2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6843269 بازدید | 670637 پست
عزیزم شما اصلا نباید از اب و سرکه توی بارداری استفاده کنی چون این موضوع ph طبیعی رحم و تغییر میده و ...

مرسی که گفتی عزیزم همون یبار استفاده کردم🥹

خداروشکر بهترشدم 

رویایی که کاشتی،عشق میخواهد،مراقبت میخواهد،ازهمه مهمتر،صبرمیخواهد...🌱
عزیزم شما اصلا نباید از اب و سرکه توی بارداری استفاده کنی چون این موضوع ph طبیعی رحم و تغییر میده و ...

سحر جان پلوتون  تا سه ماه تاریخ انقضا داره بزنم مشکلی نداره ؟تا دوماه مثلا باید بزنمش هر ده روز پونصد 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستان گلم، امیدوارم حال همتون خوب باشه.

ان شااله که باردارها به سلامتی زایمان کرده باشند و منتظرها هم به سلامتی و زودی باردار بشند.

به یاد همتون هستم💟

اونقدر که مراقبت از دخترم و همزمان سرکار رفتن انرژی منو میگیره که اصلا فرصت نمیکنم پیام ها رو بخونم. امیدوارم که به زودی دل همگی این جمع با اتفاقهای قشنگ و خاص شاد و شاد بشه

مرسی که گفتی عزیزم همون یبار استفاده کردم🥹 خداروشکر بهترشدم 

ژل شستشوی فیروزه برای خانومهای باردار بگیر بعد از اینکه شیاف خارج شد رفتی سرویس خودتو باهاش بشور خیلی خوبه دیگه عفونت نمیگیری

سلام بچها، من بعد دوبار امتقال کنفی، دکتر بهم پیشنهاد هیترسکوپی و ازمایش ایمنی داده، کسی هست ک تجربه ...

آره عزیزم حتما انجام بده ان شالله ک خیر باشه برات ❤️

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2740
انشالله که این دفعه به لطف و نظر امام رضا کوچولوت صحیح و سالم بغل میگیری و لذت مادرشدن میبری😍😍

ممنون قربونت برم 🥹🥹🫂🫂🫂❤️

ژل شستشوی فیروزه برای خانومهای باردار بگیر بعد از اینکه شیاف خارج شد رفتی سرویس خودتو باهاش بشور خیل ...

بازم ممنونم❤️منم احتمال میدم از شیاف بود معذرت میخوام چند روزه که مقعدی استفاده میکنم بهترشدم

عزیزم مباااارکه همه چی نرماله  ضربان قلب مایع امنیوتیک  جفت  تاریخ زایمانم ک زده ...

ممنون قشنگم ♥️ 

آخه تا شنبه دکتر نمیره نگران بود

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
عزیزم چندوقت پیش زیارت امام رضا بودم اگر سعادت داشته باشم خیلی دعات کردم  یعنی هرچی اومدم بگم ...

🥺🫂

مرسی مهربونم 

زبونم از مهربونیت بند اومده ...

انشالله به مراد دلت برسی قشنگم🧿🤍

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
فاطمه سلام عزیزم شما دیگه با انصاری پور ادامه ندادی؟

سلام عزیزم ♥️ 

راستش نه من جنین هام تموم شد ، دیگه نرفتم پیشش

یه بار پانچر و دوبار انتقال دادم پیشش

بچه ها ۴ روزه داروهامو قطع کردم پریود نمیشم چرا؟

علائمی که داشتم هنوز هست مخصوصا یبوست وحشتناک.خیلی کلافه ام کرده.

معمولا روز اول قطع داروها یبوست حل میشد تا ۳ روز بعدشم پریود میشدم.

همسرم می گه یه بتای دیگه بده شاید اشتباه شده باشه🙄مگه میشه همچین چیزی؟ بتام ۱ بود. دو برابرشم باز میشه ۱ 😂

آمپول پروژسترون دارم برم بزنم به نظرتون؟ 

2706