم.بدترین روزای عمرم بود اون دوران هایپری...

دوغ نخور اگه نفخ داری.قرص دایمتیکون داده بود به من دکتر.اگه تهوع داری دمیترون بخور.من عرق نعناع خوردم خیلی اروم کرد معده مو..امتحان کن اگه نفخ داری.اگه دیدی یبوست گرفتی و شکمت کار نکرد شیاف بیزاکودیل استفاده کن..خیلی بهتر میشه حالت...

من ده روز داشتم عوارضشو.بعد ده روز بهترشدم..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
عززززیزم قربونت برم😍 مگه نگفتی خدایا سپردم به خودت...؟؟؟ فقط لفظی سپردی؟؟؟ قلبی نبوده پس وگرنه با ح ...

عزیرم من اواخر بواسیر داغونم کرده بود ببخشیدا خیلی بد راه میرفتم....

مثل بچه هایی که تو شلوارشون خرابکاری کردن....

اشکم سرازیر بود....

از دارو هم ترس داشتم اما پماد استفاده کردم خیلی بهتر شدم....

قلمبه زده بود بیرون....

حتی اواخر خونم میومد وحشتناک دردناک شده بود....

سارا برو پیش این ماماهای خونگی ،پیش این پیرزنها که قدیمی ان،اونها بابستن شکم ویه کارهای دیگه تخمدانه ...

سهیلاجان مامان منم گیر داده بیا بریم .ولی میترسم برم.چون تخمدانام درد میکنه.انگار کیست داره.اصلا از رو شکمم لمس میکنم تخمدانامو آهم میره آسمون..میترسم فشار بده کیست هاش بترکه کار بده دستم.من باید برم لاپارا کوتر هم کنم انگاری...

ولی واقعا این ماما خونگی ها هم بد نیستنا..زنداداشم دخترعمومه..چندسال ناباروری داشت.رفت پیش یه خانومه بهش یه دارو گیاهی هایی داد که میزاشت تو واژنش فکرکنم.لوله هاش بسته بود .با عکس رنگی هم باز نشده بود.بااون داروها باز شد. ماه بعدش دوقلو دختر پسر باردارشد😀 حالا مامانم گیر داده که شما تو ارثتونه بعد از بیست سالگی لوله هاتون بسته میشه 🤣 گیرداده بیا بریم پیش اون خانومه..ولی نمیرم میترسم😀

2738
سلام دوستان من دیروز ازمایش بتای اولمو دادم عددش 500 شد حالا از دیروز همش استرس دارم و گریه میکنم می ...

عزیز دلم بی بی چکی که بتای ۵۰۰ رو با ناز نشون میده چه توقعی ازش داری؟

بعد هی بی بی بذارین....

خدا نسل هر چی بی بی هست از روی زمین محو کنه....

چی میشد این بی بی رو ت ح ر ی م میکردن خیالمون راحت میشد!!!!!

خخخخخخ....

عزیزم نگران نباش الان استرس برات خوب نیست.....

غزیز دلم دیدی که خیلیا خونریزیم داشتن....اگه بنا باشه بغلش کنی هیچی جلودارش نمیشه شک نکن!!!!

عزیزم گفتش احتمالا پسره ولی خب دقیقشو تو سونو بعد معلومه

گل پسرت مبارکت باشه انشالله شادی و موفقیتاش و دوماد شدنشو میبینین....

من دارم.... لطفا بگو طارونه و خرنوب رو چطور استفاده کنم....چون میگی استفاده کردی بگی بهتر از توضیحا ...

من گرده نخل خرما و گرده گل رو با عسل قاطی کردم روزی ی قاشق صبح و ی قاشق شب استفاده بشه.خرنوب هم یک قاشق صبح و یک قاشق شب استفاده بشه.صبح ناشتا و شب موقع خواب

ساراجون اين آزمايش رو تو ابن سينا دادين؟ اگر ك ابن سينا دادين اگر ميبردين پيش دكتر جنتي حتما ميگفتن ...

نه عزیزم..چرا این حرفو میزنی.مطمئن باش هیچ وقت الکی نمیگه دکتر برید طبیعی اقدام کنید.اونم تو ابن سینا ..واسه بارداری یه دونه اسپرم سالم هم کافیه..

این شرحشه

عزیزم فکر کنم جفتت پایینه پس احتیاط بکن و استراحتت بیشتر باشه البته اگه درست متوجه شده باشم.....

سلام دوستان من دیروز ازمایش بتای اولمو دادم عددش 500 شد حالا از دیروز همش استرس دارم و گریه میکنم می ...

سلام .عزیزم بجای خوشحالی ناراحتی؟الان باید کلی از خوشحالی بال دربیاری.با بتای ۵۰۰.به بی بی چک اهمیت نده

خدایاشکرت.
سلام عزیزم میخواستم بازم تشکر کنم از شماره‌هات زنگ زدم هم هزینه پرسیدم هم نوبت گرفتم، فردا نوبت داد ...

قربونت برم

به سلامتی عزیزم..👨‍👩‍👧‍👦🤰👼👶