2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821195 بازدید | 669198 پست
سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

خداروهزاران مرتبه شکر عزیزم چقدر برات خوشحال شدم .حتما نی نی خیلی ناز داره 😍انشاالله نه ماه بعد تو بغلت باشه عزیزم منم برات دعا میکنم

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜
عزیزم نگران سن نباش. من خودم در کمال ناباوری تو 42 سالگی بعد چندتا پانکچر ناموفق، طبیعی مامان شدم. ش ...

چقدر خوب خدا خیلی دوست داشته که معجزشو اینجوری نشونت داده. خدا خودش به هممون رحم کنه انشاالله بحق امام رضا هیچ خونه ای سوت و کور نباشه از صدای بچه و یه روزی برسه که هیچ مادر منتظری نباشه که این همه سختی بکشه

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان مرسی از دعاهاتون عزیزانم، مرسی از دلداریها و همدلیتون واقعا از ته دلم میگم مثل خواهر د ...

خدایا شکرتتتتتت😍

گاهی ازمایشگاه هم اشتباه میکنه 

من بتام اول سه برابر میشد توی۴۸ساعت

ولی دفعه بعدش تو۵۶ ساعت حتی۱.۵ برابر هم نشد و من کاملا خودمو باختم

ولی بعد فهمیدیم مشکل از ازمایشگاه بود خداروشکر

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
نمیدونم والا بنظرم خیلی پایینه میترسم برم سونو خدایی نکرده قلبش تشکیل نشده باشه یا بگن پوچه😔😔

نه عزیزم نگران نباش انشاالله که میدی و قلب نازشو میبینی

فقط برای سونو عجله نکن اصلااااا

من با بتای بالای۳۰هزار رفتم و فقط ساک رو دید پس اصلا اینکارو نکن که زود بری و الکی به خودت استرس بدی

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2731

عزیزم خیلی خیلی بهت تبریک میگم واقعا از ته دل برات خوشحال شدم خدا حفظش کنه برات و سلامت و صحیح بغلش کنی

عزیزدلم میشه از علائمت بگی و انتقال چندمته ووچندتا انتقال دادی؟ من تازه عضو این تاپیک شدم

2738
منم روز12 انتقالمه عصرا و شبا تهوع دارم گرمیگیرم یهو جوش زدم واژنم گاهی تیرمیکشه دلدرد و کمردرد هم د ...

بله عزیزم متم همین علائمو داشتم با معده درد

خدا رو شکر عزیزم 

چقدر خوشحال شدم واست 

انشاالله دو هفته دیگه قلب کوچولوش هم ببینی 

شبهای هجر گذراندیمو زنده ایم هنوز ...مارا به سخت جانی خود چنین گمان نبود 
منم روز12 انتقالمه عصرا و شبا تهوع دارم گرمیگیرم یهو جوش زدم واژنم گاهی تیرمیکشه دلدرد و کمردرد هم د ...

اره منم از روز یازده تهوع داشتم معده درد داشتم 

چهارمغزهاو جیگر اشکال دارن

جیگر اصلا نباید تو کل بارداری بخوری و اب هویج 

چهار مغز بخور خیلی خوبه مخصوصا گردو

سلام دوستان من تو مرحله پانکچر هستم دارم دارو دریافت میکنم از دیروز بعدازظهر معذرت میخوام ولی به سختی دفع ادرار دارم این حالت من طبیعیه؟ امروز روز ۷ ام داروهام هست دیروزم فولیکول های ۱۱ و اینا داشتم ممکنه بخاطر زیاد بودن فولیکول ها باشه؟

2706