2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821549 بازدید | 669216 پست
سلام بچه ها من اوضاعم بهم ریخته شدیدا لطفا اگر کسی مثل من بوده بگه الان ۲۴ساعتِ که بیرون روی زیاد پ ...

یَک اخجون بوگوممممم   خودموو برایییییی جشن ننه شدنت امده کنمممم 😍😍😍 ان شالله این علایم علایمای  مثبته عزیزم 

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
سلام بچه ها من پا درد و کمر دردم خوب شده اما بدنم خیلی خیلی داغِ از روز دوم ، سوم هم بود  ک ...

عزیزم انشالله خیره....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان عزیز،کسی هست شماره امیرجنتی روداشته باشه؟بچه هامیدونین الان اگه زنگ بزنم چن وقت بعدنوبت ...

صفحه ۵ هست....

اون زمان زود نوبت میدادن....

حتی برا همون روز نوبت میدادن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
خداکنه بچها زودتر بیان ازمایشو ببینن من که واقعا استرس دارم سه روز فهمیدم شوهرم مشکل داره کارم گریه ...

اصلا اینجوری نگو عزیزم

هر کدوم سختی های خودش رو داره

اما اگر بدن مادر آمادگی بارداری داشته باشه تو میکرو حتما اسپرم خوب پیدا میکنن و بارداری خوب و راحتی صورت میگیره

اما اگر مادر مشکل داشته باشه واقعا کارتون سخت تر میشه.

خیلی ها بودن مشکلات حاد داشتن و طبیعی باردار شدن 

توکل کن به خدا و با گریه فقط اوضاع رو بدتر میکنی

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
2731
من اصلا بدنم یخ نمیشه نه پاهام نه هیچ جا... کلا از داغی دارم میمیرم. اگه بتا خوب بالا رفته باشه از ...

عزیزم من سر پسرم کلا گرگرفتگی زیاد زاشتم همیشه تقریبا لخت بودم تو خونه....

علائم عفونتو ندارم راستش انا جونم...البته بعضی وقتا چون به سختی خوابم میبره انگار ادرارم میمونه توی ...

عزیزم خیلی از دردها طبیعین....

به درهای منطقه حضور وروجک حساس باش که تگه انا با استراحت رفع بشن جای نگرانی نداره....

بقیه دردا دیگه هم هستن خیلی جدی نگیرشون....

خوب دردهای مفاصل و عضلات و....

من لگنم بدجور در میکرد اواخر تقریبا میلنگیدم....

دندون درد ممکنه داشته باشی....

خونریزی لثه....

کلا سیستمت به هم میریزه....

جای ارگانات جابجا میشن.....

خخخخخخ.....

یه آچارکشی اساسی انشالله بعد زایمان همه چیو میاره سرجاش....

اصلا اینجوری نگو عزیزم هر کدوم سختی های خودش رو داره اما اگر بدن مادر آمادگی بارداری داشته باشه تو ...

ممنونم عزیزم که روحیه میدی اخه شوهرم گفته به هیچ کس فعلا نگو تو جواب ازمایشا معلوم بشه این چند روز واقعا داره سخت میگذره.تازه شیش ماه حدودا اقدام کردیم واسه بارداری واقعا اونایی که چتد سال باردار نشدن چه حسی دارن خیلی سخته.یه سوال داشتم احتمالش هست چون ما ازمایش اسپرم خونه انجام دادیم بعدش اوردیم ازمایش مایع منی فاسد شده باشه به دلیل گرما؟؟

آنا جون شما جواب پست منو نمیدونستی؟ اینکه igG4 چیه و اینکه من الان به گندم حساسیت دارم، برای همین م ...

عزیزم من به ترتیب پستهارو میخونم یعنی تازه پستت رو خوندم و به پستت جواب دادم اما در مورد این آیتم نمیدونستم....

اون یکیو جواب دادم اما الان یادم نیست چی بود....

2738
مرسی فداتشم.هردفعه که یه درد میاد سراغم میگم تحمل میکنم و اینجا نمیگم ولی میترسم خدای‌نکرده مشکلی با ...

عزیزم خودتو نگران نکن....

حتما صلاح بوده زودتر بزتی....

اگه درست نبود مطمئن باش نمیزدن....

هر چی باشه مسولن....

پس خیالت راحت.....

دوستان برای دوقلویی باید بتا چند باشه؟

نمیشه دقیق گفت....

با بتای بالاترم یه قلو باردار بودن....

بعضیام با بتای پایین دوقلو....

خیلی ملاک نیست....

عزیزم با سونوی عروق فکر کنم بشه.... من اخیرا سونوی عروق داشتم.... به نظرم به متخصص عروق مراجعه کنی ...

یکی از دوستان به نام ( omidambede) بود ک بعد منفی شدن  انتقال سردرد داشت وگفت دکترش گفته باید ام آر آی شی. حالام نمیدونم چیکار کرد  نیومده از حالش خبر بده  . نگرانش شدم. منم سردرد داشتم اما با شروع پریودی قطع شد. فقط الان سرم حساس شده آب کم بخورم انگار میخواد درد بگیره

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
ممنونم از راهنماییتون خیلی لطف کردید راستی دکتر خزعلی بازم میاد ابن سینا یانه؟

عزیزم والا نمیدونم....

چند روز پیش کلینیک بودم....

والا دیدم بعضیا دنبال این بودن باهاش عمل کنن باید زنگ بزنی ببینی چه تایمی هستن....

ولی میدونم یه سری بودن عملشون اورژانسی بود و میخواستن با خ ز ع ل ی عمل کنن اما چون شرایط اورژانسی بود نمیتونستن منتظرش بشن.....

با این حساب من اگه فردام با کلی طلام صلوات صخامتم شده باشه ۸ میلی متر شنبه نمیتونن برام انتقال بدند؟ ...

عزیزم شایدم انتقال دادن چون ممکنه یه هفته فاصله نیاز نشه....

امروز هشت روز انتقالم شده...تا دیروز درد زیر دل و تخمدان داشتم.ولی امروز انگار هیچ علایمی ندارم.نگران شدم یهو...وای روز شش که موعد پریودیمم بود کلی درد و.تیر کشیدن داشتم.الان نه.لک هم نداشتم تا الان.

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
سلام به همگی ممنونم از راهنمایی همه، اول که دکتر گفته بود ivf تو شوک بودم واقعا و از هولم فقط یاد ن ...

عزیزم من شریعتی پانکچر و انتقال داشتم.تا حالا شده ۴ و نیم . این هزینه عمل   و  داروهاست. اما اگه واسه تشکیل پرونده مدارکت مثل آزمایش و پاپ و عکس رنگی نداشته باسه باید اونارو  هم قبل آی وی اف انجام بدی. تازه من هیسترو هم شدم. من اگه اونارو حساب کنم از ۶ بیشتر میشه

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد