2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
داخل آزمایش های ایمنی من بود  ana بالا و fana لب مرز بود.داپلر دادم مسیله ایی نبود عکس رنگی و س ...

شوره‌جان‌جواب‌آزمایشونگاه‌کن

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله نوبت بگیر همه آزمایش ها تکمیل شد دستور دکتر ایمنی هم باید بگیری بعد ویزیت بشی ۲۳۵۶۲۱۴۴ کارشناسی ...

باشه‌ممنون

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2731
فردا می تونم بکنم همون ساعت ۷؟ برا لک کوچیک دز زیاد کنم اشکال نداره؟

خب حتما دکترت میدونه داره چیکار میکنه

اما بر اساس تجربه فک کنم یکم دوز پروژسترونت کمه 

بچه هام که لک میبینن شیاف اضافه میکنن

خطری هم نداره

ولی باز دو دلی ببین مرکز چی بهت میگه

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
فردا می تونم بکنم همون ساعت ۷؟ برا لک کوچیک دز زیاد کنم اشکال نداره؟

آره عزیزم الان بذار برا فردارو همون هر ۱۲ ساعت بذار یه بار چیزی نمیشه عزیزم ولی بذار که جلو لکه بینیتو بگیره

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
خب حتما دکترت میدونه داره چیکار میکنه اما بر اساس تجربه فک کنم یکم دوز پروژسترونت کمه  بچه ها ...

مرکز بهم گفت اگه دیدی داره زیاد میشه دو تا امپول داخل یه سرنگ بزن. ولی امپول زدن سخته مخصوصا دو تا شنیدم آبسه می کنه

خدایا شکرت
خب حتما دکترت میدونه داره چیکار میکنه اما بر اساس تجربه فک کنم یکم دوز پروژسترونت کمه  بچه ها ...

نیلو جون دکتر به من پرگناکر داده با کلیسم بعد توی اینا هم ویتامیل د داره هم فولیک اسید بعد من فولیک اسید شبی یه دونه وویتامین د همراه ناهار داشتم یادم رفت از دکتر بپرسم بنظرت فولیک اسید وویتامین د رو قطع کنم یانه ادامه بدم؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
مرکز بهم گفت اگه دیدی داره زیاد میشه دو تا امپول داخل یه سرنگ بزن. ولی امپول زدن سخته مخصوصا دو تا ش ...

دختر گوش کن

نه بابا آبسه نمیده به دوتا

من دوتا پروژسترون داشتم سه تاشیاف 

خب مال منم خیلی زیاد بود تعادل ندارن دکترا

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
دختر گوش کن نه بابا آبسه نمیده به دوتا من دوتا پروژسترون داشتم سه تاشیاف  خب مال منم خیلی ...

به دو تا کناری من سیکل نچرال بودن فقط شیاف داده بودن پرستار داشت می خوند براشون شنیدم

خدایا شکرت
مرکز بهم گفت اگه دیدی داره زیاد میشه دو تا امپول داخل یه سرنگ بزن. ولی امپول زدن سخته مخصوصا دو تا ش ...

نه عزیزم آبسه نمیکنه من تا همین الان آمپولو دارم میزنم دختر

دو تا داخل یه سرنگ میزنی؟ یا جدا

دوتا داخل یه سرنگ میزدم تقریبا دو سه هفته ای میشه آمپولم شده ۱ دونه با یه دونه شیاف