2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836600 بازدید | 670272 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا داخل یه سرنگ میزدم تقریبا دو سه هفته ای میشه آمپولم شده ۱ دونه با یه دونه شیاف 

عزیزم تا کی باید پروژسترون زد تا چندماهگی؟

خدا تا یماه دیگه بهم یه دوقلوی سالم و صالح میده بگو الهی آمین....😍😍⁦❤️⁩🤲
عزیزم تا کی باید پروژسترون زد تا چندماهگی؟

عزیزدلم بستگی به شرایط هرکسی داره بعضیا تا آخر بارداری میزنن بعضیا بعد غربالگریا دیگه قطع میشه براشون

من خودم ۱۵ هفته ام دکترم گفت غربالگری دومو بده اگه شرایط اوکی بود قطع میکنیم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2742
عزیزدلم بستگی به شرایط هرکسی داره بعضیا تا آخر بارداری میزنن بعضیا بعد غربالگریا دیگه قطع میشه براشو ...

ینی. امقدر جنین وابسته این داروهاس؟

ینی. امقدر جنین وابسته این داروهاس؟

ببین در مورد این مورد زیاد اطلاعی ندارم ولی فکر میکنم بستگی داره به سطح پروژسترونی که جفت تولید میکنه 

من امروز با یه خانم آی وی افی صحبت میکردم ۸ ماهش بود هنوز پروژسترون میزد گفت چون هرازگاهی لکه بینی دارم دکتر میگه باید استفاده کنی تا آخر

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
ببین در مورد این مورد زیاد اطلاعی ندارم ولی فکر میکنم بستگی داره به سطح پروژسترونی که جفت تولید میکن ...

اهان چه جالب نمیدونستم خداکنه برای بچه ضررنداشته باشه ماها تحمل میکنیم عیب نداره

مرکز بهم گفت اگه دیدی داره زیاد میشه دو تا امپول داخل یه سرنگ بزن. ولی امپول زدن سخته مخصوصا دو تا ش ...

من هر ۲۴ ساعت دو تا آمپول و یه شیاف پروژسترون دارم

نگران نباش

يَا عِبَادِىَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنفُسِهِمْ لاَ تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَهِ اللَّهِ
2740
اهان چه جالب نمیدونستم خداکنه برای بچه ضررنداشته باشه ماها تحمل میکنیم عیب نداره

نه عزیزم ضرری نداره پروژسترون جای جنینو سفت میکنه وجلوگیری میکنه از سقط 

من هر ۲۴ ساعت دو تا آمپول و یه شیاف پروژسترون دارم نگران نباش

عزیزم نرفتی سونو؟

آبجی جونام اوناکه سلفری انجام دادن راهنماییم کنن اگه من امشب آسپرینمو نخورم میتونم فردا برم آزمایش ب ...

عزیزم مند3 تا آزمایشگاه زنگ زدم 2 تاشون گفتن باید 72 ساعت قطع بشه من دنا انجام دادم، ممکنه اختلال ایجاد کنه تو جواب آزمایش، منم 72 ساعت قطع کردم.

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
عزیزم مند3 تا آزمایشگاه زنگ زدم 2 تاشون گفتن باید 72 ساعت قطع بشه من دنا انجام دادم، ممکنه اختلال ای ...

نیلدا جون‌منتظر بودم بیای . خوبی ؟ نی نی خوبه خدارو شکر ؟ عزیزم چند ماه پرگناکر  رو استفاده کردی ؟ 

خدای من خدای معجزه هاست . 
2706