2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6819212 بازدید | 669104 پست
قربونت‌برم‌نازنین‌جون خداگل‌پسرهاتوحفظ‌کنه انشالله‌خدا‌یه‌دخترخوشگل‌موفرفری‌بهت‌بده خداوند‌برادرت ...

فداتشم عزیزدلم 😘😘😘 خداعزیزای شمارو حفظ کنه براتون🖤من ۲ماه بعدزایمانم اون اتفاق برای داداشم افتاد باورمیکنی هنوز توشوکم😔

صاحل جون امیدوارم اینبار اخرین تلاشت باشه واومدی دست پربرگردی ایشالا خانوادتون ۴نفری میشه شایدم پنج 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه بار روز ۲۱ انتقال داشتم و روز ۱۹ ضخامتم ۸ونیم بود یه بار دومرحله ای انتقال داشتم یعنی روز ۱۳ و ۱ ...

عزیزم‌دومرحله‌ای‌انتقال‌دادی‌باردارنشدی؟

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
من چهارشنبه انتقال دارم و جنینم 5 روزه هست می خواستم بدونم شیاف و آمپول رو از کی باید شروع کنم؟  ...

جنین‌‌هرچندروز‌باشه..پروژسترون‌‌‌به‌‌‌تعداد‌روزسن‌جنین‌شروع‌میشه

جنین‌۵روز‌..۵روز‌به‌انتقال‌شروع‌میشه

خدایامیشه‌‌‌‌پسرمنم‌یه‌روزداداش‌بشه..خواهرهای‌گلم‌میشه‌‌‌  یه‌صلوات‌مهمونم‌کنید‌تاآرزوی‌پسرم‌برآورده‌بشه🙏🏻
2728
فداتشم عزیزدلم 😘😘😘 خداعزیزای شمارو حفظ کنه براتون🖤من ۲ماه بعدزایمانم اون اتفاق برای داداشم افتاد ...

ای‌جان‌دلم..خیلی‌سخته‌‌😔خداوندصبرزینبی‌بهتون‌بده

فدات‌بشم‌خواهرم

یکمم‌‌دودلم‌ازرفتنم‌به‌رویان..‌میترسم‌میگم‌نکنه‌اشتباه‌کردم

چون‌این‌آخرین‌بارم‌هس‌میرم‌دنبال‌میکرو..

خانما امروز دومین باره این سوالو میپرسم ولی کسی جواب نمیده روز نهم انتقالمه امروز و از دیشب لکه بین ...

عزیزم‌من‌تاحالا‌چنین‌‌تجربه‌ای‌نداشتم

انشالله‌براشمالک‌لانه‌گزینی‌هس‌که‌تقریبا‌همین‌روزهااتفاق‌میفته..‌مثبت‌فکرکن‌بزاربرات‌اتفاق‌بیفته

ای‌جان‌دلم..خیلی‌سخته‌‌😔خداوندصبرزینبی‌بهتون‌بده فدات‌بشم‌خواهرم یکمم‌‌دودلم‌ازرفتنم‌به‌رویان..‌م ...

ممنونم عزیرم 😘😘😘 رویان مرکز خوبیه بالاخره اینهمه آدم رفتن ونتبجه گرفتن ایشالا برای شماهم خوب باشه .

عزیزم میگم من رفتم انومالی گفت همه چی خوبه ولی گفت ۲ تا ۳ هفته بعد بیا سونو واسه تکامل مخچه نمی دونم ...

حتما زود رفتی عزیزم نگران نباش چیزی نیست شوهرت راست میگه بیشتر واسه پوله

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
2740
ایشالا برای شما تا ۱۲هفته تموم میشه 😉راحت میشی البته خودمونم وقتی تهوع نداریم حساس ونگران میشیم وقت ...

هنوز بدون تهوع و امتحان نکردم اما  احتمال اینی که میگی هم زیاده خیلی😂😂😂😂😥

وای نه من همش امید دارم دوازده هفته شم تموم شه😭😭 شما هم کلا هرچی میخورید بالا میارید؟

نه عزیزم من اول صبح بالا میرم البته هیچی تومعده ام نیست انقدر عوق میزنم  و ...کل تنم میلرزه 

دیگه کلا توی طول روز حالت تهوع دارم ولی بالا نمیارم 

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
من تا ۱۹هفته تهوعم تموم شد دوباره هفت ماهم شد شروع شد 🤐🤐🤐🤐🤐🤐🤐 تحمل کن خواهر 🤭

وای خدایا خودت به دادم برس 🥴🥴🥴🥴

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
خانما امروز دومین باره این سوالو میپرسم ولی کسی جواب نمیده روز نهم انتقالمه امروز و از دیشب لکه بین ...

گلم لکه بینی که چیزی نیست اینجا دوستان بودن که به خونریزی هم افتادن اما خداروشکر بچه هاشون سالم اومدن بغلشون

شما هم انشالله لک لانه گزینی هست براتون

میتونیدفردا صبح یه بیبی بزنید 

دوست من روز ده لک دید روز یازده بیبیش مثبت شد

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
2706