2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851647 بازدید | 671343 پست
نمیدونم عزیزم همینجا دیدم که گفته بودن خراش دادن مثبت شده،نت هم نوشته برای کسایی که بدون علت منفی می ...

آفرین احتمالااونی ک بعداز خراش مثبت شده مشکلش رحمش بود ک براش خراش دادن مثبت شد ولی تومیگی رحمم خوبه. اینم تاحالانشنیدی ک حتی باخراشم مثبت نشدن این یعنی اینکه مشکل خراش نیست جای دیگس. من ک میگم اگ دکترت رحمتو تاییدکرده ازمایشهاتوبده. ولی باز اگ دو دلی هم آزمایش بده هم خراش 

خداروشکر خوبین. عب نداره عزیزم تحمل کن سخته همش درازکش بودن ولی چاره چیه.بهاردوستایی داشتم بتای بالا ...

قربونت برم هرچی قسمته بهترینا واسه خودت😘😘😘

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم آخه توکامل خوردی مشکلی بجودنمیاره من میخاستم 5تابخورم گفتم شاید بهم بریزه هورمونام 

اخه با ۵تا خدایی نکرده  هورمون بدنت بهم نریزه 

˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️

چله_زیارت_عاشورا#  

برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت کنید :

《 ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ 》 ️ 

سلام عشقای من باز هم خدا توفیق داد چله برگزار کنیم ، انشالله امام حسین خودش واسطه بشه و همگی حاجتروا بشیم

خدا از مهتاب جون راضی باشه که بانی‌ این چله شدن🍓♥️

انشالله حاجتروایی شون

( منو مهتاب جون تا ۴۰ روز زیارت رو میخونیم ، ولی من لیست رو میزارم )

روز۳۵#  

در پناه حق ✨ 🌱 🤍 

۱- nesa66📿

۲- alaae📿

۳- الا11543📿

۴- س۱۳۶۷📿

۵- مامانو_سوفی📿

۶- haniiijoooon📿

۷- خدایاتومیدانی📿

۸- سحربانوو68📿

۹- bahar2063📿

۱۰- نیاز۶۹۷۳📿

۱۱- پروانه۲۱📿

۱۲- سارایییی📿

۱۳- ماهییا📿

۱۴- ssseffat📿

۱۵- داداشممم📿

۱۶- favali📿

۱۷- یامنان📿

۱۸- _بهاره_📿

۱۹- houra1400📿

۲۰- آناشید۹۹📿

۲۱- آیدا۱۲۸ 📿

۲۲- نهال۶۴۶۷ 📿

۲۳- نگار۸۰📿

۲۴- nooshabehjoon📿

۲۵- نهالیم📿

۲۶- رادیس۱۲📿

۲۷- گندمک۱۱📿

۲۸- shiva_ab📿

۲۹- rose710📿

۳۰- zhiyan74📿

۳۱- ارکیدهابی📿

۳۲- طوطططیا📿

۳۳- atrin_arsen_atrina📿

۳۴- joooodi📿

۳۵- Poweroflove📿

۳۶- queen21722📿

۳۷- اهسته📿

۳۸- marshmaloo📿

۳۹- طنین1133📿

۴۰- avaaajon📿

۴۱- آلادیا📿

42- پونهoo📿

43- ماهورجان📿

۴۴- panizpaliz📿

45- محبوبه بدون کاربری📿

۴۶- عبدالواحد📿

۴۷- هیوا666📿

48- شطرنجی 📿

49- mehremah📿

۵۰- هدیه99📿

51- پروانه22📿

52- ابجی نیاز جون📿

۵۳- مهتاب444📿

۵۴- pariiiii73📿

55- زلیخاه۱۴۰۲📿

56- نیکاد📿

57- Sarvesahi📿

58- zohrehjafari📿

59- گیسوگلابتونم📿

60- Bahar2200📿

61- زین📿

62- ریحانه57📿

63- asemaneabii📿

64- saeideh61📿

65- raaaaaz📿

66- آرام۰۰۰📿

67- سهیلا_جون📿

68- ۲aftab📿

69- @قاصدک_بیخبر    

70- @بانودریا    

71- leila193

72- فطررس

73- tamana366

74- رستاوراستین

75- sarayyyyyy

76- 88helli

77- asrin1372

78- baharrr7878

79- ترگل_رض

80- نسل

81- زینتیار

۸۲- سپیدارجوجو

83- 5golnarges

84- فردایی_روشن

85_ happygirlss

«فَإِذَا قَضَىٰ أَمْرًا فَإِنَّمَا يَقُولُ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ»

✨خدا بخواهد غیرممکن هم ممکن می‌شود...🌱 ️

🤲🏻🌱•|اَللّٰهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَجــے|•🌱🤲🏻

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
2731
وای آتی جون دخترچرا اینطوری میکنی مگ نمیگی رحمت خوبه. چرامیخوای بدی دستکاری کنن عزیزم بروآزمایش‌های ...

من دکترا میگفتن طبیعی باردار میشی و.... ولی قسمت نشد شغل شوهرمم شهر دیگس نزدیکی مرتبی نداشتم تصمیم ای وی اف گرفتم. یه ماما با تجربه و قدیمی که خیلی راهنماییم میکنه و اشتباه کردم بارداری قبلیم تحت نظرش نبودم🥲 گفت خودم برات خراش انجام میدم حتما انجام بده گفت که واسه مریضام که طلبیعی هم میخوان باردارشن خراش انجام میدم فکر نکن که رحمت تیکه تیکه میشه یه نوع ماساژ و خونرسانی به رحمه و ازاد شدن یه گلبول در رحم اسمشو یادم رفت. اول پریود ماهی که انتقال دادم برام خراش داد.

سری قبل هم دکتر خودم برام انجام داد 

نمیدونم عزیزم همینجا دیدم که گفته بودن خراش دادن مثبت شده،نت هم نوشته برای کسایی که بدون علت منفی می ...

نظرا فرق میکنه عزیزم ولی بنظرم انجام بده چون چیز بدی نیست امتحانش ضرر نداره. با دکترت مشورت کن.

من رحمم هیچ مشکلی نداشت  ضخامت و‌‌‌اینچیزا... ولی دکترم گفت انجام بده

بچه ها به نظرتون این ماه که استراحتم برم خراش بدم واسه انتقال بعدی؟موثره؟ولی اصلا نمیدونم کجا برم ان ...

من دکترم داخل مطب انجام داد ۳۰ ثانیه کمتر طول کشید همه دکترا که انجام میدن حتی برای رابطه ی طبیعی

بقول سعید ماه های قبل که نمیخواستم پریود شم ۲۵ روزه میومد😁🤦🏼‍♀️

الان چشم انتظار پریودیم ازش خبری نیست

من حتی این ماه تخمک گذاریمم مثل همیشه نبود.. دیر تر انجام شد 

الانم که باید پریود بشم هیچ دردی ندارم

ماه گذشته ۷ روز جلو انداختم از یکماه ( ۱۷ باید میشدم ، ۱۰ شدم)

این ماه ۳۱ روزه بود ، امروز یا فردا باید بشم ولی هیچ دردی ندارم 

منی که از ۱۰ روز قبل درداش میاد سراغم 

سوالم اینه ممکنه بخاطر قرص فرتیل اید یا قرص پرگناکر سیکلم تغییر کرده باشه؟

دیگه نهایت تا چقدر تاخیر عادیه بنظرتون؟

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
بقول سعید ماه های قبل که نمیخواستم پریود شم ۲۵ روزه میومد😁🤦🏼‍♀️ الان چشم انتظار پریودیم ازش خبری ...

نمیدونم بخاطر قرصا باشه یا نه عزیزم. ولی همیشه وقتی تمرکز میکنی روش و منتظری نمیاد😂

من دکترم داخل مطب انجام داد ۳۰ ثانیه کمتر طول کشید همه دکترا که انجام میدن حتی برای رابطه ی طبیعی

مشکل عزیزم همینجاست که دکتر خودم انجام نمیده،نمیدونم دکتر خوب چطور پیدا کنم برای اینکار، میترسم تازه دچار عفونت و خونریزی بشم،ضخاتمم دچار مشکل بشه،کلا سردرگمم

نمیدونم بخاطر قرصا باشه یا نه عزیزم. ولی همیشه وقتی تمرکز میکنی روش و منتظری نمیاد😂

😁🤦🏼‍♀️

ماه گذشته توهم بارداری زده بودم ، حتی بیبی چک هم خریدم از این خارجیا

بعد زد یه هفته زودتر از ۳۰ روز پریود شدم🤣

بقول تو برعکسه

اگ این ماه هم میگفتم حاملم فرتی پریود میشدم

مشکل عزیزم همینجاست که دکتر خودم انجام نمیده،نمیدونم دکتر خوب چطور پیدا کنم برای اینکار، میترسم تازه ...

بار اول ۲۲ پریود انجام داد    بار دوم ماما ۱پریود. بازم بدن با بدن فرقداره. من مشکلی برام پیش نیومد بعد انجام  رحمم کاملا اماده بود ولی باز خراش انجام دادم. بازم هر کاری که درسته انجام بده دکترت نگفت خوبه یا بد؟ 

😁🤦🏼‍♀️ ماه گذشته توهم بارداری زده بودم ، حتی بیبی چک هم خریدم از این خارجیا بعد زد یه هفته زودت ...

دقیقااا منم این  مدلی بودم😂 برا اولین بار دوهفته عقب انداختم تا بی بی چک زدم پریود شدم🥲

بقول سعید ماه های قبل که نمیخواستم پریود شم ۲۵ روزه میومد😁🤦🏼‍♀️ الان چشم انتظار پریودیم ازش خبری ...

دوستان من تا زمانی که دکتر میرفتم خب پریودم دست کاری شده بود و ۳۰ روز به ۳۰ روز میشدم..

یکساله دکتر نمیرم

از دی ماه نوشتم چندم به چندم پریود شدم میانگینش میشه سیکلم ۲۵.۲۶ روزه هست..‌

حالا نمیدونم خوبه یا ن تخمک گذاری هم داشتم هر ماه

الان زدم نت زده ...»

الان سیکل قائدگیم بقول گوگل تنظیم شده..‌ قراره ۱۰ خرداد بشم

این خوبه یا بده؟؟

بابتش برم دکتر یا مشکی نداره؟!

بار اول ۲۲ پریود انجام داد    بار دوم ماما ۱پریود. بازم بدن با بدن فرقداره. من مشکلی برام ...

من دراین مورد باهاش صحبت نکردم ولی نساجون همینجا گفت که هیچیو قبول نداره و انجام نمیده، هرکاری بخوایم بکنیم باید جدا ازین دکتر با یه دکتر دیگه کنارش انجام بدیم 

2706