2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821162 بازدید | 669198 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته 7 اینا برو برای دیدن قلب، من 6 هفته و 5 روز رفتم قلبشو دید، زودتر نرو به نظرم.

زمانی کع گفته بیا واسه قلب برای منم ۶ هفته و ۵ روز میشه .

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
2728
سلام خانما بنظرتون وقتی وارد ۳ماهه دوم شدم برم دندون پزشکی مشکلی پیش نمیاد برای جنین؟ خیلیا میگن نه ...

به پزشک خودت و دندون پزشکت اطلاع بده در واقع بیحسی برای شما خوب نیست ببین جایگزینی هست برای خانم باردار

خدایا شکرت
سلام دوستان من یه سوال دارم میشه کمکم کنین ؟؟ من برای انتقال جنین میرم پیش دکتر قندی مشهد آمپول سین ...

من این سیکل وارد نیستم ما ۱۴ روز بعد تزریق می رفتیم سونو چه پریود میشدیم چه نمی شدیم

خدایا شکرت
سلام دوستان من یه سوال دارم میشه کمکم کنین ؟؟ من برای انتقال جنین میرم پیش دکتر قندی مشهد آمپول سین ...

به من دکترم گفته بود پریودم که شدم بازم سینافکت رو ادامه بدم.

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2740
اخه دکترم تا شنبه نیست  .برم جای دیگه ؟

شیاف گذاشتی قطع نشد؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سلام خوبی ساراجون  توی انومالی سرویس ۳۶خوبه به نظرت

سلام عزیزم مرسی

اره خوبه عزیزم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ممنون که جواب دادی .  رفتم سونو ساک و کیسه زرده بود گفت هفته دیگه بیا واسه قلب، زوده؟

خداروشکر

حداقل بزار ۱۰ روز بعد برو

سلام دوستان کسی جدیدا مامان نشده 😍😍

چرامن شدم بعدازانتظاریکساله 😍

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️ ممنونتم خدا❤️❤️خدایا شکرت ❤️ درخواست دوستی نمیپذیرم 
به من دکترم گفته بود پریودم که شدم بازم سینافکت رو ادامه بدم.

سلام عزیزم آره خب به منم گفتن ادامه باید بدم ولی مقدارش کمتر میشه ولی گفت تا ۱۲ روز پریود میشی نشدی زنگ بزن بگیم چکار کنی که مطب بسته زنگ میزنم 

2706