2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6861473 بازدید | 672079 پست
آره عزیزم فکر کنم همونه چون من که غربال دوم فقط همون سونوی آنومالیو داشتم.... آزم نداشتم.... سر دخ ...

مرسی فداتشم.شنیدم اینجا سونو انومالی رو انجام‌نمیدن و باید برم بندر!!!بعد پیش خودم گفتم اگه بشه صبر کنم برای ازمایش و سونو باهم برم.اما ظاهرا ازمایشش تا هفته ی ۱۶ وقت داره فقط!واقعا نمیدونم چیکار کنم😓

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
آناجان من زیاد اب نمیتونم بخورم حالم ید میشه چیکارکنم 🤕 راستی داخل نت نوشته بود لیمو برای غلظت خون ...

سلام الهام جون خوبی عزیزم

ببین منم دل درد میشم اما از وقتی شدوع کردم اب جوش یکم گرم میخورم خیلی اب میخورم و دل درد نمیشم اب باید حتما گرم باشه

حتی اب شیر ملایم هم دل درد میشم

منم غلظت خون دارم برگ چغندر خوب و لیمو تازه و اب انار بعد غذا عالین 

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چی بگم عزیزم اینحا بدتره خیلی ازیت میشم چاره ای ندارم این دکترم برام انجام نمیده بخاطر سنم میگه برای ...

فدات بشم ...ان شاء الله که نتیجه میگیری این سری گلم❤❤❤

من فقط حرص میخورم از این که چرا به حرف بیمار گوش نمیدن و روح و روان بیمار اصلا براشون مهم نیست..خیلی راحت میگن اگه منفی شدی دوباره بیا ازمایش بنویسم برات...😕😔

خداخودش کمکمون کنه ❤❤

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

انا جون کسی هست غربالگری دوم‌ رو نرفته باشه؟زن داداش من میگه دکترم‌گفته اگه سونوی ان تی هیچ مشکلی نداشتی دیگه نیازی نیست غربالگری دوم رو بری!!!و میگه نرفتم!الانم بچه ی داداشم دو سالشه از کل بچه های فامیل پر انرژی تر‌ و باهوشتره ماشالا😂ولی نمیدونم چیکارکنم!

میگه‌اونموقع هم دکتر به من گفته باید بری بندر اگه‌میخوای بری.ولی صد در صد نیاز نیست.اگه‌نمیخوای بری هفته های ۱۸ به بعد برو سونوی عادی تعیین جنسیت!میگه نرفتم غربالگری دوم رو!حالا به منم میگه اگه نمیتونی نرو.چون شرایط من خاصه.البته من قضیه هماتوم رو بهش نگفتم،فقط گفتم جفتم پایینه.گفت‌اگه سونوی اولت خوب بوده نرو...حالا واقعا نمیدونم‌چیکار کنم

منم سونوی اولم خوب بوده فقط ازمایش همون یه فاکتورو بالا نشون داد که اکثرا پرسیدم هرکی اینجوری بوده ازمایش بعدیش خوب بوده و بهم گفتن سونو مهمتر از ازمایشه!حالا موندم چیکار کنمممم

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731

نمیدونم چرااین ازمایشهای ایمنی انعقادی رو زورشون میاد بنویسن واسه مون دکترها..خیلی بی وجدانن.من که میگم پولش مهم نیست.بنویس برام.بازم میزاره به ناز..😕

فردا برم یه دکتر زنان معمولی یکم گریه و ناله کنم بلکه دلش بسوزه 😑

فقط بچه ها کجا برم انجام بدم بعد اینکه نوشت برام؟

ازمایشگاه پارسه خوبه ؟

ببخشیدا غر زدم..اصلا اعصاب نمونده واسه م دیگه😕

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚

و اینکه معمولا برای چک کردن هماتوم چند هفته بعدش میرن؟من این هفته برم یا یه هفته ی دیگه صبر کنم؟اخه میگن سونو سرخود نرو😓

منم یادم نبود از دکتر بپرسم کی برم برای چک کردن وضعیتم...بخدا شماهایی که امکانات دارین قدرشو بدونین.توی جزیره ی بدبختی گیر افتادیم

انشالله مشکل هر چیه زودتر رو بشه و از سر راهت بره کنار....

ان شالله آنا جونم. مرسی ک با حوصله جواب میدی

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
نگران نباش طبق گفته شون عمل کن.... انشالله خیره.... کی میری آز؟

به امید خدا 4شنبه اگر بتونم شوهرمو راضی کنم 

اخه میگه مرکز گفته شنبه بریم.

توکل به خدا

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
دقیقا مثل من...  من با دکتردبیراشرافی تو تهران انشالله تو مرکزجراحیه خود دکتر که با خانومشون د ...

ان شاالله موفق میشی عزیزم 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
دکتر من مشایخی  کاش میرفتی حداقل امتحان میکردی شاید نوشتن بعد منفی شدن  منم نمیدونم چی پ ...

دکترم گفته بود باز بیا آی یو آی درصورتی ک من اولشم آی یو ای نمیخواستم اما گوش نکرد،وقتی رفته بودم سونو بشم دکتر مش ایخی گفت ذخیرش کمه دیگه آی یو آی نکنید بفرستید برا میکرو،خدا خیرش بده وگرنه من باز داشتم تسلیم آی یو آی میشدم چون واقعا نمیدونستم چیکارباید کنم وقتی به حرفم گوش نمیکردن،انشاءالله جواب میگیری شرایط بدنی هرکس فرق میکنه دلت روشن باشه خدا بزرگه انشاءالله خودش کمکمون کنه

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
والا من دیروز وقتی از ازمایشگاه پرسیدم دقیق گفت نمیدونیم گفت یکی دوتاشو اینجا نمیتونیم برات انجام بد ...

من برج۵ سال۹۷انجام دادم تمام لیست آنا شد سیصدهزارتومن.یک کم آزمایش هام بیشتر بود که زیر ۵۰۰هزارتومان شد.من cdها ر انتقال خون انجام دادم بقیه ر بیمارستان بقیه الله تهران.

من کل اینترنت ر زیر و رو کردم تاجاهایی که این آزمایشها توشون ارزون درمیاد واز طرفی هم معتبرهستن ر پیدا کردم.

بیمارستان طالقانی تهران هم بنظرم اگه خوب یادم مونده باشه ارزون ومعتبربود.

پس از دور  اگه شنیدی گرونه پا پس نکشین.جستجو کنین آن شاالله جای ارزون ومعتبربود گیرمیارین.خداان شاالله نظرکنه ومامان شین.الهی آمین

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.
من برج۵ سال۹۷انجام دادم تمام لیست آنا شد سیصدهزارتومن.یک کم آزمایش هام بیشتر بود که زیر ۵۰۰هزارتومان ...

تو بیمارستان بقیه الله لیست آزمایشایی ک آنا میزاره رو انجام دادی سیصد شد پارسال؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من برج۵ سال۹۷انجام دادم تمام لیست آنا شد سیصدهزارتومن.یک کم آزمایش هام بیشتر بود که زیر ۵۰۰هزارتومان ...

چقد خوب ،،،مرسی عزیزم بابت راهنمایت حالا منم یه چند جا سر میزنم انشالله که بشه وازمایشات رو انجام بدم اینجوری خیالمم راحت میشه،،،وهمچنین شما

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706