2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6836897 بازدید | 670294 پست
عزیزم من شک ندارم به زودی مادر میشی..فقط از رحمت خدا نا امید نشو..من سختی زیاد کشیدم..پسر دو ماهمو ا ...

ای خدا چقدر شما سختی کشیدی😢 اشک تو چشامه، خیلی امیدوار شدم❤

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گرمی نخور  زعفرون نخور غذاهاتو با ادویه خیلی خیلی کم یا اگه میتونی بدون ادویه درست کن غذاهای ک ...

عزیزم تجربیات قبل انتقالت رو پیدا نمیکنم، کدوم صفحه ست؟

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
سلام خانوما خوبین منم میخوام برا تعیین جنسیت برم ولی شوهرم میگه گناهه تو کار خدا دست ببری بنظرتون در ...

اگه مشکلی نداری، چرا میخوای این کار رو انجام بدی؟ من با همسر شما کاملا هم عقیده ام. این قرص ها صد درصد بی عوارض نیست.

ما که اینجایم اکثرا به دلایل مختلف مشکل باروری داریم. من فقط از خدا میخوام به شرط عافیت بهم بچه سالم بده، جنسیت هر چی که خودش مصلحت میدونه با اینکه من عاشق اینم که دختر داشته باشم

2731
یا خدا دلم ریخت عزیزم دکترم بهم گفت که مشکل dfi با میکرو حله😢 یعنی ممکنه باز اسپرم معیوب لقاح بده ...

عزیزم فکرشو نکن، اینهمه دوستامون اینجا با dfi بالا یک قلو و دوقلو باردار شدن، هیچکس نمیدونه دلیل نشدنها واقعا چیه

اینبار نتیجه میگیری غصه نخور 

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
اگه مشکلی نداری، چرا میخوای این کار رو انجام بدی؟ من با همسر شما کاملا هم عقیده ام. این قرص ها صد در ...

نه خدارو شکر مشکلی ندارم یه دختر دارم چون دو تا بچه میخوام میخوان دومی هم پسر بشه فقط برا جنسیت میخوام برم

سلام خانوما خوبین منم میخوام برا تعیین جنسیت برم ولی شوهرم میگه گناهه تو کار خدا دست ببری بنظرتون در ...

واقعا کار سختیه عزیزم، ماها همه مون مشکل داریم مجبوریم

چرا اینهمه آمپول هورمونی بزنی به شکم نازنینت ، حیف نیست؟ 

هم درد بکشی هم بدنتو اذیت کنی برای چیزی که نتیجه اش ۱۰۰ درصد نیست؟ معلوم نیست واقعا بعد از انتقال نتیجه مثبت باشه یا نه

این نظر منه ، فکر میکنم اونیکه با تعیین جنسیت به جنسیت مورد علاقه اش میرسه هم خواست خدا بوده اون بچه رو داشته باشه، طبیعی هم اقدام میکرد همون میشد. 

مگه میشه تقدیر رو عوض کرد؟ 

امیدوارم خواست خدا با آرزوت یکی باشه

خدایا شکرت 🙏🏻❤️
2740

عزیزم اگر تو طالعت فرزند پسر باشه بدون این کارا هم باردار میشی و خدا بهت پسر میده ....میدونی چقدر سخته این پروسه؟؟؟ ان شاءالله به خواسته ات برسی

ممنونم عزیزم من اب شدم دیگه جونی برام نمونده با بچه کوچیک وغم به این بزرگی وانرژی که پسرم ازم میبره ...

سلام عزیزم، خدا رحمتشون کنه، خدا بهتون صبر بده عزیزم    

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2706