2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821515 بازدید | 669216 پست
سلام عزیزم آره خب به منم گفتن ادامه باید بدم ولی مقدارش کمتر میشه ولی گفت تا ۱۲ روز پریود میشی نشدی ...

قبل پریود نیم سی سی از پریودی ۲۵ صدم سی سی تا روز دوازده پریودی که برم سونو برای تعیین روز انتقال 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم نمیدونم حالا برم ببینم دکتر چی میگه والا خودم طبیعی دوست دارم ولی میترسم واسه بچه خطرناک ...

منم قبلا میکفتم فقط طبیعی، ولی الان که اینجوری باردار شدم نمیدونم. مخصوصا که برای زایمان طبیعی راحت باید قبلش ورزش کرد و ... حالا با وضعیت ماها اصلا نمیدونم میشه ورزش کرد🤔

خلاصه که منم دو دلم، ولی فکر کنم آخرش سزارین کنم

به دکتر گفتم گفت ادامه بده مرسی عزیزم این دونور ها که دلشون برای ما نمیسوزه سهل انگاری میکنن تو خ ...

آره میدونم چی میگی

باهاش از سر دوستی وارد شو، از سختی هات بگو شاید عذاب وجدان بگیری دقت کنه😁

2728
عزیزم شما چند روز بعد تزریق پریود شدین ؟؟

من ال دی داشتم با سینا فکت. بعد قطع ال دی بازم سر موعد خودم پریود شدم. رفتم سونو برگشتم تازه پریود شده بودم. سیکل ما فرق داره با سیکل شما فکر کنم

خدایا شکرت

درمان ناباروری با هر روشی فقط دکتر زهرا خلج رو بهتون معرفی میکنم بی نظیر و تا الان ندیدم کسی جواب نگیره پیش ایشون با یه بار مشاوره متوجه میشید که جواب شما پیش این دکتر هستشhttps://mavarateb.com/doctor/دکتر-زهرا-خلج

2740
سلام عزیزم آره خب به منم گفتن ادامه باید بدم ولی مقدارش کمتر میشه ولی گفت تا ۱۲ روز پریود میشی نشدی ...

سلام.اینو نمیدونم عزیزم ولی شنبه بهشون زنگ بزن این دو روز چیزی نیست و ادامه بده 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
خانوما جوشونده ی سیاهدونه خوبه قبل پانکچر ؟من تا چند روز دیگه داروهای پانکچرمو شروع میکنم . چه چیزای ...

گلم تاجایی که من شنیدم سیاهدونه پرولاکتین بالامیبره دیگه جوشونده هم بخوای بخوری بایدخیلی مراقب باشی بعدم شمامکمل داری مصرف میکنی سعی کن چیزای گیاهی نخوری که تداخل نداشته باشه نهایت روغن سیاهدونه به کمروشکمت بزن اونم هرروزنه یک شب درمیون

😭😭😭

سلام عزیزم شما بعد از سقطتتون دیگه انتقال ندادین ؟

دکتر چند ماه بعد از سقط اجازه انتقال میده ؟

اگه اشکال نداره دلیل سقطتتون هم بگید 

انشااللله خیلی خیلی زود مامان بشی عزیزم 

من این روزا اصلا حالم خوب نیست خیلی بیشتر از قبل دلم میخواد باردار بشم فکر میکنم باردار شدن دوباره فقط آرومم میکنه

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
ای جان عزیزممم, پس بی جونی؟ ضعف داری؟ من خودمم دیشب درد داشتم چون سه روزه هیستروشدم... اما توام اگره ...

@مهربون   جان انقدربرای کارهای خونه به خودت سخت نگیر فرداروزی که بچه بیاد اینقدرمیریزه میپاشه اون موقع میخوای چکارکنی؟نمیشه که هی سرش دادبزنی گلم کارهای خونه تمومی ندارن بفکرخودت باش هرچند خودمم دست کمی ازشماندارم ولی دیگه چاره چیه  

@طوطططیا   جان بازم آرزوی صبردارم برات گلم مطمئن باش این روزای سخت هم میگذره فقط زمان می‌بره

عزیزم بعدازسقط که تاسه ماه نمیتونی بارداربشی چون بدن حداقل سه ماه زمان می‌بره تا به حالت قبل از بارداری برسه حتی دکترامیگن تاسه ماه جلوگیری داشته باشید که باردارنشید چون فشارزیادی بایدبدن تحمل کنه ( البته بارداری طبیعی)حالا شماهم به خودت زمان بده عزیزم مسافرت برات خیلی خوبه اینوروانشناساهم میگن سعی کن حال جسمیت که بهترشد مسافرت بری فدای توبشم

منم قبلا میکفتم فقط طبیعی، ولی الان که اینجوری باردار شدم نمیدونم. مخصوصا که برای زایمان طبیعی راحت ...

منم دقیقا همینجوریم نمیدونم چیکار کنم میترسم طبیعی خطرناک باشه منم که سرویکسم کوتاهه اصلا تکون نمیتونم بخورم یخورده هم میترسم از سزارین

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍