2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821203 بازدید | 669199 پست
مرسی عزیزم الهی به زودی قسمت خودت بشه این معجزه شیرین، عزیزم من اینارو حدودا 3 ماه استفاده کردم، یه ...

الهی آمین. انشاالله قسمت همه منتظرا. آها پس خیلی زیاد نیست . ممنون عزیزم 🥰 

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی آمین. انشاالله قسمت همه منتظرا. آها پس خیلی زیاد نیست . ممنون عزیزم 🥰 

اینوفولیک بسته ای 200 تومنه، کیوتن 140 حدودا، امگا3 خارجی 180 حدودا که اینو کلا 1 بسته گرفتم واسه سه ماه

پرگناکر 130 تومن، اسپریژن 200 حدودا، رویال ژل 200، الکارنتینم 30 تاش 140 میشد، اینارو یادم بود

به نظر منم چه میخوای وارد سیکل بشی چه شانستو برای طبیعی امتحان کنی چند ماه اینایی که گفتم و استفاده کن حتما وضعیت شوهرت بهتر میشه

دکتر اورولوژ همسرم خیلی بهش تاکیید میکرد که کیسه یخ و تو حوله بپیچه و یه ربع هرشب روی بیضه ها بذاره که ما اینکارو کلا 1 ماه انجام دادیم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2731
2738
ببخشید عزیزم دیر جواب دادم حالم خوب نبود متأسفانه منفی شدم

متاسفم عزیزم،وقتی کسی منفی میشه واقعا نمیدونم چی بهش بگم، اما فقط یه چیزو و یادت نره که هممون یه روزی جایی که تو الان هستی بودیم الهی خیلی زود مامان نینیای خوشگلت بشی

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
خونریزی بعد عمل هیسترو که زیاد نیست (البته اگه همراهش جراحی نکرده باشی)، مشخصه که پری نیست. از طرفی ...

کلا از اول خونریزیه خیلی کم یه کم از لکه بینی بیشترداشتم امروز بگی نگی بیشتر شد

سلام دوستان

مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون

واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر دلسوز همدیگه هستین.

از دعاهای شما و خانوادم بتای من رشد کرده

امروز آزمایش دادم ۱۲۷ شده بود. اگر یادتون باشه روز نهم انتقال ۴۸ بود و روز دوازده ۴۷، امروز یعنی روز چهارده  تست دادم بالا رفته و شده ۱۲۷

میدونم برای روز چهار خیلی عدد مناسبی نیست اما امیدوارم که خوب پیشرفت کنه 

انشالله همه تون بزودی مامان بشین و بچه هاتون رو به سلامت بدنیا بیارین ❤️ این بچه هم خدا بخواد و بعد از اینهمههههه تلاش برای من بمونه 💕🙏🏻

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

وایییییییی خدایا شکرت خدا انشالله معجزشو بهت نشون بده خیلی خوشحال شدم برات خواهر جان چند بار خواستم تگت کنم ولی دلم نیومد گفتم چون نیومدی چیزی بگی شاید زبونم لال خوب نبوده جواب. امروز همش به خاطر شما می اومدم تاپیک به نظرم‌ عالیه خوب رشد کرده بازم، حالا باید چیکار کنی بری دکتر یا باز آز بدی. به خدا خواب از سرم پرید 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
ببخشید عزیزم دیر جواب دادم حالم خوب نبود متأسفانه منفی شدم

عزيزم اصلا ناراحت نباش💖اين راه نااميدي نداره❤️با خودت تكرار كن كه خيلي قوي هستي و نااميد نميشي و پرانرژي تر ادامه ميدي💜من مطمعنم يك روزي خدا به دل ماها هم نگاه ميكنه ان شالله

وایییییییی خدایا شکرت خدا انشالله معجزشو بهت نشون بده خیلی خوشحال شدم برات خواهر جان چند بار خواستم ...

مرسی عزیزم ❤️ امیدوارم بزودی نتیجه بگیری

خیلی نگرانم خدا کنه درست پیشرفت کنه، بیشتر دوستان این موقعها ۳۰۰-۴۰۰ بودن

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2706