2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817162 بازدید | 668986 پست
بار اولم بود ولی خیییلی امید داشتم

عزیزم.پیگیریهای لازم.رو انجام بده..انشالله واس سری بعد

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم بله سه شنبه شب بزنی تا پنجشنبه ظهر ساعت یک میشه ۳۶ ساعت.... عزیزم خوب مگه نگفته بودن دو سه رو ...

نه انا جونم هیچی نگفتن.منم چون روز دهمم فکرمیکردم هنوز‌ مونده تا پانکچرم.اصلا حواسم به این موضوع نبوده‌دیشب یهو یادم افتاد.حالا چی میشه انا جون؟دیشب تخلیه داشته ولی اخه تا‌ روز‌ پانکچرم دو روز کامل هم نمیشه😔راهی هست؟

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2731
سلام افسون جان خوبی چه خبرااااااا ...خیلی خوشحال شدم دیدمت

سلام عزیزم  تو خوبی تو دلیت خوبه .. 

عزیزم اومدم ولی چه اومدنی 

توی بدترین جای زندگیمم

مي دونم كه مياي، دلم ميگه تور راهي...
عزیزم متاسفم ان شاءالله خدا بهترینا رو برات رقم بزنه من یکسال درگیر ضخامت بود که این سری به اصرار خو ...

نادی جان شما هم که ضخامتتون کم بود خونریزیتون کم بود؟

دکترتون چی می گفت؟

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
منم استرادیولم خارجی بود ولی پنج تا می خوردم مارک استرادیول تون چی بود؟ میشه عکسش رو هروقت تونستید ...

عزیزم دکتر من میگه برای کسی که ضخامتش به حد نرمال نمیرسه واژینال بهتر جواب میده

خدایا شکرت😙
2738
عزیزم دکتر من میگه برای کسی که ضخامتش به حد نرمال نمیرسه واژینال بهتر جواب میده

ممنون عزیزم مال من هم همینه پشتش هم ترکیه ای نوشته 

ممنون که کمکم کردی به دکترم میگم سری بعد منم واژینال بذارم😘

توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!
خاكستري انشالله پانكچر عالي و انتقال راحتي داشته باشي و ب زودي خبر بتاي سوپر توپوليتو بزاري, ميتونم ...

مرسی مهربونم‌.ان شاالله.محتاجم به دعاتون.فردا باید برم برای پانکچر

من ذخیرم تا الان فکر میکردم ۱/۴ بوده الان تو پروندم دیدم ۱/۳ بوده😂

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
نوع سیکلت این مدلیه، یعنی مهار کننده رو از ماه قبل شروع کردن واست....

عزیزم شرمنده من سوادم نم کشیده میشه بهتر توضیح بدی مهارکننده واسه چیه؟؟؟ببخشید سوال پشت سوال

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
razi قلب نی نیش وایستاد😔 مجبور شد سقط کنه. با قرص نشد حالا باید کورتاژ کنه

ای وای.چقد سخت.بمیرم الهی.ان شاالله هیچکس این لحظه هارو‌تجربه نکنه‌.امیدوارم به زودی خدا براش با یه سوپرایز جبران کنه

مرسی مهربونم‌.ان شاالله.محتاجم به دعاتون.فردا باید برم برای پانکچر من ذخیرم تا الان فکر میکردم ۱/۴ ...

خاکستری یییییییییییی😂😂😂 😂😂😂😂😂😂

1.4 با 1.3 فرقی نداره تو همون 1.4نگاش کن تا خوب دوق کنن تخمکا

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خاکستری یییییییییییی😂😂😂 😂😂😂😂😂😂 1.4 با 1.3 فرقی نداره تو همون 1.4نگاش کن تا خوب دوق کنن تخم ...

اره من اصلا به چشم ۱/۷ اینا نگاشون میکنم😂نمیدونم چون رژیمو رعایت میکنم،یا‌چیز دیگه ای،اصلا تا امروز درد تخمدانو حس نکردم زیاد.ولی‌تو‌مطب دکتر که بودم همه اونا که سیکلشون با من بود میگفتن شدیدا درد داریم😐تازه یکیشون ذخیرش ۲/۷ اینا بود،نمیدونم چرا ۳ تا تخمک بیشتر نداشت.سایزشم ۸-۹ اینا بود روز هفتم.میگفت خیلی تخمدانام درد میکنه.من تعجب کردم چرا با این ذخیره تخمکاش کم بوده

2706