2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6871174 بازدید | 672753 پست
بسلامتی

ممنون عزیزم من رفتم دیروز ماما همراه گرفتم برا طبیعی !تو میگیری ؟گفت از ۳۶وررش شروع کن

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭
ممنون عزیزم انشاءالله ب خواسته دلت برسی هرچه زودتر.چراقیمتافرق میکنه🤔مرکزمن ی خانمی قبل عید داشت می ...

مممنونم عزيزم همچنین شما ،، بله مراکز باهم فرق میکنن قیمت تو رویان یکم متعادلتره هرچند من انقدر خرجهای مختلف انجام دادم همین دو پانصد هم برام سنگین بود ،، پارسال دوتا جنینامو فریز کردن یک میلیون هشتصد خورده ای گرفتن امثال هر نی شده دو پانصد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

امروز روز هشت هستم😂😬دلو کمرم انقد درد می‌کنه انگار میخواد نصف شههمش با خودم میگم روز دهم برم آزمای ...

نه عزیزم روز ده خیلی زوده توی ای وی اف که جنین تشکیل شده میزارن روز ده ممکنه نشون نده چه برسه به ای یو ای