2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
خدا بزرگه انشالله شماهم به زودی زود مامان میشی

انشاالله . امیدوارم فقط . انشاالله خدا دل هر مادر منتظری رو شاد کنه

خدایا مرا مسبب شکستن هیچ دلی قرار مده❤️ و دلم را به نقطه ای که خیرم در آن است متوجه ساز... الهی رِضاً بِرضائک 💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله گلم قراره توسیکل انتقال هیستروکنم تازه من قبلاً سپتوم داشتم برداشتن ولی یکم دیگه ازش مونده اول ...

عزیزم رویان برای سپتوم عمل شدی؟

از کجا تشخیص دادن یکمی ازش مونده؟

منم رویان بخاطر سپتوم هیسترو شدم از دکتر مشایخی پرسیدم با چه سونویی باید مطمین بشم عملم خوب بوده یا نه در جوابم گفت هیچی. نیاز به بررسی نداره

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
2731

سلام خانوما خوبین منم میخوام برا تعیین جنسیت برم ولی شوهرم میگه گناهه تو کار خدا دست ببری بنظرتون درست میگه خودمم دو دل شدم میگه کلی دارو های هورمونی میخوری مریض میشی خواهش میکنم راهنمایی کنید منو😔😔داروهاش عوارض زیادی داره؟

خدا کنه حل بشه،انشاله شماهم انتقال بعدی مامان میشی 

😘❤

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
خدا کنه عزیزم من دوست دارم هرروز حالت تهوع داشته باشم تا خیالم راحت بشه از سالم بودنشون😅😅😅

انشالله که سالم و سلامت هستن.

تهوع اصلا خوب نیست، من تا 5 ماه تهوع داشتم و دارم، به همه جای بدنم فشار میاد، خیلی بده.

سلام بر دوستای نازنینمممممم  نمیدونم منو یادتون هست اصلا یا نه  من رفتم دکتر نسخه داروها ...

مبارکت باشه عزیزم انرژی گرفتم از پیامت بارداری راحتی داشته باشی

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
انشالله که سالم و سلامت هستن. تهوع اصلا خوب نیست، من تا 5 ماه تهوع داشتم و دارم، به همه جای بدنم فش ...

ایشالله،،خو حداقل دیگه خیالت راحته خداروشکر نی نی سالمه

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
راستی بچه ها من علت درد های وحشتناااااک پریودیم مشخص شد. خودم کشف کردم🤣. به نظر دکتر آلاء علیه الرح ...

☺☺عزیزم من آنتی ترومبینم پایینه، مشکل انعقادی هست. به نظرت با حجامت بهتر میشه؟

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
جنین ۴ روزه انتقال دادم دوستای خودم پیشش باردار شدن جنین ۷ تا ۳ روزه دارم ولی شاید بخاطر dfi لعنتی ...

یا خدا

دلم ریخت عزیزم

دکترم بهم گفت که مشکل dfi با میکرو حله😢 یعنی ممکنه باز اسپرم معیوب لقاح بده؟؟؟؟

Dfi همسر شما چنده؟

منم سه دفعه بارداری پوچ داشتم😭

دوستان یه سوال . من دکترم مشهده ولی خودم شهر دیگم. میخوام آزمایشای ایمنی و انعقادی انجام بدم. دکتر ز ...

دکتر زنان انگار کامله کامل نمینویسه.

من پیش دوتا متخصص زنان میرم چندساله، پروندمو دیدن گفتن ایمنی انعقادی ها رو دادی و مشکلی نیست.

درصورتی که تمام آزماسشات این چندساله رو دیدم، cd مارکرها توش نبود،

انروز میخوام برم پیش دکتر ایمونولوژی، بگم کاملشو بنویسه