2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842010 بازدید | 670570 پست
خدا رو شكر عزيزم، انشالا بارداري راحتي داشته باشي و تو دليات محكم به مامانشون بچسبن، دكتر اهوازت كيه ...

بله عزیزم یه بار رفته بودم  پیشش 

احتمالا زیر نظرش بمونم ..

هنوزم پیشنهادش میکنی عزیزم ؟

میشه واسه منم دعا کنی . خدا بچه هاتو ان شاالله نگه داره . دعا کن خدا ب منم ب زودی بچه عای سالم و صال ...

به حق این ماهها ان شالله به مراد دلت برسی 

همینطور بقیه دوستان 

اون روزخیلی نزدیکه ان شالله ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون هانا جان...خیلی جالب بود...پس مشکلات ایمنی با ارامش میتونن بهتر بشن

آره عزيزم خيلى حرفش برام قانع كننده بود

تاكيد داشت ايمنى بدن در شرايطهاى مختلف در حال تغييره حتى به فاصله خيلى كم آزمايش بخوايم بديم و فقط بستگى به حالمون داره

مى گفت وقتى استرس دارى اين فاكتورايى كه آزمايش دادى مى تونه بالا بره 

یعنی بده؟ احتمال نداره ک بمونه 😥😢😭

هیچ احتمالی نمیشه داد عزیزم همه چی دست خداست تو به رحمتش و بخشندگیش امیدوار باش

عاقبت در یک شب از شبهای نور ..کودک من پا به دنیا می نهدآن زمان بر من خدای مهربان ...نام شور انگیز "مادر" می نهد
2731
آره حتما كه ارتباط دارن، يك نفر رو ميشناسم كه ام اس داشت و هروقت ناراحت يا مضطرب ميشد احتمال حمله خي ...

دكترى كه ايران رفتم مى گفتن ميكرويى ها به سرم و قرص نياز دارن

طبيعى اصلا مشكلى ايجاد نمى كنه

اما اينورى ها اصلا آزمايشهاى ايمنى و قرص پردنيزولون و سرم رو براى ميكرو هم قبول ندارن

دوستان من روز هشتم انتقالم.. امشب یهو کنار نافم میسوزه مثل سوزن... علامت بدی هستش؟  تا امروز ن ...

نگران نباش طبیعیه من هم امشب که فردا میشه ۱۵ انتقالم زیر دلم بقدری تیر میکشه مثل زمان پریودی ولی امیدوارم فردا آزمایش میدم واااای خدا

عاقبت در یک شب از شبهای نور ..کودک من پا به دنیا می نهدآن زمان بر من خدای مهربان ...نام شور انگیز "مادر" می نهد
عزیزم ب نظرم یکم بیشتر رعایت کن 

دوست خوبم ببخشید من الان یهو زیر دلم درد گزفت.. امروز هشتم انتقال بودم... تا الان خدب بودم بعد یه بگو مگو با شوهرم یهو زیر دلم درد گرفته.. یعنی چیزی شده؟ 

کمک بچه ها 

درد لحظه رو کسی میفهمه که منتظر می مونه.. 
دوست خوبم ببخشید من الان یهو زیر دلم درد گزفت.. امروز هشتم انتقال بودم... تا الان خدب بودم بعد یه بگ ...

نگران نباش فقط استرس به خودت وارد نکن چیزی نیست

2740
نگران نباش طبیعیه من هم امشب که فردا میشه ۱۵ انتقالم زیر دلم بقدری تیر میکشه مثل زمان پریودی ولی امی ...

ست خوبم ببخشید من الان یهو زیر دلم درد گزفت.. امروز هشتم انتقال بودم... تا الان خدب بودم بعد یه بگو مگو با شوهرم یهو زیر دلم درد گرفته.. یعنی چیزی شده؟ 

کمک بچه ها 

نگران نباش طبیعیه من هم امشب که فردا میشه ۱۵ انتقالم زیر دلم بقدری تیر میکشه مثل زمان پریودی ولی امی ...

خوش به حالتون فردا معلوم میشه برا شما.. الهی که مثبت باشه گلم.. فقط اون لحظه خوشحالیت منم دعا کن... ممنونم

خوش به حالتون فردا معلوم میشه برا شما.. الهی که مثبت باشه گلم.. فقط اون لحظه خوشحالیت منم دعا کن... ...

دعا کنین برام شوهرم کربلاست خدا منو شرمندش نکنه

خوش به حالتون فردا معلوم میشه برا شما.. الهی که مثبت باشه گلم.. فقط اون لحظه خوشحالیت منم دعا کن... ...

انشاالله برای شما هم مثبت میشه فقط مثبت فکر کن

سوگلی جون شما بعد از پانکچر استراحت بودین به خاطر هایپری که طبیعی یاردار شده بودین؟

نه عزيزم، چون ايام عيد بود مدام در تكاپوي مهماني و مهمانداري بودم و اصلا تو فكر طبيعي نبودم، فعاليتم زياد بود

خدايا شكرت بابت مهربونيت، عاشقتم
نه عزيزم، چون ايام عيد بود مدام در تكاپوي مهماني و مهمانداري بودم و اصلا تو فكر طبيعي نبودم، فعاليتم ...

ببخشيد شما رو با يكي از دوستان كه وسط ميكرو خودش طبيعي باردار شده بود اشتباه گرفتم، شما يادتون هست كي بود؟

...
2706