2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6826105 بازدید | 669458 پست
اره من اصلا به چشم ۱/۷ اینا نگاشون میکنم😂نمیدونم چون رژیمو رعایت میکنم،یا‌چیز دیگه ای،اصلا تا امروز ...

منم درد نداشتم حتی اون موقعی که ۳۳ تا تخمک داشتم نه قبل پانکچر نه بعدش 

بنظرم مونده به بدن شخص

تازه ذخیرمم ۷.۳

خداجونم شکرت       
زین عزیز مطمئنی رازیانه ضخامتو بالا میبره ؟

چطور ؟ مگه نمیبره ؟ دکتر گفتش

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکرکنم بچه ها اینجا میگفتن از ۷ و ۸ تا حتی ۱۲ هم ایراد نداره

خدا کنه من واس انتقال مشکلی نداشته باشم

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
زین عزیز مطمئنی رازیانه ضخامتو بالا میبره ؟

من احساس میکنم رازیانه ضخامتو کم میکنه.کلا هیچوقت ازش استفاده نکردم.راستی فکرکنم پرولاکتینو میبره بالا اگر پرولاکتینتون بالاست نخورین

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2728
خدا کنه من واس انتقال مشکلی نداشته باشم

امیدوارم هییییچ مشکلی نداشته باشی دوست خوبم.استرس ممنوع😘

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
من نمیدونم اگه دکتر گفته پس حتما میبره بالا 

آره عزیزم رازیانه ضخامت رحم رو زیاد میکنه.....

آخه دکتر من به یه مریض گفت منم شنیدم

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2740
منم درد نداشتم حتی اون موقعی که ۳۳ تا تخمک داشتم نه قبل پانکچر نه بعدش  بنظرم مونده به بدن شخص ...

خب خداروشکر.اره فکرمیکنم بستگی به بدن هر فرد داره.من یه ذره آستانه ی تحملم هم بالاست.و دارم رعایت میکنم اصلا خم نمیشم و سفیده‌و این داستانا

فکرکنم بچه ها اینجا میگفتن از ۷ و ۸ تا حتی ۱۲ هم ایراد نداره

یعنی مال منم تا روز س شنبه میرسه ؟ بودنم کسایی ک روز ده مثلا پنج باشه ولی روز ۱۸ پری هشت شده باشه ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
آره عزیزم رازیانه ضخامت رحم رو زیاد میکنه..... آخه دکتر من به یه مریض گفت منم شنیدم

عه چه جالب.من برعکس فکرمیکردم.اگه دکتراتون تایید کردن‌که ایراد نداره

بچه ها خونه ای که اینجا گرفتیم خیلی خوب و تمیزه ولی ۸ تا پله میخوره ورودیش😑بعد از انتقال ضرر داره ا ...

روز انتقال بپرس اگه ضرر داشت مراکزی هست که میان با تخت و یا صندلی میبرنت بالا جابجایی چرا دختر....یا شوهرت میزارت رو صندلی میبرت بالا😉

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
یعنی مال منم تا روز س شنبه میرسه ؟ بودنم کسایی ک روز ده مثلا پنج باشه ولی روز ۱۸ پری هشت شده باشه ؟

اره بابااااا میرسه دختر.مال من فکرکنم نوشته بود ۱۰ دیروز که روز دهمم بود.فکرکنم بخاطر امپولا هم بالا میره خودش.لوبیا سبز و گوجه هم زیاد بخور میگن تاثیر داره.ان شاالله که میره بالا عزیزدلم

برا شما چنده ضخامت ؟

عزیزم من اول سیکل بهم ۳تا استرادیول داده بود با دوخط کش استروژل روز ۸ سونو کرد استرادیولها رو۴تا کرد روز ۱۴ سونو کرد گفت۷/۷ واسترادیولها رو ۵تا کرد به اضافه ی یه اکوین وروز ۲۳ انتقال داد دیگه نمی دونم تا روز انتقال چقدر بالا رفته بود

ولی بعد هیستروحس می کنم چون پریودم کم شده ضخامت رحمم کم شده توی سونوی ماه بعد از هیسترو روز فکر کنم ۱۱ ضخامت ۴/۸ بودولی ماههایی که آمپول محرک داشتم روز ۸تا۱۰ ، ۸بود فکر کنم آمپولهای محرک ضخامت رو بالا می برن

خدایا خودت به دادمون برس وما رو از دست این دکترها نجات بده  نمی دونم توی هیسترو چی کارم کرده دکتره 

دوستانی که می خواهید هیسترو کنید با احتیاط واینکه صددرصد از دکترتون مطمئن باشید واین کار رو بکنید

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
عه چه جالب.من برعکس فکرمیکردم.اگه دکتراتون تایید کردن‌که ایراد نداره

من دقیقا روز ای یو ایم شنیدم یه خانم به دکتر گفت من رازیانه میخورم دکتر گفت نخور چون دیواره رحم رو ضخیم میکنه و برای تو خوب نیست

2706