2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837522 بازدید | 670349 پست
بله عزیزم همچنان استفاده کن..... آزتم همون یکشنبه بده چون شنبه بدی تاریخش جور در نمیاد.....

انا جون مگه دوستمون 5 شنبه از اولش رو نداده؟

رحیم تو ، کریم تو، چو سیلِ غم رسید، تو      مرا دگر چه غم ز غم؟ امید ِ نا امید ، تو
رز سفيد عزيزم خووووبي ؟ ان شاءالله كه كاراي فرشته كوچولوت هرچه زودتر انجام بشه و قدم به خونتون ...

وای پر پر جونم بارداری؟طبیعی؟وای خدایا چقدر خوشحال شدم از خوندنش...خدارو هزاران بار شکر...مبارکت باشه عزیزم....

پرپر کیستهات بزرگ بودن یا کوچیک؟چه سایزی؟ منم تصمیم گرفتم برم پیش اصف جاه...ولی هزینه ش واقعا زیاده برام.حالا برم یه ویزیت بشم ببینم چی میگه...

خدایا من اینجا دلم سخت معجزه می خواهد و تو انگار معجزه هایت را گذاشته ای برای روز مبادا.....!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ممنونم ازت ، بعله جند روز اختلاف داشتیم ، ایشالا شما بی دردسر گل پسرمونو بغل بگیری ،،،، یعنی ه ...

عزیزم خیلی ناراحت شدمممم خیلی سخته ولی عجولانه تصمیم نگیر دوسه تا دکتر دیگه برو ی جمع بندی بکن بعد تصمیم بگیر ..الهی عزیزم اونجا ک گفتی تکون میخوره جیگرم آتیش گرفت برات آیت الکرسی میخونم انشالله ک اشتباه شده باشه عزیزم صبور باش مطمعن باش خدا حواسش ب شما و نینی تو دلت هست ...توکل ب خدا

2731
سلام آنا جون يه سوال داشتم دوستم اى وى اف كردن روز ٦ خيلى بيرونروى شديد گرفته فكر مى كنى چه كار كنه ...

ببین منم از روز ۸ انتقالم بیرون روی گرفتم جوری ک هر روز داشتم وزن کم میکردم ولی الان چند روزه ی کم بهتر شدم...من ک ب لطف خدا مثبت شدم انشالله ک دوست شما هم مثبت میشن

دعا براي آرامش دل روشانيلو ‏١-parmis63*** ٢- شاينا٣٣  ٣-/پاييز/ ٤-مامان آينده هستم ٥- لاله ...

سلام 

ده بار خوندم 

ان شاءالله ك خداوند حاجت دل روشانلو رو خيلييي زود بده و بچه ش رو حفظ كنه 

آمين يا رب ... 

نذر صد تا صلوات رو هم براي خواهرمون ادا كردم عزيزم 

خيره ان شاءالله 💖

2740
وای پر پر جونم بارداری؟طبیعی؟وای خدایا چقدر خوشحال شدم از خوندنش...خدارو هزاران بار شکر...مبارکت باش ...

آره قربونت برم 😭😭😭 دكتر گفت اون همه چسبندگي كه بر اثر اندو ايجاد شده بود اجازه نميداد بارداري صورت بگيره، من بازم داشتم وارد سيكل ميشدم چون ميگفتم طبيعي ممكن نيست و ذخيره ام كم شده ديگه سريعتر اقدام كنم كه همون ماه خدا خواست و شد، واسم دعا كن ختم به خير بشه بعد ازون همه سختي...

برو نظرشو بپرس من كه راضي بودم خيييلي مورد از من و تو بدتر اونجا بود، خدايي هزينشم زياده ولي همه اينايي كه كارشون خوبه تو همين قيمتها عمل ميكنن، كيستاي من ٢/٥*١/٥ اين حدودا بود توي سونو ولي ققط ميگفتن دوتاست كه تو عمل مشخص شد ٤ تا بوده و فيبروم رو اصصصلا هيچكس نديده بود كه اندازه گردو بود !!! 

عزیزم ممنونم ازت ، بعله جند روز اختلاف داشتیم ، ایشالا شما بی دردسر گل پسرمونو بغل بگیری ،،،، یعنی ه ...

روشانا جان 

امروز قبل از غروب خيلي دعا كن ك وقت دعا هستش 

اگه ميتوني يكبار سوره ي كهف بخون تا قبل از غروب ك محافظ كننده ما بين جمعه ها هستش

و يكسره آية الكرسي بخون 

و دعاي لا اله الا انْتَ سُبْحانَكَ انّي كُنْتُ مِنَ الظالمين 

و ذكر لا حول و لا قوة الا بالله رو زياد تكرار كن  

ان شاءالله خدا خودش از شما و بچه ت محافظت كنه عزيزم 

ان شاءالله ك روز هاي آينده شادي ب زندگيت برگرده 

الهي آمين 💖

ببین منم از روز ۸ انتقالم بیرون روی گرفتم جوری ک هر روز داشتم وزن کم میکردم ولی الان چند روزه ی کم ب ...

عزيزم شما براى ديدن ساك و قلب رفتى سونو؟چند هفته هستى؟آخه من همش نگرانم دو هفته ديگه بايد برم براى ساك و قلب

2706