2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837123 بازدید | 670324 پست
من سونو میخام برم سیدرضاحسینی. چون میشناسم وتشخیصش میدونم خیلی خوبه. برا ازمایش هم مرکزژنتیک شهید سل ...

کاش زوتر فهمیده بودم میرفتم . من سونو همین چن دقیقه قبل خواهرم نوبت گرفت پیش ابوالفضل نظری و ازمایشگاه هم گفتم تو شیراز پیوند خوبه دیگه پیوند میرم . 

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
من سونو میخام برم سیدرضاحسینی. چون میشناسم وتشخیصش میدونم خیلی خوبه. برا ازمایش هم مرکزژنتیک شهید سل ...

البته من خودم میخواستم سونو برم پیش شکراللهی ولی گفتن ک رفته خارج

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش زوتر فهمیده بودم میرفتم . من سونو همین چن دقیقه قبل خواهرم نوبت گرفت پیش ابوالفضل نظری و ازمایشگ ...

اینو ک میگی میشناسی؟ببین ی جای معتبر برو..ب من ندارحیمی راد رو هم معرفی کردن ک خوبه ولی من ترجیح میدم برم حسینی چون بهتر میشناسم ..شکراللهی هم اره دکتر خوبیه اونم زیاد شنیدم

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام الهام جون خوبی عزیزم ببین منم دل درد میشم اما از وقتی شدوع کردم اب جوش یکم گرم میخورم خیلی اب ...

سلام عزیزم منم خوبم گلم دارم خودمو کم کم برای انتقال اماده میکنم خودت درچه حالی ؟

منم همینطورم حالم کلا بدمیشه پس اب ولرم میخورم 

بعد انتقالم اب انار بخورم موردی نداره ؟

ممنون عزیزم چیزایی رو که گفتی عمل میکنم !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸
2731
البته من خودم میخواستم سونو برم پیش شکراللهی ولی گفتن ک رفته خارج

دکترت جایی بهت معرفی نکرده؟

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم مگه فاصلت تا بندر چقدره؟منم هماتوم دارم و حتی خونریزی کردم ولی برا دکتر وسونو چاره ای نیست بای ...

عزیز دلم فکرکنم با ماشین یه ساعت و خوردی بشه...نمیدونم...باز بخوایم با احتیاط بریم یکمم بیشتر طول میکشه...با اتوبوس دریایی ۴۰ دقیقه میشه ولی تکوناش یکم ریسکه!حق با توعه گلم احتمالا منم مجبور شم برم بندر...

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
فدات بشم ...ان شاء الله که نتیجه میگیری این سری گلم❤❤❤ من فقط حرص میخورم از این که چرا به حرف بیمار ...

منم بخاطر همین بی فکریاشون با همسرم حرف زدیم که منفی شده حتما دلیلی داره اخرش سر تخمک من انداخت😶 حالا فقط میخوان انتقال بدن بدون اینکه دلیل منفی شدنش رو بدونن همون چندتا تخمکی که داشتم تموم شد 😞اینقدر اعصابم رو خورد میکنن فقط خوده خدا ادمو دست بنده هاش نده که بنده ی بنده میشی😞

عزیزم من محتاج به دعاتم واقعا فرداباید با همسرم بیمارستان بمیریم نمونع بگیرن برای  تشکل جنین !

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

دوستان اولین پریود بعد انتقال منفی درد زیاد باشه طبیعیه؟

امروز روز سوم پری هستم  تا الان درد داشتم ولی تحمل کردنی بود .الان ۲ ساعته خیلی شدیده .احساس میکنم تخمدانام داره میترکه .تهوع هم گرفتم .چیکار کنم .طبیعیه یا برم دکتری درمونگاهی چیزی؟

2740
عزیز دلم فکرکنم با ماشین یه ساعت و خوردی بشه...نمیدونم...باز بخوایم با احتیاط بریم یکمم بیشتر طول می ...

انشاءلله ک هماتومت بهتر شده باشه یا ب لطف خدا ازبین رفته باشه ک بتونی بی استرس بری بندر عزیزم

اینو ک میگی میشناسی؟ببین ی جای معتبر برو..ب من ندارحیمی راد رو هم معرفی کردن ک خوبه ولی من ترجیح مید ...

ن نمیشناسم تو مطب میگفتن خوبه اصلا نمیشناسمش

دکترت جایی بهت معرفی نکرده؟

دیروز ک گفتش آب دور بچه کمه گفتش برو سونو صدیقه یوسفی ک رفتم ولی اصلا کارشو نپسندیدم

ن نمیشناسم تو مطب میگفتن خوبه اصلا نمیشناسمش

اگه کسی تجربه داسته و گفته خوبه پس نگران.نباش حتماخوبه

دیروز ک گفتش آب دور بچه کمه گفتش برو سونو صدیقه یوسفی ک رفتم ولی اصلا کارشو نپسندیدم

میدونی بعضی دکترا بنظر من درصدی با سونوها کار میکنن ک.اصرار میکنن باید حتما بری فلان جا..البته این عقیده منه..

انشاءلله ک هماتومت بهتر شده باشه یا ب لطف خدا ازبین رفته باشه ک بتونی بی استرس بری بندر عزیزم

ممنون مهربونم.ان شاالله💚همچنین برای خودت

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
عزیزم کاربردشو تو انتقال فریز چند روز قبل انتقال نمیدونم..... انتقالت قراره کی باشه؟

عزيزم انتقالم قراره تو سيكل بعديم باشه

فردا خراش آندومتر دارم

خراش تاريخ مشخصي تو دوره نداره؟؟

من قرار بود ٢٣ دوره عمل بشم كه دكترم نيومد منم نذاشتم دكتر ديگه اي عملم كنه؟

آمپول ميكرورلين رو براي چي ميدن كلا؟ من ديدم بچه ها نوشته بودن تا چند ماه پريود نميشن با اين آمپول؟؟

2706