2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842010 بازدید | 670570 پست

@farzi99    سلام فرزی جون خوبی 

عزیزم من چند جا قیمت ژل رویالو گرفتم همه جا گرمی ۲۰ یا ۲۵ بود ولی مهندس پیر ایرانی گرمی ۱۰ تومنه حالا همسر منم نظرش اینه چون قیمتش پایین تره پس خوب نیست 

ب نظرت چرا اینقد تفاوت قیمتا زیاده ؟ 

میدونم که از محصولش راضی بودی میخوام یه بار دیگه خیالم راحت بشه برای خریدش 

ب نظرت ازش خرید کنم ؟

شما گرمی چند میخریدید ژل رو ؟

من بد جوری درد پریودی دارم روز اول ادم عادت میشه اونجورما

این جا تقریبا نود درصد دخترا درد پریودی داشتن مثبت شدن من جز عجایب روزگار بودم که درد نداشتم ..درد داشتن خوب بخدا هرچی میاد از این بی علایمی میاد

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا خدا بعضی دکترا بگم چکار کنم ....نمی‌دونن هر بنده خدایی چقدر هزینه کرده چقدر سختی کشیده تا به ...

عزیزم این چیزایی که گفتی هیچ کدوم دلیل بی سوادی دکترت نیست.... 

خیلیا فقط پروژسترون استرادیول داشتن.... 

همه که آسپرین ندارن.... 

اما اینکه دکترت بیاد چند بار پشت سر هم یه پروتکل رو برات اجرا کنه و دنبال علت منفی یا سقط نباشه به نظر من دکتر بیسواد و ریجیدی هست که نتونسته اطلاعاتشرو بروز کنه..... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
مامان رقیه جان نگران نباش،خدا خودش داده خودشم نگهدارشه حتما،استراحت کن چیزای مقوی بخور ،ایشالا که می ...

انشاالله اله جان ممنون که بهم انرژی و روحیه میدین و دعا میکنین با تودلیت سرنماز یادم کن انشاالله خدا سالم بیاره بغلت تو دلیت رو

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
نه بابا خدا بعضی دکترا بگم چکار کنم ....نمی‌دونن هر بنده خدایی چقدر هزینه کرده چقدر سختی کشیده تا به ...

من هاش سی جی رو پرسیدم چون میخواستم ببینم ممکنه بتای کمت اثر هاش سی جی باشه که شکر خدا نداشتی و نشون میده یه خبرایی هست.... 

حتما تیتر بتا رو تکرار کن... 

داروهاتم اصلا قطع نکن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
بتا منم الان چهارده هست من دفعه دوم ای وی اف کردم .گفت باید دوباره تکرار کنی ..آزمایش ایمنی انعقادی ...

عزیزم نگران نباش.... 

ببین عزیزم بتات رو تکرار کن انشالله بالا میره.... 

اگه خدای نکرده بالا نرفت اولا این نشون میده یه خبرایی بوده.... 

پس با بررسیهای تکمیلی مشخص میشه... 

اما بازم میگم فعلا بنا رو بذار که بتات بالا خواهد رفت!!!! 

2738
منم اینبار ندارم ، دفعه پیش داشتم توی مرکز بین المللی تبریز میخواستن اونجا‌کلا خیلی کاراش بیخود بود& ...

عزیزم اتفاقا بیخود نیست به نظرم چک کردن هورمونا خیلی میتونه کمک کننده باشه.... 

مثلا یه سری مراکز پروژسترون و استروژن رو چک میکنن اما خیلی جاها چک نمیکنن.... 

بچه هاا این دستور امپول ازاد سازی منه ببینین  ینی این سه تا پودر رو با ی دونه و نصف ...

عزیرم من به سخنی خوندم ۳تا hcgبا یم ونصف نوشته.حتما بقیه مال اون ۳تای دیگه است.من خودم ۲تا و۱آب داشتم

اگر مطمئن نیستی از منشی .دکتر یا کلینیک بپرس

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین       
راستش بیشتر کیک بود و بستنی.اما قندم بالا رفت دیگه قطعش کردم.خودت خوبی نی نی خوبه.تو دقیق ۲روز از من ...

من خوبم

نی نی هم خوبه

بیشتر اوقات تنهام

من جفتم سرراهیه

سزارین میشم

خودم طبیعی دوس داشتم.

فک کنم ۲۰شهریور ۳۸ تمام بشم.

۲۸ هفته سونوی غربال سوم رو رفتم

دکتر گفت یه ماه دیگه بیا

حالا نمیدونم چنتا سونو دیگه مونده

حالا من ۳۴ هفته میرم

اول سونو و بعد ویزیت

خدا کنه دیگه نگه باز برم 

۳۴ دیگه همه چیو تعیین تکلیف کنه

سیسمونی هم فعلا نخریدم.

بعد ۳۳ هفته میریم میخریم

مشگلم ضعف و گرسنگی هست.خیلی گرسنه میشم.

بچه از شیره وجود آدم میخوره.

الان مرغ گذشتم از بوش هنوز اذیتم.

ولی این آخرا از ۴ ماه اول خیلی بهتره.اون ویارهای وحشتناک

انشالله برای بقیه منتظرا هم شگم گردالو و قلمبه بارداری قسمت بشه.انشالله 🌱🌱🌱🤲🤲🤲

برا من آمپول آزاد سازی دو پودر دادن‌که کنار هر پودر یه آب هست همون آمپول hcg رو‌میگم‌ اونو‌باید دو‌پ ...

عزیزم زنگ بزن از دکترت بپرس.... 

برا بعضیا دو پودر و یه آب تجویز میشه برا بعضبا دو پودر و دو آب... 

2706