2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818456 بازدید | 669079 پست

# سارا1368

سارا1368#  

منم مثل شما روزی که هیسترو داشتم برای پولیپ؛ برادر شوهرم داشت میرفت( تازه اولین سفرش بود که خانم خارجکیش رو ما دیده بودیم موقع خداحافظی همه اونجا بودن جز ما) اما شوهرم یه بهانه آورد......

پس وقتی سونو کردی و از نظرم تخمدانها و رحم روبراه بودی بی هیچ بهانه ای برو انتقال ماه دیگه دو ماه دیگه....من هیچی حالیم نیستا....خیلی من منتظرم ببینم سه قلو میشه یا دو قلو نینی هات🤗🤗😙😙😙😙 

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
اره من اصلا به چشم ۱/۷ اینا نگاشون میکنم😂نمیدونم چون رژیمو رعایت میکنم،یا‌چیز دیگه ای،اصلا تا امروز ...

من پیشنهاد میکنم اصلا بیخیال شو...همین که بقیه رو میبینی به خودت امیدوارتر میشی☺ فقط شکر کن

ایشاله دو قلو پسر اینبا باردارشی دو سال دیگه دختر😆

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم انشااله مامانی شدی دیگه😍😍😍 عزیزم برات بهترینارو آرزو میکنم🤗 انشاله یه عالمه تخمک تپل وا ...

ممنونم دورت بگردمممم.ان شاالله عمل شوهرت خوب‌باشه و کلی اسپرم و در نهایت نی نی ناااز تشکیل شه برات و انتقال بدی و به زودی مامان شی گلم.آفرین که امید داری.ان شاالله حتما حتما اسپرم پیدا میشه.اینجا خیلیا بودن شوهراشون آزو بوده و اسپرم پیدا شده و نی نی خوب هم تشکیل شده و مامان شدن.منم شوهرم خیلی ضعیفه.ان شاالله بعد سه ماه دارو و رعایتای کم و بیش نمونش خوب شده باشه فردا.راستی ذخیرت خیلی خوبه که.من ۲۳ سالمه ذخیرم ۱/۳ هست.دکتر گفت نسبت به سنت کمه.معمولا ذخیره ی بالای ۱/۵ اینا خوبه.تازه با پایینتر از ایناش هم مامان داشتیم با کلی تخمک.پس نگران نباش.درمورد ضخامت هم راستش نمیدونم عزیزم.من فکر‌مبکنم ضخامتم مشکلی نداشت.چون هنوز چیزی نگفتن بهم.من روز اول پریود که رفتم سونو برای اطمینان از کیست و اینا دکتر زنان گفت ضخامتت ۴ هست.بعدش نپرسیدم توی این دوتا سونو که چنده.ولی فکر میکنم بچه ها گفتن لوبیا سبز آب پز و گوجه به ضخامت کمک میکنه.سعی کن استفاده کنی.ان شاالله همه چی‌عالی‌پیش میره و جشن‌مامان شدنتو میگیریم.راستی دوز داروت هم یادم نیست چقد بوده.اگه گفتی قبلا حافظه م ماهی گلی شده😆

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
زین جان هرروز یه مقدار لوبیاسبز رو بخارپز کن وروش یه قاشق روغن زیتون بریز وبخور  دکترتون گفت ر ...

دکترم فقط گفت رازیانه و سویا . ولی رفتم عطاری گفتش ک پنج انگشت هم خوبه رازیانه و پنج انگشت رو ب نسبت یک ب نیم یعنی رازیانه ی قاشق غذاخوری و پنج انگشت نصف قاشق غذاخوری و بعدش گفت دم کن و بخور

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2728
من پیشنهاد میکنم اصلا بیخیال شو...همین که بقیه رو میبینی به خودت امیدوارتر میشی☺ فقط شکر کن ایشاله ...

ای جانم.ان شاالله هرچی خدا‌بخواااد.من به یه دونشم راضی ام😍😍😍مرسی مهربونم.ان شاالله مامان شدن خودت و تک تک منتظرا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
وای چقدددددر خوب چقدر امیدوار شدم خداکنه برای ما هم اسپرم پیدا شه،الهی شکر که جنین تشکیل شد براتون😍 ...

سلام گلم 

اولین بار بیوپسی شد ببینن اصلا اسپرم داره یا نه ؟ که شکر خدا داشت و اسپرمشو فریز کردند 

ولی هیچ دارو یا ویتامینی به همسرم ندادن چند ماه بعدش من پانکچر شدم و ۳۳ تا تخمک داشتم روز پانکچر من همسرمم همزمان با من بیوپسی شد از ۳۳ تا فقط ۴ تا جنین شد که یکیش چون ضعیف بود همون اول از بین رفت یکیشم موقع انتقال .انتقال ندادن گفتن ضعیفه 

نتیجش که بارداری و تشکیل نشدن قلب و سقط

این سری به همسرم ویتامین سی و ای و فولیک اسید دادن هر شب در حد ۵ دقیقه کمپرس یخ گذاشت رو ب ی ض ه هاش درکل مراقب بود خودمم برعکس سری پیش که سینال اف داشتم این سری آمپولم گونال اف بود پودر اینوفولیک مصرف کردم روز تخمک گیری ۱۸ تا تخمک داشتم که شکر خدا عمل همسرمم خوب بود برامون ۸ تا جنین فریز کردند 

مرکز رویان میریم 

اول که آزمایش میده اگه صفر باشه دکتر براش وقت عمل میده 

خواهش میکنم عزیزم درکت میکنم اصلا نگران نباش انشالله بزودی زود مامان میشی 

اینجا یه خانومی هست همسرش آزو اسپرمیه یه پسر داره الانم شکر خدا بارداره 

خدا بزرگه 😙😙😙

خداجونم شکرت       
برای من جاش خارش داشت و قرمز میشد    

اره الان خوب شدم عزیزدلم

سونوت چطور بود؟

2738
دکترم فقط گفت رازیانه و سویا . ولی رفتم عطاری گفتش ک پنج انگشت هم خوبه رازیانه و پنج انگشت رو ب نسبت ...

ممنون عزیزم😘

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!

ضخامت اندو روز انتقال چقد باید باشه؟

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

بچه ها خونه ای که اینجا گرفتیم خیلی خوب و تمیزه ولی ۸ تا پله میخوره ورودیش😑بعد از انتقال ضرر داره از پله پایین اومدن؟!چیکار کنم؟اگه ضرر داره نمیخوام جای اما و اگری بذارم برای بعدها.نهایتش جا به جا میشیم.خواستم اول از شماها بپرسم ببینم‌دکتراتون چیزی در این مورد میگفتن بهتون؟

من نهایتش شاید مجبور شم همون روزی که از بیمارستان مرخص میشم این پله رو بیام پایین.بعدش تا ۱۴ روز همینجام😑ولی بازم میخوام مطمئن شم

ضخامت اندو روز انتقال چقد باید باشه؟

فکرکنم بچه ها اینجا میگفتن از ۷ و ۸ تا حتی ۱۲ هم ایراد نداره

2706