2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864749 بازدید | 672331 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونم عزیزم ولی این حجم ازخونریزی که یکدفعه ای پیش بیادواقعا آدموناامیدمیکنه ،تازه من چندتالخته هم ...

عزیزم اتفاقا لخته که بهتر از خون قرمز و روونه.... 

عزیزم ممکنه تکرارم بشه اصلا نگران باش.... 

احتمال زیاد هماتوم داری.... 

برا من دو ماه طول کشبد کامل رفع بشه هر چند روز یه بار دفع لخته داشتم.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ممنون عزیزدلم.فکر کردم تنقلات گرمه.ترسیدم بخورم. آنقدر دوست دارم کله پاچه بخورم.

نه بالا عزیزم.... 

گرمی مواد غذایی که مشکلساز نیست.... 

قاعده آور نباشن.... 

حتی تو غذات زعفرون و زرشک و.... 

هم باشه موردی نداره.... 

چه برسه به مغزیجات.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731
ممنون مهراوه جون انشاالله خدا دلت رو شاد کنه و فردا با بتای عالی بیای خوشحالمون کنی ..دوستان عزیزم م ...

مامان رقیه جان نگران نباش،خدا خودش داده خودشم نگهدارشه حتما،استراحت کن چیزای مقوی بخور ،ایشالا که میری صدای قلبشم میشنوی به امید خدا❤️❤️❤️

مامان رقیع خداروشکر خوبی

قربونت برم آیلین جان .. انشاالله همه چیز برات عالی پیش می‌ره و مثبت میشی با بتای عالی 

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
مامان رقیه شما از کی لک دیدی درد پریودی هم داشتی

من از روز هفت انتقال داشتم هشت و نه داشتم دوباره یازده دوازده داشتم و دیگ نداشتم ..من کلا علایم و درد هیچی نداشتم 

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
بچه ها من ۵ هفته و ۵ روزم ساک و کیسه زرده رو دیدع دکتر امروز با دل درد از خواب بیدار شدم،الان رفتم د ...

عزیزم کلا وقتی تو بارداری خون میبینین فقط بگین هماتومه و رفع میشه.... 

یعنی اولین گزینه ای که به ذهنتون میاد همین باشه مگر اینکه خلافش ثابت بشه.... 

فدات شم دعام کن درد پریودی دارم لخته دفع میکنم لکه بینیم زیاد شده 

عزیزم انشاالله که جنین داره لانه گزینی میکنه بخاطر اون ..کاربر ماشالا هم از روز شش انتقال خونریزی داشتن الان پسرشون بغلشون خدا رو شکر..استرس نداشته باش به خدا بسپار برات معجزه کنه انشاءالله

2706