2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6867048 بازدید | 672453 پست
بیخیال میشم.دوباره فکر میاد سراغم.. ب دکتر گفتم میخوام زایمانم طبیعی باشه.میخوام بعدش طبیعی اقدام ک ...

منم میخام به امید خدا طبیعی باشه زایمانم!از اولش توکل کردیم به خدا تا حالا خداروشکر همه چی رو برامون خوب گذرانده انشالله از این به بعدم همینه عزیزم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم یکی از فامیلامون ۳ دور بند ناف داشت چیزیش نشد خداروشکر  الان دکتر میگه یک دور اصلا جای نگ ...

اینقد پهلو ب پهلو میشم ک نگو.هر ۵ دیقه یبار..

من اخرین سونوم قبل از ۳۰ هفته بود یعنی اگه چیزی بود میگفتن؟ یا بند ناف خودش هم سونو داره؟ 

من داخل ۳۳ هفته هستم..

دقیقا شنبه میرم سونو وزن

عزیزم یکی از فامیلامون ۳ دور بند ناف داشت چیزیش نشد خداروشکر  الان دکتر میگه یک دور اصلا جای نگ ...

عزیزم من دیدم چهار دور گردن بچه هست و طبیعی هم زایمان می‌کنه و هیچ مشکلی پیش نمیاد خدا داده خودشم نگهدارشه بسوزیم دست خودش انشالله همه به سلامتی زایمان کنیم و هرچی در حسرت بچه هست دامنش بزودی سبز بشه به حق بی بی فاطمه زهرا انشالله سارای عزیزم هم حاجت روا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
اینقد پهلو ب پهلو میشم ک نگو.هر ۵ دیقه یبار.. من اخرین سونوم قبل از ۳۰ هفته بود یعنی اگه چیزی بود م ...

من هیچوقت پهلو به پهلو نشدم حتی یک بار پا میشم و به پهلوی دیگه میشم !من ۲۹هفتع و ۶روز بستری بودم به خاطر افت بتا شدید و هیچی سونو نگفت اگه حتی ۲۵هفتع هم باشی و بند ناف گردنش باشه میگه و هر سونویی باشه دکتر میگه و سونوخاصی نیس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینقد پهلو ب پهلو میشم ک نگو.هر ۵ دیقه یبار.. من اخرین سونوم قبل از ۳۰ هفته بود یعنی اگه چیزی بود م ...

بعد هم گره خوردن بند ناف هیچ ربطی به مادر ندارع و فقط بخاطر شیطونی های بچه هست و تا ۴ دور من دیدم گردن بچه بودع منم استرسشو دارم ولی خب دسته خود بچه س که اینقدر شیطونی نکنه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینسری ب دکتر میگم بند ناف چک کنن..

اخه سونوگرافی بع حرف تو نیس که اگه ببینه هست حتی دکترم نگه اون تو گزارش مینویسغ برا دکتر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخری سونویی ک برام نوشت ۲۵ هفته و ۵ روز بودم

من ۲۶همین ماه قبل سونو بودم ۲۹هفنع و ۵روز هیچ چیزی سونوگرافی نگفت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در حد دوثانیه میمونم من.. بهداشت ب خواهر شوهرم گفت تا یک دیقه اشکال نداره

واس انستی یه ساعت همینجوری میزارن بمونی بابا به این چیزا نیس که فقط خون‌رسانی یکم کم میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706