2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819809 بازدید | 669150 پست
سلام خانما آندومتر۷ برای روز۱۱ سیکل خوبه؟ دکترم گفت خوبه دیگه نمیدونم گفت باید پی‌آرپی کنم به انتقال ...

به نظرم خوبه. کی پی آر پی می کنی؟ من روز 13 اندومترم 7/3 بود. حالا منتظرم ببینم فردا چطوره. گف اگه به 8 رسید که هیچ اگه نرسه منم باید پی آر پی کنم

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبی عزیزم پرنسس چطوره 🤩🤩🤩🤩

سلام نازنین مهربون خداروشکر خوبم هفته دیگه سونو دارم و دوست دارم هرچه سریعتر برم ببینمش، خودت و پسرهای گلت خوبید؟

و خدایی که در این نزدیکیست
2731
سلام دوستان  ممکنه نظراتتون رو بهم بگید خیلی نگرانم و استرس دارم  من روز ۱۲ بتام ۱۴۵ شد& ...

خب اینکه قشنگ دوبرابر شده دیگه چرا نگرانی؟

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
عزیزم‌دومرحله‌ای‌انتقال‌دادی‌باردارنشدی؟

نه گلم نشدم😢

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
سلام دوستان  ممکنه نظراتتون رو بهم بگید خیلی نگرانم و استرس دارم  من روز ۱۲ بتام ۱۴۵ شد& ...

اینقدر دقیقم نیست همینکه نزدیک دوبرابره عالیه

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2740
2706