2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867911 بازدید | 672551 پست
ممنون هانا جان...خیلی جالب بود...پس مشکلات ایمنی با ارامش میتونن بهتر بشن

آره حتما كه ارتباط دارن، يك نفر رو ميشناسم كه ام اس داشت و هروقت ناراحت يا مضطرب ميشد احتمال حمله خيلي بالا ميرفت، هورمونهاي استرس التهاب ايجاد ميكنن و التهابات هم با وحشي شدن سيستم ايمني و حمله به خودش مرتبطن

اتفاقا من هم سوال داشتم در اين مورد اينكه اناجون اينبار كه طبيعي باردار شدن سرم نداشتن ديگه؟ يعني مشكل ايمني حل ميشه يا فقط توي ميكرو هس و ربطي ب بارداري طبيعي نداره؟؟

@هاانا      

...
دخترا اندومتر روزانه چقدر به ضخامتش اضافه میشه؟ من دیروز ۹ بودم قراره هفته آینده انتقال بدم زیاد با ...

روزي يك يا دو ميل حداكثر،، ولي خب اون مال شرايط بدون داروعه، با دارو نميدونم

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم...  دقیقا همسرمم میگه چیکار داری ،میخای یچیزی در بیاری از تو این آزمایش 😁😁😅 ایش ...

تی اس اچ که طبیعیه بادارو انقد اومده پایین.چون کار داروی کم‌کاری همینه.

فقط خیلی برام جالبه که قطع کردی این همه ماه بازم مونده.خیلی خوبه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار

سلام دوستان 

امروز روز دهم سیکلم برای انتقال جنین فریز بود دکتر بعد از سونو با تعجب گفت قبلا بهت گفته بودم تو رحمت میوم داری؟گفتم موقع عکس رنگی یه توده کوچیک دیده شد که گفتید چون موقع اندازه گیری عمق رحم مشکلی ایجاد نکرد،موردی نداره و نیاز نیست برش داریم. دیگه چیزی نگفت و گفت برو یکشنبه بیا برای سونوی مجدد. تو رو خدا اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره بهم بگه این دیگه چی بود این موقع!!با کلی امید این سیکل رو شروع کرده بودم. بوسرلین میزنم و روزی سه تا استرادیول میخوردم که دکتر امروز کردش روزی چهار تا. البته مامایی که پیش دکتر بود بعد که دکتر رفت گفت چون این میوم پایین رحمته برای انتقال مشکلی ایجاد نمیکنه ما جنین رو بالا میزاریم. ببخشید طولانی شد اگه میشه راهنماییم کنید

بله.دیدم برای بچه ها قطع شده ولی ظاهرا اصفهان اعتقادی به این ندارن.فقط دوز پروژسترون رو بالا میبرن.ا ...

ان شاالله که میشه.

چون‌لکه بینی داری فقط احتمالا با قطع آسپرین کلا تموم میشه.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
انا جون ،من صفحات قدیمی تاپیک رو ک خوندم دیدم درباره  حساسیت صحبت شده بود و فک.کنم لاله جون گفت ...

من کل سال آلرژی دارم و سالهاست گرفتارشم و از نوع نسبتا شدیده بعضی وقتا ریه حساسیت میگیره اما تحت نظر ایمونولوژی هستم و کنترل میشه و تا جایی که من پرس و جو کردم به سقط ارتباط نداره مگه اینکه بیماری خود ایمنی مثل آرتریت و...و بیماری آسم نیازه حتما پردنیزولون مصرف بشه  ،من مثل شما نگران همین مساله بودم از دکترم خواستم ازمایشات ایمنی و سی دی مارکرا رو بنویسه نظر دکترم این بود نیاز به سی دی مارکرا نیست و تستIgg .iga igm کافیه ولی به اصرار خودم نوشت انجام دادم سی دی ها مشکل نداشت فقط Iggبالا بود گفت استرست بالا بوده ؟و پیشنهاد داد واکسن دوگانه گزاز دیفتری بزنم یکماه بعد از ایمنی رو تکرار کنم 

سلام عزیزم ممنون که نظر دادی عزیزم ممنون از اینکه توجه کردی به پستم.من برا دوم آبان از دکتر مریم توک ...

فدات گلم من چون شاغلم نمی رسم دائم بیام و سر بزنم ببخشید دیر میشه هر وقت بتونم و بلد باشم چیزی رو جواب میدم

اما راجع به این که زمانش زود بوده یا نه با دکتر توکلی صحبت کن و در میون بذار، کلا مصرف پردنیزلون و کورتون ها باعث میشه تا مدت زیادی اثرش تو بدن بمونه حالا چه مدت بستگی داره از چه نوع و چه میزان و چند هفته مصرف کرده باشی و خیلی تخصصی هست

میدونم خیلی حرف زدم..  لاله جون و آنا جون ببخشید🙈🙈🙈 بچه ها دوچرخه ثابت بنظرتون خوبه استفاد ...

گلم برای زانوی خانم ها خوب نیست، ولی فکر نکنم متعادل استفاده کنی مشکلی پیش بیاد بهتره قبلش چند تا حرکت نرمشی و کششی انجام بدی در مورد ضررش برای رحم اطلاعی ندارم

بچه ها من شنیدم که بهتره انتقال رو یکماه عقب بندازیم چون بخاطر مصرف داروها و تخمک کشی رحم و تخمدان خ ...

گلم به شنیده ها اکتفا نکن، درسته یه کم آمادگی بدن کم میشه ولی جنین فرش هم شانسش بالاتر هست از طرفی کسی که انتقال فریز داره رحمش آماده تر هست یعنی عملا فرقی نداره، دکترت اگر هایپر باشی و عوارض داشته باشه و ببینه آمادگی بدنت خیلی کمه حتما فریز می کنه 

خیلی دست ما نیست فریز انتقال بدیم یا فرش

دوستایی که انتقال داشتین روز فردای انتقال درد زیر دل طبیعیه ؟یا خطرناکه ؟ و اینکه نشستن زیاد هم ضرر ...

آره گلم طبیعیه  چون عضلات رحم دارن تلاش می کنن جنین بهترین جا لانه گزینی کنه، راحت و عادی باش فقط کمتر و آرومتر پله بالا پایین کن و کمتر دولا راست بشو همین، بیرون هم برو حال و هوات عوض بشه تحرک متعادل برای خون رسانی به رحم خوبه

2706