2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6823625 بازدید | 669317 پست
عه اصلا حواسم نبود ایران نیستی.اره شنیده بودم قانون اونجا اینجوریه.چون فکرکنم میخوان تا حدممکن از چن ...

اره عزیزم دقیقاهمینطوره میگن ریسک پرخطری داره حالا هرچی بحث کردم کارخودش رو انجام داد😶توکل برخدا فقط یه نگاهش برام کافیه !

شما مادر هستی گلم برای من دعاکن 🙏🏻🌹

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
ننه دکترم گفت چند روزی استراحت باش ولی اگه بدونی این چندساعت دراز بودم چقدر بدنم درد گرفته   & ...

عزیزم.میدونم سخته من بدن درد میگرفتم هنوزم میگیرم..ولی حالا چندروز اولو استراحت کن...میگذره ب ننه شدنت می ارزه😍نمازم رو صندلی یادت نره😜

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزییییزم..ای جونم خداروشکر اون یکی بذار فعلا جوجه برفی بشه ..چون این فسقلی دوس داره الان یکی دونه با ...

فکر کردن به فسقلی برام خیلی شیرینه! عزیزم با فرشته نازت به یاد منم باش😍🌹🙏🏻 ان شالله تمام دوستان لحظات شیرین رو بزودی ببینن 🙏🏻

استراحتم چه جورم 

بغلم درد گرفته😂

ننه دکترم گفت چند روزی استراحت باش ولی اگه بدونی این چندساعت دراز بودم چقدر بدنم درد گرفته   & ...

انشالله به زودی شکمت اینقدر بزرگ‌ میشه که جای معده ات تنگ بشه بازم غذا تو گلو گیر کنه پایین نره😉

2728
فکر کردن به فسقلی برام خیلی شیرینه! عزیزم با فرشته نازت به یاد منم باش😍🌹🙏🏻 ان شالله تمام دوستان ...

عزیزم.قابل باشم.همیشه دعاگوتم...انشاءالله بحق اینماه عزیز ک درهای رحمت خدابازه..رحمتش شامل تو وتمام منتظرا بشه.وبزودی طعم.شیرین مادری رو بچشین..

عزیزم.من دوماهه خوابیدم ..استخون لگنم دردمیکنه ولی میگم.اینهمه سال انتظار کشیدم بذار مجبوربشم.حتی 9ماهووبخابم بجز واس دکتر اصلا از خونه بیرون نرفتم..واسه شوهرمم ناز میکنم میگم.پس چیه میگن بهشت زیرپای مادران است..واس همیناست😜😜😜

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
الهامی وقتی جنین به رحم بچسبه یه دونه بودنش به نفعشه تا اینکه چندتا باشن و همدیگه رو به خطر بندازن ...

سلاممم به به ببین کی اومده 😘😍خوبی کاکلی خوبه😍

عزیزم حرفات درسته دقیقا دکترم بهم گفت خطراتی داره ارزش نداره سلامتیت رو بخطر بندازی ،‌،،،حالا من بخاطر منفی هام خیلی دلگیر بودم به همسرم میگفتم میرم ایران حداقل شاید اونجا نتیجه بگیرم ولی شرایط همسرم جور نیست فکر که میکنم حتما حکمتی داره !

برای ما منتظرااا مخصوصاا ثمین جان دعاکن عزیزم

انشالله به زودی شکمت اینقدر بزرگ‌ میشه که جای معده ات تنگ بشه بازم غذا تو گلو گیر کنه پایین نره😉

قربون دعاکردنت😍😆😆😆

سلاممم به به ببین کی اومده 😘😍خوبی کاکلی خوبه😍 عزیزم حرفات درسته دقیقا دکترم بهم گفت خطراتی داره ...

فدات بشم.... من رو سیاه که آبرویی پیش خدا ندارم. اما انشالله به معصومیت این بنده های کوچولوش که برای ما دست کمی از معجزه نداره همه رو حاجت روا کنه

2738
عزیزم.قابل باشم.همیشه دعاگوتم...انشاءالله بحق اینماه عزیز ک درهای رحمت خدابازه..رحمتش شامل تو وتمام ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم 🙏🏻خدا بحق ما عزیز کمک حال تک تکمون باشه !ممنونم بابت دعای قشنگت 😍 

ان شالله توهم جوجه نازتو بخیر خوشی بغل بگیری 🙏🏻🌹

سلام هانا جون خوبی؟ روبراهی؟ خانوم کوچولو چطوره؟

سلام رويا خوبيم تو خوبى عزيزم؟؟؟؟پسر گل چطوره؟؟؟ديگه بيشتر راه و رفتيما جدى جدى چيزى نمونده 

راستى انتقال من دو روز ازت زودتر بود الان تيكرت از من جلوتره چند روز

تاريخ زايمان طبيعى رو چندم بهت گفتن؟؟؟

سلام عزیزم . خوبم خدا رو شکر .... نی نی هم خوبه الحمدالله. گاهی در حال چرت زدن گاهی هم در حال رقص پا ...

سلام به روی ماهت ، ای جانم ان شاالله سالم و سلامت باشید

به امید خدا کی دنیا میاد

منم شکر خدا خوبم

بچه ها من فردا به اميد خدا انتقال دارم ولي الان ديدم بعضي ها نوشتين زردالو خوبنيست من براي يبوست ز ...

عزیزم.من گفتم.اینو از اطرافیان شنیدم. ولی خودم اعتقادی بهش ندارم.حالا راست ودروغش رونمیدونم حقیقتا

سلام بچه ها

شما بعد انتقال چه چیزهایی رو رعایت کردین؟پهلوی چپ یا راست خوابیدن تاثیر داره؟؟یعنی اگه الان به کمر بخوابم ضرر داره؟روز سوم انتقال هستم.گاه گاهی قدمی میزنم تو خونه..و اینکه فقط دراز بکشم ؟نشستن ضرر داره؟آخه من شبا پا درد دارم اذیتم برا خواب.بدنم همش کش و قوس ممیاد

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
2706