2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6866974 بازدید | 672451 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد هم گره خوردن بند ناف هیچ ربطی به مادر ندارع و فقط بخاطر شیطونی های بچه هست و تا ۴ دور من دیدم گر ...

اگه تکون نخوره ی استرس.اگه هم زیادی بخوره ی استرس..

کلا دیونمون میکنن تا بیان😄😄😄

هروز تقویمو نگاه میکنم ک چندروز دیگه میاد

بچه نا حالم بده مرکز ناباروری  بهم گفته چون رحم نداری تخک نداری و باید اهدایی باشه بچه ها خواهش می‌کنم اگر کسی با این شرایط مثل من بودهه بهم بگیین

دخترم دنیام❤️
بارداری قبلا رو‌میگی بستری بود؟ 

عزیزم من اولین بارداریمه نه بابا دو هفته پیش بستری بودم

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
شاید دیر ب دیر پهلو ب پهلو میشی.. من طاقت نمیارم ک زیاد ب ی پهلو باشم.سری اونوری میشم

نه کلا میترسم واسه همین پا میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
نی نی الان داره موجی میره..چقد باحاله..😄

،،،،من کلا بچه زیاد شیطونی نیس و تکوناش کمه ولی در کل خیلی حس خوبیه انشالله قسمت همه منتظرا بشه خلاص شدن از هرچی قرص و آمپول و تکوندخوردن یه نی نی ناز تو شکماشون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه تکون نخوره ی استرس.اگه هم زیادی بخوره ی استرس.. کلا دیونمون میکنن تا بیان😄😄😄 هروز تقویمو نگ ...

اذه من تکون کمش خیلی اذیتم می‌کنه ولی خب در کل خودش کم تحرکه دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام دوستان 

امیدوارم خوب باشید 

من نیاز به راهنمایی دارم، دوست دارم نظرات مختلف رو بشنوم تا بهتر تصمیم بگیرم. 

من چند سالی ازدواج کردم و تقریبا پنج شش سال اقدامم. ی بار بارداری پوچ داشتم که سقط شد. الان در آستانه چهل سالگی هستم و خب خیلی دلم میخواد مادر شم. پارسال پانکچر شدم ولی دکتر انتقال نداد چون من از بچگی دیابت دارم گفت تیتر نرمال نیست. من قندام خیلی نوسانی در بهترین حالت هم میانگین سه ماهه اون عددی که باید نمیشه، من رعایت میکنم ولی بنا به دلایلی خیلی عالی نیست قند ها و بدنم مقاومت می‌کنه. 

خلاصه فعلا اجازه انتقال ندارم. به رحم اجاره فکر کردم ولی هم هزینه خیلی زیاد و هم آدم مطمین نمیشناسم، همسرم خیلی حساس که کی باشه و الکل نخوره و .... . تو فکر فرزندپذیری هستم ... شماهایی که خیلی هاتون مثل من با چالش باردار شدن مواجهید آیا حاضرید این کار رو انجام بدین؟ تجربه ای دارید؟ من خیلی مشتاقم ولی پر از استرس، چکار کنم بازم صبر کنم شاید ی روزی دکتر گفت انتقال میدم یا نه برم برای فرزند پذیری که اونم دو سه سال طول می‌کشه و احتمال بچه بزرگتر بهم بدن... واقعا خسته شدم اینقدر فکر کردم 🥺

،،،،من کلا بچه زیاد شیطونی نیس و تکوناش کمه ولی در کل خیلی حس خوبیه انشالله قسمت همه منتظرا بشه خلاص ...

همینکه امپول نمیزنم شیاف نمیزنم و داروی همرمونی نمیخورم چقد راحتم..خدایا همه اینو تحربه کنن.بخدا ارزومونه خوشحالی مادرای منتظر.

2706