2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
مرسی انا جونم.من یه سوال دارم،گیج شدم،نمیفهمم غربالگری دوم همون آنومالی هست؟!

عزیزم غربال گری اول سونوی ان تی و آزمایشاته...

غربالگری دوم همون سونوی آنومالی..

حالا یه عده مثل من آزمایش nipt رو هم‌میدن. اگه دکتر بنویسه. ننویسه هم اصلش همون سونوی آنومالیه.

در مورد اینکه اولی رو رفتن و دومی رو نرفتن... منم خیلی شنیدم. اما شخصا من خودم میرفتم.. چون اخلاق خودم رو میشناسم و میدونم که تا آخر بارداری،این فکر و خیال باهام بود که کاش میرفتم.. و فک کنم همین استرس بیشتر جنینم رو اذیت میکرد..

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
عزیزم انتقال خون منظورت همونیه که نزدیکه برج میلاد؟

نرگسی جون حتما انتقال خون زنگ بزن. چون زمان من انجام نمیدادن...

تماس که گرفتم گفت قبلا بوده اما الان انجام نمیدیم.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفسی جون ،تازه متوجه شدی من چه جیگری هستم؟؟!!!😂😂😂😂😂😂😂😂باز خدا رشکر اونقدرهاهم دیر نشده😂😂😂 ...

نه عزیزم.خیلی وقته فهمیدم. شیرینی گروووهی😜😜...لذت میبرم.از حرفات خنده میاره رو لبم همیشه..انشاءالله بزودی دوتا شیرین عسل مثل خودت قسمتت بشه😍😍

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
2731
نرگسی جون حتما انتقال خون زنگ بزن. چون زمان من انجام نمیدادن... تماس که گرفتم گفت قبلا بوده اما الا ...

از شهریور ۹۷ انتقال خون خیلی از ازمایشاتش رو محدود کرده و فقط ازمایشات تحصصی انتقال خون رو انجام می ده 

عزیزم غربال گری اول سونوی ان تی و آزمایشاته... غربالگری دوم همون سونوی آنومالی.. حالا یه عده مثل م ...

مرسی مرجان جونم منم دراین مورد مثل خودتم و میدونم بعدش کلی ای کاش و فلان میگم.ولی مشکل اصلی فعلا مسافته .اگه دکتر بگه مشکلی پیش نمیاد میرم حتما 

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
@زین   عزیزبیا ازخودت بهمون خبری بده

رفتم سونو یکیش جذب شده بودش و اون یکی هم گفتش ک اب دور سر جنین کمه ولی سنش و رشدش خوب بود کلی ترسیدم . رفتیم دو س تا دیگه سونو بیرون ک گفتش نگران کننده نیست . واقعا این روزا همش استرس . برا دوهفته دیگه غربالگری بهم دادش

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
رفتم سونو یکیش جذب شده بودش و اون یکی هم گفتش ک اب دور سر جنین کمه ولی سنش و رشدش خوب بود کلی ترسیدم ...

عزیزم بازم خداروشکر که ناامید نشدی،،،،انشالله همه چی خوب پیش میره واسه نی نیت وبسلامتی بغلش میکنی

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
دوستانی که prp انجام دادین بعد انجام prp حموم رفتن ممنوعه؟ یا مثلا عدم تحرک؟ کلا بعد prp مراقبت خاص ...

ب من گفتن همون شب اول حموم نرو..نزدیکی هم نکن

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
مرسی مرجان جونم منم دراین مورد مثل خودتم و میدونم بعدش کلی ای کاش و فلان میگم.ولی مشکل اصلی فعلا مسا ...

عزیزم مگه فاصلت تا بندر چقدره؟منم هماتوم دارم و حتی خونریزی کردم ولی برا دکتر وسونو چاره ای نیست باید بریم. از خونه تا اونجایی ک دکترهم هست نیم.ساعت تا40دقه میشه ولی من میرم..اینکه بری سونو وازمایشا انجام بدی خیال ادم راحت ترمیشه عزیزم وگرنه باید بدتر استرس بکشی

ب من گفتن همون شب اول حموم نرو..نزدیکی هم نکن

شما سونو ان تی پیش کی میرین تو شیراز ؟ و اینکه آزمایش کدوم آزمایشگاه ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
شما سونو ان تی پیش کی میرین تو شیراز ؟ و اینکه آزمایش کدوم آزمایشگاه ؟

من سونو میخام برم سیدرضاحسینی. چون میشناسم وتشخیصش میدونم خیلی خوبه. برا ازمایش هم مرکزژنتیک شهید سلطانی بهم گفتن برو..میخام برم اونجا