2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821195 بازدید | 669198 پست
عزیزم 22114

ممنونم گلم

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

عزيييزم خداروشكرررر😍😍 چقد خوشحال شدم پيامتو خوندم، ان شاالله بارداري راحتي داشته باشي و فقط لذتشو بيري😍😍

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

شما با رژیم دوره بارداری موافقید ک برا کنترل وزنه اخه من اضاف وزنم زیاده میترسم کلا بترکم از چاقی 

رژیم لیمومی

خدایا شکرت ک بعد پنج سال سخت بالاخره حاجتمو دادیو ی فندق اومد تو زندگیم🌺💗
2728
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

عزیزم بهت تبریک میگم خیلی خوشحال شدم.

الان تحت نظره کدوم دکتر هستی و چه کارایی برات کرده.یادمه بتات بالا نمی رفت.تو ایران میکرو کردین؟

یکی بیاد اشکای منو جمع کنه...

الهی ی ی ی ی ی شکررررر

این بهترین بهترین خبری بود که می تونستم بشنوم

مبارک باشه عزیزم

الهی به خیر و سلامتی و با یاری خدا و مراقبتهای دکتر به سلامتی بیاد بغلت عزیزم

تبریک می گم 

خیلی خیلی خوشحال شدم

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2740

مبارک باشه گلم😍😍بهت گفتم که به معجزه ایمان داشته باش و لطفا لطفا هیچ وقت از لطف خدا نا امید نشو😍😍هر چه دلم خواست نه آن میشود...هر چه خدا خواست همان میشود....الهی خدا برات بهترینها رو بخواد

ینی شما میگی ضرر داره اخه من ابم میخورم چاق میشم 

نه ضرر نداره من تو بارداری قبلیم دکترم میگفت تو لاغر بشی من خوشحال میشم ...چون من قند خونم لب مرزی بود...ولی کلا برای هر کاری تو بارداری با دکترت مشورت کن

@نازنینnazi       سلام عزیزم آمپول دکاپپتیل رو از کجا خریدی؟ من زنگ هم زدم گفت ...

گلم منم آخرین بار دو ماه پیش که آمپول داشتم دکاپتیل نبود یه اسم دیگه بود گفتن هندیه همونو زدم اون موقع از یه داروخانه معمولی اطراف فاطمی گرفتم 

خداروشکر عزیزم الحمدلله 🤩🤩

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
2706